Şimdi Ara

Beyler Starbucks ta çalışılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İş ilanlarına bakıyorum servis elemanı arıyorlarmış ne dersiniz?

• ben hayır diyorum
  • Neden?
  • Artist artist veletler geliyor bence
  • Servis elemanı dediklerine göre kahve yapmayacaksın. Onun dışında masa silersin, bardak toplarsın, kül tablası boşaltırsın falan. Çalışılmaz değil.
    Gelen insanlar da genelde düzgün tipler olacaklar, sıkıntı yaşamazsın gibi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Servis elemanı dediklerine göre kahve yapmayacaksın. Onun dışında masa silersin, bardak toplarsın, kül tablası boşaltırsın falan. Çalışılmaz değil.
    Gelen insanlar da genelde düzgün tipler olacaklar, sıkıntı yaşamazsın gibi geliyor bana.

Hmm dediğin doğruda giden insanların %80'i egosunu tatmin etmeye çalışan saftirik tipler şimdi bi aklımda kurguladım ve bende olmaz diyorum sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysidi

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Servis elemanı dediklerine göre kahve yapmayacaksın. Onun dışında masa silersin, bardak toplarsın, kül tablası boşaltırsın falan. Çalışılmaz değil.

Hmm dediğin doğruda giden insanların %80'i egosunu tatmin etmeye çalışan saftirik tipler şimdi bi aklımda kurguladım ve bende olmaz diyorum sanırım

İşte o tipler oradaki çalışanla muhatap bile olmazlar

• Rahatsın, çok fazla sıkboğaz eden olmaz, yukarıdaki ToffieBoi'nin dediği gibi bence de öyle bir iş yapacaksın ama eğitim alırsan kasa bölümünde işe başlayabilirsin. Eğer istersen sana sağlam bir kitap veriyorlar ve onu çalışıp deneme yanılma ile herşeyini baştan sonra ezberlediğin an orada devamlı çalışan olma yolunda da ilerlersin. Bir arkadaşım bahsetmişti oradan biliyorum, belki yanılıyor da olabilirim. Bu arada 1 kere mola hakkın varmış sanırım ve onda da sadece 1 tane kahve içme hakkın varmış. Günde 1 kere yani, part time için olabilir.

Starbucks'da çalışmanı öneririm, mesajımın başında dediğim gibi çalışanlar gayet rahat bir şekilde işlerini yapıyorlar, tabii bazı yerler kalabalık olunca işler sarpa sarabiliyor ama genel olarak konuştuğum bir kaç kişi gayet rahat işlerini yapıyorlar.

Ekleme: Bu arada egosu tatmin filan diyorsun da senin de güler yüzlü olmana hiç gerek yok; gelip toplayıp gideceksin, o tipler de kendi aralarında muhabbetlerini edecekler, olay sadece bu. Senin düşündüğün açıdan bu olaya bakmazsan part-time olarak çok güzel bir iş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 25 Eylül 2012; 14:52:54 >

• Valla kısa vadeli bir iş arıyorum uzun süre çalışma gibi bir planım yok şuan birde vize haftasında izin verirler mi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.