Şimdi Ara

Beyler lol a yeni başladım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben şu oyunu anlamadım gitti.Geniş bir şekilde anlatacak yokmu.

• xfireval kullanıcısına yanıt
    Bende yeni başladım okuldan arkadaşlar yardımcı oldu bira hızlı öğrendim. Macta ilk olarak , karşına gelen heroyu tanimiyorsan onla bi yavaştan hasar takasına gir baktın çok vuruyor çok temkinli oyna. Eger o cok vurmuyorsa sen daha fazla vuruyorsan agresif oyna gaza gelip 1v5 girme savunma itemlerini taba basip karsidakiler ne çıkmış diye bakarak çık misal adam yetenek gücü çıktıysa büyü direnci çık. Ve oyunun mantığını anlamak için kolay herolar oyna misal garen master yi annie gibi (beni oyuna plat 1 arkadaş başlatmıştı öğreticilerin felan bitti onla maça girdik karışımdaki adamlar benden deneyimliler tabi bide ben frelerden gözüme güzel geleni aldim nidaleeydi sanirsam sonra girdim 1 17 felan gitmiştim :) daha sonraki gün master yi aldım kendi seviyelerine girdim ogunku 3. Macimda 35 2 gittim her maç yeni şeyler öğreniyorum. )
  • Zaten aşırı rehberler videolar var üşenme bak
  • Bu kadar heroyu bu kadar itemi nasil bilecem yeaa diye sakın dusunme.
    Kisa bi sure sonra hepsini ezbere biliceksin adin gibi rahat ol.
  • bu yüzden oyunda botlar var.
  • Skillerin açıklamalarını okuyun mutlaka. Geçen oyunuma e nin kullanım amacını bilmeyen bi vayne geldi kanser oldum. İtemler için de aynı şey geçerli. Youtubede lolün kanalı var orda yeni başlayanlar için videolar var hiç izlemedim ama yardımcı olur diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenAgarr

Bende yeni başladım okuldan arkadaşlar yardımcı oldu bira hızlı öğrendim. Macta ilk olarak , karşına gelen heroyu tanimiyorsan onla bi yavaştan hasar takasına gir baktın çok vuruyor çok temkinli oyna. Eger o cok vurmuyorsa sen daha fazla vuruyorsan agresif oyna gaza gelip 1v5 girme savunma itemlerini taba basip karsidakiler ne çıkmış diye bakarak çık misal adam yetenek gücü çıktıysa büyü direnci çık. Ve oyunun mantığını anlamak için kolay herolar oyna misal garen master yi annie gibi (beni oyuna plat 1 arkadaş başlatmıştı öğreticilerin felan bitti onla maça girdik karışımdaki adamlar benden deneyimliler tabi bide ben frelerden gözüme güzel geleni aldim nidaleeydi sanirsam sonra girdim 1 17 felan gitmiştim :) daha sonraki gün master yi aldım kendi seviyelerine girdim ogunku 3. Macimda 35 2 gittim her maç yeni şeyler öğreniyorum. )

Ben botlara karşı bile berbatım

• Botlara karşı bile kötüyüm hangisi iyi falan bilmiyorum berbat oynuyorum vuruyorum az canı gidiyor bot vruyor yarısı gidiyor anlamadım giriştede oynuyorum yani.
  • Direk sil derim madem yeni başladın. Bilgisayarın kaldırırsa Dota 2 oynamanı öneririm. Ama o buna göre çok daha zordur. Onu oynamayı öğrenirsen daha sonra Lol'ü bir haftada çözersin. Hangisini oynarsan oyna öğretici videolar var onları izlersen kolaylık sağlar. Bir de oyunu kafanda abartma bu tür oyunların içinde en kolay olanı budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinus -- 4 Aralık 2016; 22:43:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinus

Direk sil derim madem yeni başladın. Bilgisayarın kaldırırsa Dota 2 oynamanı öneririm. Ama o buna göre çok daha zordur. Onu oynamayı öğrenirsen daha sonra Lol'ü bir haftada çözersin. Hangisini oynarsan oyna öğretici videolar var onları izlersen kolaylık sağlar. Bir de oyunu kafanda abartma bu tür oyunların içinde en kolay olanı budur.

Dotaya başlatıp sonra lol e geçirmek nasıl bi kafa
  • Ya açıkçası zaten Dota 2 yi oynarsan Lol'e bakmazsın diyecektim de yazmadım. Oyunu çok da aşağılamak gibi olmasın diye. Yoksa attan inip eşeğe kim biner değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinus -- 4 Aralık 2016; 22:52:20 >
  • tinus kullanıcısına yanıt
    Dota oynadım 200 300 saat civarı. Şuan ölü bir oyun için benim.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Dota 2 vs LOL muhabbeti başlatmaya niyetim yok. Herkes beğendiğini ya da imkanlarının yettiği oyunu oynar. Ama ne olursa olsun Dota 2 nin daha kompleks olduğunu kabul etmeyecek kimse de yoktur sanırım. Popülerlik konusunda LOL açık ara önde, daha kolay öğrenilebilir olmasının da etkisiyle.
  • Rakip yeteneklerinden kaçarak oyna.
  • Hala bu hatadan dönmen için geç değil
  • Detaylica anlatilmasi imkansiz cunku her sampiyonun bile sayfalarca ipucu taktigi falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinus

Direk sil derim madem yeni başladın. Bilgisayarın kaldırırsa Dota 2 oynamanı öneririm. Ama o buna göre çok daha zordur. Onu oynamayı öğrenirsen daha sonra Lol'ü bir haftada çözersin. Hangisini oynarsan oyna öğretici videolar var onları izlersen kolaylık sağlar. Bir de oyunu kafanda abartma bu tür oyunların içinde en kolay olanı budur.

Herkeze teşekkür ederim beyler.Lolde daha iyi olmaya başladım botlara karşı tabi wolfteam gibi oyunlardan direk lol oynamak zor oluyor.Bu arada dota fikri pek içime sinmedi lol 78 fps oynuyorum dota a onuda denerim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QTPoison

Detaylica anlatilmasi imkansiz cunku her sampiyonun bile sayfalarca ipucu taktigi falan var.

Saol hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Rakip yeteneklerinden kaçarak oyna.

Denerjm hocam
  • Başka önerisi olan ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.