Şimdi Ara

Beyrut' tan Cep telefonu aldırtmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar, nereye konu açacağımı bilmediğimden, en uygun burayı buldum.....

çoğu kişi dalgasına olacaka ama olurda 1-2 gibi bana akıl verebilirse iyi olurdu..

Yarın nasipse arkadaşım yurtdışına çıkacak.... kendisine de Yurtiçinde Ucuza bulunmayan Sony Xperia ACRO S aldrıtacağım.... sadece bu modeli düşünüyorum, Xperia V daha çıkmadı sanırm.

neyse, LÜBNAN- Beyrut' tan hiç daha önce bu şekilde elektronik alet alan var mı? güvenilir, Güvenilmez yerler adına bilgisi olanlar varsa paylaşabilirler mi?

teşekkürler

• bilmem.
  • stajda bi abi çocuğuna galaxy s2 almıştı bin 900tl+100tl vergi bin liraya 6-7 ay oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: occupant

stajda bi abi çocuğuna galaxy s2 almıştı bin 900tl+100tl vergi bin liraya 6-7 ay oldu.

pasaport kayıtından haberim var, onu ayarlarım da, işte sıkıntı olur mu? toplama ürün veya Refurbished çıkar mı diye korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

quote:

stajda bi abi çocuğuna galaxy s2 almıştı bin 900tl+100tl vergi bin liraya 6-7 ay oldu.

pasaport kayıtından haberim var, onu ayarlarım da, işte sıkıntı olur mu? toplama ürün veya Refurbished çıkar mı diye korkuyorum

ben yurtdışından çok büyük meblalara alışveriş yapmam en fazla 150 liralık alışveriş yaparım. tavsiyem kendi ülkenden al. ucuza alıcam diye hiç alamayabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

quote:

ben yurtdışından çok büyük meblalara alışveriş yapmam en fazla 150 liralık alışveriş yaparım. tavsiyem kendi ülkenden al. ucuza alıcam diye hiç alamayabilirsin.

hocam zaten Kargo ile almıyorum, arkadaşıma elden aldırtacağım....

TR de en ucuz 1100 lira (kayıtsız), bir ara GOLD pararlel ithalat getirdi 1650 lira idi...

yurtdışında 400$, arada iyi fark var....

Ülkemi seviyorum ama enayi yerine koyulup da 2 katından fazlasını ödemey de niyetli değilim....
  • pampa çek bi nexus vur kırbacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: o_delibas

pampa çek bi nexus vur kırbacı

yok kanka.... Sony Xperia Acro S..... su altında, havuzda fotoğraflarını çekip koyacağım senin resimleri Facebook a
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.