Şimdi Ara

'BF 3, Gelecek Neslin Bu Nesle Taşınan Oyunu' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @promozom cod fanboy falan degilim severim bfyi de codu da da şaka mısın sen ya cod bebelere özgüdür demiş ahahaha bi tarafımla gülerim ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

BSC Misafiri
    "bu resimlere bakıp beğenmeyen varsa oyundan anlamıyodur"

Bu resimlere bakıpta asıl güzel bir oyun diyenler oyundan birşey anlamıyordur. Çünkü bu resimlerde sıradışı hiçbirşey yok. 2 duman 2 bina 2 silah 4 adam.

1.Duman efekti aslında toz demek daha doğru çok iyi duruyor.2.bina lar iki binaya da dikkatli bak bence oldukça detaylı modellenmişler.3.olarak silah modellemeleri çook iyi gözüküyor oldukça detaylıhttp://blog.kegames.net/image.axd?picture=2010/2/bad-company-2[1].jpg bu resimdeki modellemeye bak kıyasla.4. ve son olarak 4 adam var adamlar için diyecek bir şey yok onları anca video da anlarız yürürlerken ki animasyonları üstlerindeki eşyaların yürüyüşlerine göre olan hareketleri bunlar önemli resimden bir şey diyemem.

• CoD ile BF arasında çok büyük fark var bence. Direk "o bunlar için, bu bunlar için" diyerek kestirip atmak yanlış olur. Ne kadar Black Ops oynasam da BF'nin yeri ayrı benim için. Cod'da haritalar küçük, daha çok böyle soğuk savaş var. BF'de ise direk sıcak savaşın içine dalıyoruz. Tank, uçak, top, tüfek vs. Bence yarıştırılmamalılar.
    Satış rakamlarına gelirsek, ilk çıktığından 2009'a kadar 60 milyon satmış CoD serisi. + 20 milyon BO + 10 milyon da modern warfare'ler falan dersek, 90 milyon yapıyor. Yanlış mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheldoncooper

@promozom cod fanboy falan degilim severim bfyi de codu da da şaka mısın sen ya cod bebelere özgüdür demiş ahahaha bi tarafımla gülerim ancak

cod bebeler için değil de büyükler içinse battlefield kimler içindir şeldonkupır?
  • bilgeler konuşmuş yine.siz balonu oyun çıktıktan sonra görürsünüz...elinizde patlar sonra
  • @kingofthehell

hiç bf oynamadığını varsayarak bf2 ya da bc2 oyna diyorum
  • DICE kendini geliştirmiş sadece.Yeni nesille alakası yok! Resimdeki silah Medal of Honor'daki M4A1
  • Gelipte burda ergenler laf ebeliği yapmasın.Benim Dedeme sorarsanız oyun oynayan herkes çocuktur bebedir sonuçta ister BF olsun ister COD olsun 2 side oyun.Oyunları yok bu bebe oyunu yok bu büyükler için diye karşılaştırmayın oyun oyundur.Zevk için oynanır hangisinden daha çok zevk alıyorsan en güzeli odur.BF 3 ile COD ayrı katogorinin oyunları değil.Sonuçta sizin değiminizle bakarsak KİLLZONE 3 , FEAR , CRYSİS 2 Falanda bfnin yanında bebe oyunu kalır sonuçta hepsi FPS oyunu.
  • @metodiew3

yine saçma konuştun.bikere call of duty nin bebe oyunu olmasının sebebi taktikten yoksun olması;ilk görenin vurması gibi nedenler.hiç killzone oynamadın mı?oyunda sürekli siperden sipere geçmeli ve taktik yapmalısın.fear ise korku temalı ve arkasında müthiş bir hikayeye dayanan zorlayıcı bir oyun(onu bebeler oynayamaz korkarlar).crysis ise yaş sınırlaması yok.büyük küçük herkes oynar ve zevk alır.küçükler grafikten;büyükler de fps tanımını kökten değiştirecek özelliklerden.
  • ne çabuk sattiniz cod u bebe oyunu diyen arkadaşlar biriniz desenize codu bebek oyunu diye oynamadim veya biriniz desinki ben daha once
  • (devami)veya biriniz desinki ben daha once bf 2 oynadim cod mw2 mp sindeki BEBE! lere hic vurulmadim.Ben bf yi 1942 oyunundan beri oynuyorum ama cod un mp sh ıle ğıc bır fark gormedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

(devami)veya biriniz desinki ben daha once bf 2 oynadim cod mw2 mp sindeki BEBE! lere hic vurulmadim.Ben bf yi 1942 oyunundan beri oynuyorum ama cod un mp sh ıle ğıc bır fark gormedım

hiç birşey anlamamışsın.birkeresinde bebeler sadece hızlı oldukları için zekâ kullanmadan vuruyorlar yani bebelere vurulduğumuz için sevmiyoruz zaten codu.bebe oyunu dememizin tek sebebi sadece hızlı nişan alma gerektiriyor ve bu yüzden bebe oyunu diyoruz.

bf konusuna gelince;oynadığın oyunun bf olduğuna emin misin?
  • telefondan yazdığım için bazı harfler yanlış çıkmıl özür dilerim cünlenin normali:Ben bf yi 1942 oyunundan beri oynuyorum ama cod un mp si ile hiç bir fark gormedım
  • Promozom...Napalım istiyosun.tabiri caiz ise mabadımızla mı ateş edelim.Savaşın ortasında dans mı edelim.tabikide ateş edip geçicez bu bir shooter oyunu.madem o kadar çok stratejili bi oyun istiyosunuz gidin killzone oynayın.(25 martta raflarda olcak bilgine)codu profta bitirde göriyim ondan sonra bebe oyunu dersin.vur geç oyunuymuş.biraz mantıklı olun kardeşim ya.
  • Barxxx

işte farkta burda duman ve diğer efektler daha gerçekçi oyundan anlasaydın farkı görürdün ,boşuna grafik motorunu tanıtmıyo adamlar.
  • Promozom
    COD mu bebe oyunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofthehell

Promozom...Napalım istiyosun.tabiri caiz ise mabadımızla mı ateş edelim.Savaşın ortasında dans mı edelim.tabikide ateş edip geçicez bu bir shooter oyunu.madem o kadar çok stratejili bi oyun istiyosunuz gidin killzone oynayın.(25 martta raflarda olcak bilgine)codu profta bitirde göriyim ondan sonra bebe oyunu dersin.vur geç oyunuymuş.biraz mantıklı olun kardeşim ya.

cod vur geç değilde de ne? profda da vurup geçion casualda da birinde çabuk ölüyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 9 Şubat 2011; 1:20:33 >
  • @ Promozom

CEVAP VERMİYORM OKUDUĞUM YAZIYI İYİ ANLA OZMAN TEKRAR GEL KARŞIMA.
  • @kingofthehell

call of duty 6 yı veteranda bitirdim ve trophylerin %70 den fazlasını topladım.kanıtlayabilirim istersen de.sen kanıtlayabilir misin veteranda bitirdiğini?
  • @Peki satışlara gelince neden yerlerde siniz ??? CoD 1 Milyara yakın satıyor BF yarısı kadar bile satmıyor
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşım sana şunu söylemek istiyorum;

CoD = Arcade uçak animasyonları, oyun hataları,fizik motoru dandikliği, yapay zekası iğrenç
    Battlefield= araç kullanabilme, oyun hatası görmedim, yapay zekası müthiş, ses efekleri, müthiş savaş hissi veren oynanabilirlik

-15 Yaşındakiler sayesinde CoD daha çok satıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.