Şimdi Ara

BEYTEPE JANDARMA EĞİTİM KOMUTANLIĞI ANKARA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
43.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

Herkesin acemi ve usta aynı yer, bir benim mi usta askeri hastanede :)

Arkadaşım hastaneye sadece 5 tane asker alırlar, muhtemelen sağlık memurusun veya biyoloji falan okudun.. En azından bizim zamanınımzda böyleydi.. İlk acemiliğini diğer herkesle aynı yapıyorsun, 1 ay snra seni alıp hastaneye götürecekler.. Bildiğin hastanede çalışacaksın artık danışmaya mı koyarlar, labaratuara mı bakarsın bilemem :) İşin özü rahat bi askerlik seni bekliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Google

343 olarak askerliğimi beytepe de yaptım, arkadaşlar kim ne derse desin inanın bana çok güzel bi yere düştünüz. Hiç bi şekilde sıkıntı yapmayın.. Duş WC vs gibi konularda çok rahattır, 24 saat sıcak suyunuz vardır.. Devrecilik vs gibi şeyler kesinlikle yoktur, kısa uzun herkes iyi anlaşır... Kışa denk geldiğiniz için bol bol kar küreyeceksiniz biraz yorucudur ama vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız ve bir süre sonra iyice alışırsınız. Her türlü ihtiyacınızı javdes denen yerden karşılayabilirsiniz (kıyafet don atlet çorap ne ararsanız var).. Eğitimleri ağır değildir eğitim dönemi resmen yatıştır... Tek kötü yanı çok soğuk bi yer olması...

İşin özü 5 ayınızı güzel geçirin, iyi arkadaşlıklarınız olacak tadını çıkartmaya bakın, isyan ederek 5 ayınızı zehir etmeyin...

dede bilgiler için teşekkürler

• quote:

343 olarak askerliğimi beytepe de yaptım, arkadaşlar kim ne derse desin inanın bana çok güzel bi yere düştünüz. Hiç bi şekilde sıkıntı yapmayın.. Duş WC vs gibi konularda çok rahattır, 24 saat sıcak suyunuz vardır.. Devrecilik vs gibi şeyler kesinlikle yoktur, kısa uzun herkes iyi anlaşır... Kışa denk geldiğiniz için bol bol kar küreyeceksiniz biraz yorucudur ama vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız ve bir süre sonra iyice alışırsınız. Her türlü ihtiyacınızı javdes denen yerden karşılayabilirsiniz (kıyafet don atlet çorap ne ararsanız var).. Eğitimleri ağır değildir eğitim dönemi resmen yatıştır... Tek kötü yanı çok soğuk bi yer olması...

İşin özü 5 ayınızı güzel geçirin, iyi arkadaşlıklarınız olacak tadını çıkartmaya bakın, isyan ederek 5 ayınızı zehir etmeyin...

teşekkürler dede. genelde öyle diyorlar orası için. inşallah dediğiniz gibi olur

• Evim yürüme mesafesinde. Askerliğim başka yere çıktı. Esasında astsubay okulu olduğu için asker yetiştiren birlikler gibi düşünmemek lazım. Astsubayların yemin töreni, kayıtları gibi bazı zamanlarda ulaşım sıkıntılı olabilir. Çarşı izinlerinde bu ayrıntıyı iyi gözlemenizi tavsiye ederim. Yoksa vasıta beklemek zorunda kalabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

Herkesin acemi ve usta aynı yer, bir benim mi usta askeri hastanede :)

Arkadaşım hastaneye sadece 5 tane asker alırlar, muhtemelen sağlık memurusun veya biyoloji falan okudun.. En azından bizim zamanınımzda böyleydi.. İlk acemiliğini diğer herkesle aynı yapıyorsun, 1 ay snra seni alıp hastaneye götürecekler.. Bildiğin hastanede çalışacaksın artık danışmaya mı koyarlar, labaratuara mı bakarsın bilemem :) İşin özü rahat bi askerlik seni bekliyor..

İktisat mezunuyum o yüzden şaşırdım hastane olunca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Evim yürüme mesafesinde. Askerliğim başka yere çıktı. Esasında astsubay okulu olduğu için asker yetiştiren birlikler gibi düşünmemek lazım. Astsubayların yemin töreni, kayıtları gibi bazı zamanlarda ulaşım sıkıntılı olabilir. Çarşı izinlerinde bu ayrıntıyı iyi gözlemenizi tavsiye ederim. Yoksa vasıta beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Çarşı izinlerinde problem yok, servisleri gelir kaldığınız binanın önünden alır kızılayın göbeğine bırakır, akşam olunca da aynı yerden alıp tekar koğuşlara kadar bırakır.. 2 lira gibi ücret alıyorlar ya da 2,5 tam hatırlamıyorum :)
  • Ben 347 ksdyim. Yardirmadigimiz gun yok beyler. Arkadaslar yazmis cok rahat diye. Buyuk umitlere kapilmayin diye soyluyorum. Hayirli tezkereler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 349. Dönem Meslek kurasına tabi asteğmen olarak 15 Ocak'ta göreve başlicam.Deneyimleri yazmaya az kaldı...
  • Arkadaşlar Allah yardımcınız olsun Ankaranın en soğuk yeridir bilginize.
  • Ankaranın ayazı çarpar adamı:D askere gelecekler yanınıza ağrı kesiciler vitaminler taylod doğa çayları gıda verecek birşey alınız bence. askerde hasta olana kimse kolay kolay bakmaz. bayılmadan revire cıkmak zor olur acemelikte. kendi bakımını kendin yapacaksın. ayakta kalabilmek içinde bol bol vitamin iyi beslenme olacak ama damak zevki yemekleri alışmakta cok zordur. :Ankara ilk kar yağdı yerler don dısarıda hiç zaman cekilmez heleki üstünüzü iyi giyiniz. üşütmeyiniz. insanları sıcaktır ama herkese inanmayın da derim. arada çarparlarsa kötü çarparlar beytepe merkeze uzak kızılaya iner muhtemelen coğu asker. Ortalama 1 saatten az yol sürer. ğidiş geliş trafik olursa sıkıntı. beytepede gezilecek pek yer yok olsada askere ğöre değil. ğideniz bir kaç yer var. zaten kısa dönem 5 ay yap gel. herkese hayırlı teskereler.

• Benimde 352. dönem usta birligim Beytepe çıktı.Başka çıkan warmı acaba ?
  • 353.donem beytepe cikan varmi arkadaslar ?

• vibrissa kullanıcısına yanıt
    ben varım ama benim kısa dönem acemi de usta da beytepede
  • fisbone F kullanıcısına yanıt
    Aynen kardes benimde öyle

• arkadaşlar yakın zaman da tezkeresini almış veya şimdi orda asker olan varsa bilgi verebilir mi?
  • arkadaşlar kantin ne durum da hangi ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz
  • dostlar bana da beytepe çıktı. ama sağlık teknikeriyim hastaneye mi verirler yoksa alkasız iş mi verirler bilmem umarım orda mesleğimizi sorarlar .
  • yarın ordayım
  • 19-22 mart 2014 Kastamonu acemilik ve daha sonra Beytepe K.donem Jandarma Er...başka var mı arkadaşlar yorumları okudukça çok iş düşçek gibi geliyor bana ...mokokoyu yedik mi yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibooo_vn

19-22 mart 2014 Kastamonu acemilik ve daha sonra Beytepe K.donem Jandarma Er...başka var mı arkadaşlar yorumları okudukça çok iş düşçek gibi geliyor bana ...mokokoyu yedik mi yoksa

benim de aynı yerler ne zmn teslim olucaksın?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.