Şimdi Ara

Beyler Video Kamera Almak İstiyorum Max 15.000TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben kamera almak istiyorum.Daha çok doğa ve macera çekimlerimi çekmek istiyorum .Ayrıca her yaz ülkeleri dolaşıyorum yani çok iyi kalitesi olan bir kamera almak istiyorum .Önerileriniz ?

Şimdiden Teşekkürler Cevaplarınız İçin .

• onbeşbinekameramıyok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek fazla bilmiyorum modelleri önerseniz ?
  • iphone 5 kamerası bile full hd 1080p goruntu cekerken 15 .000 tl ye ne kadar kaliteli bir kamera alınır tahmın bıle etmek ıstermıyorum

ama canon tercıh edersenız daha ıyı olur sanıyorum
  • Evet canon istiyorum zaten canonları arkadaşlarımda öneriyor işyerindeki .
  • Sony MC 2000 neyinize yetmiyor. 1 yıl servis garantili ve 2400 tl'ye Ankara'da Adem Bey satıyor. Arayın Bir çok omuz kamerasını çok ekonomik ve garantili satın alın...05325910610
  • Panasonic ag_ac160

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YENİ ÇIKTI ÇOK GÜZEL DİJİTAL KAMERA

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-gc100-16-mp-48-lcd-21x-optik-dijital-fotograf-makinesi-wi-fi-3g-sarj-kiti-ve-iki-adet-batarya-hediye-/productDetails.aspx?productId=ftkmrsamgc100&categoryId=248

VİDEO KAMERA İSTİYORSANIZ
    http://www.hepsiburada.com/liste/sony-hdr-pj740ve-full-hd-flash-bellekli-video-kamera-10x-optik-zoom-projeksiyon/productDetails.aspx?productId=ftkamsonypj740&categoryId=17076

OBJEKTİ OLYMPUS UYUMLU İSTİYORSANIZ...
    http://www.akakce.com/objektif/en-ucuz-sigma-150-500mm-f5-6.3-apo-dg-os-hsm-rf-fiyati,612553.html

ÖNERİLERİM BUNLARDIR. MAX 15.000 TLLİK BİR KAMERA İSTİYORSANIZ...

Hasselblad H4D-200MS

İsveç merkezli bir kamera üreticisi olan Hasselblad, yüksek çözünürlüklü ve pahalı kameralarıyla ün yaptı. Sürekli megapiksel değerlerini yükseltmeyi amaçlayan firma, H4D-200MS ile 200 megapiksel değerine kadar ulaşmış durumda. Kamera, çıktı olarak 200 megapiksellik tek bir kare sunabilse de aslında tek çekimde bu çözünürlüğe ulaşamıyor. 50 megapiksellik 4 kare çekiliyor ve otomatik olarak bir araya getiriliyor. Böylece otomobil ve mücevher gibi ürünlerin çekiminde inanılmaz detaylar elde edilebiliyor. Bu fotoğraflardan alınacak bir çıktıyla bina boyunda yüksek çözünürlüklü ilanlar hazırlanabilir.

34,000 dolar

Canon EOS 1D-C

Pazar payı olarak bakıldığında görüntüleme teknolojilerinde lider marka olan Canon, hem uygun fiyatlı hem de profesyonellere yönelik ürünlere sahip. Cinema EOS serisinde yer alan 1D-C modeli de şüphesiz en dikkat çekici profesyonel modellerden biri. Magnezyumdan üretilen gövdesi, 18.1 megapiksel çözünürlüğü, 24 x 36mm “tam kare” sensörü, 61 noktalı odak sistemi ve 100- 51200 ISO aralığıyla etkileyici olan ürün, 4096 x 2160 yani 4K çözünürlükle video kaydı yaparak rakiplerinden ayrılıyor. 4K çözünürlük, Full HD’den 4 kat fazla çözünürlük taşıyor.

15,000 dolar

Linhof Technorama 617s III

Alman üretici Linhof, az bilinen bir marka ve özel ürünler geliştirilyor. Technorama serisi de panoramik yani ultra geniş açılı fotoğraflar için özel olarak tasarlanmış. Görüntüsü sırada bir fotoğraf makinesini andırsa da fiyatı 11,000 dolar civarında.

Pentax 645D

Son dönemde APS-C ve Full Frame sensörlü makineler yönelmiş olsa da Pentax, 645 format modellere de sahip. Pentax 645D modeli, 44 x 33mm boyutlarındaki “645 format” sensörüyle 40 megapiksel çözünürlüğe ulaşıyor. Kameranın gövdesi magnezyumdan üretiliyor ve yağmurlu havalarda su geçirmezlik sunuyor.

9,900 dolar

Nikon D4

Nikon’un DSLR serisindeki en pahalı modeli olan D4, magnezyum gövde ve 16.2Mp 36.0 x 23.9mm CMOS sensör ve ISO 100-12800 özelliklere sahip. Teknik tabloda çok etkileyici görünmese de bir Nikon’dan alabileceğiniz en yüksek performansı sunduğuna hiç şüphe yok.

5,900 dolar

YARDIMCI OLABİLDİYSEM BANA NE MTLU :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoPYaLaYaPiSTiRHTML -- 6 Ocak 2013; 13:59:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.