Şimdi Ara

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ ##2014 GİRİŞLİLER##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum sonuçlar açıklandı, umarım herkes umduğu yeri kazanmıştır

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ kazanan arkadaşlarla bu başlık altında toplanabiliriz

Kazandığınız bölümü yazarsanız okuldan önce tanışıp, yeni arkadaşlıklar kurabiliriz

Bezmialem Diş Hekimliği Fakültesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinginthenorth -- 23 Temmuz 2014; 21:49:34 >

• hocam kaçıncı tercihindi?anlaşılan puanlar yükeslmiş gibi geldi bana
  • forzaeverton kullanıcısına yanıt
    2.tercihten girdim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinginthenorth

2.tercihten girdim hocam
    odyolojiye kaç binle girdiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serjdlsksdla

odyolojiye kaç binle girdiniz ?

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinginthenorth

Alıntıları Göster
    .
  • Bezmialem tip
  • Berber Conan B kullanıcısına yanıt
    .Hayırlı uğurlu olsun
  • Saolasin
    Hazirlik hakkinda veya atlama sinavi hakkinda bilgin varmi ?
  • Berber Conan B kullanıcısına yanıt
    Pek bi bilgim yok ama kolay oluyor diye duydum. Gecen sene bir arkadasım tıp kazandı, hazırlığı okumadı.
  • Internette bi örnek sınav var arkadaşlar baktım sorularin bi kısmı geçen yılla aynıydı. Ona çalışabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: *sedefkar*

Internette bi örnek sınav var arkadaşlar baktım sorularin bi kısmı geçen yılla aynıydı. Ona çalışabilirsiniz

Link atabilirmisin kardes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berber Conan

quote:

Internette bi örnek sınav var arkadaşlar baktım sorularin bi kısmı geçen yılla aynıydı. Ona çalışabilirsiniz

http://www.bezmialem.edu.tr/medya/universite-duyurular/1489-yabanci-diller-bolumu-8-eylul-tarihinde-yapilacak-olan-muafiyet-sinav-ornegiyabanci-diller-bolumu-8-eylul-tarihinde-yapilacak-olan-muafiyet-sinav-ornegi-asagidaki-gibidir

• quote:

quote:

quote:

http://www.bezmialem.edu.tr/medya/universite-duyurular/1489-yabanci-diller-bolumu-8-eylul-tarihinde-yapilacak-olan-muafiyet-sinav-ornegiyabanci-diller-bolumu-8-eylul-tarihinde-yapilacak-olan-muafiyet-sinav-ornegi-asagidaki-gibidir

Cok saol

• yaşar üniversitesinden sonra adını burada duyup öğrendiklerime bir yenisi daha eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: narcissus34

yaşar üniversitesinden sonra adını burada duyup öğrendiklerime bir yenisi daha eklendi

Bezmialem bilindiktir aslında??
  • quote:

yaşar üniversitesinden sonra adını burada duyup öğrendiklerime bir yenisi daha eklendi

Vakif guraba yi da duymadiysan bence sende problem var
  • quote:

quote:

quote:

Vakif guraba yi da duymadiysan bence sende problem var

Vakif gureba olmasın o merak etme onu biliyoruz, istanbulda yaşayan birisi olarak

Kardesim biraz arastirmaci olsan fln
    Bilirdin ne olup olup olmadigini 1945 yillarindaa dedem kliniginigini orda gormusu zmanliginida almanyada yabi biraz okuyan insan olsan bence bilirdin

• Burada yasar uni ile ayni degerlendirmeyi yapmazdin
    Nese sana iyi sanslae hayatinda diyecek yok . Muhendis ol tip ci ol sana bu hayatta rahat yok
  • Bu arkadas bütün konulara girip aynı muhabbeti yapiyor. Cahillikten olsa bişey demem ama kardeşim kolaysa gir ilk 5-10 bine sonra gel bezmialem de neresi yazmam ben orayi bik bik ego tatmini yap o zaman dinleriz belki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.