Şimdi Ara

BEYLER L2X DE.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER L2X DE NASIL SİLAH LARA BUKADAR BASIYOR LAR Bİ PÜF NOK TASIVAR SA VERİR MİSİNİZ

• Server kapanıyor yazı sı çıkarsa hani bazen çıkıyor 20 saniye sonra kapanacak diye ozaman besarsan patlamıyor nekadar basar biliyorsan bas o zaman
  • eminmisin abi sana güveniyom
  • Süper o zaman ya çok sağol valla çok işime yarıcak
  • ya arkadaslar eminmisiniz biz silahi +4 yapacaz (parali server da) sakata gelmiyelim H4RDG4M3
    sana guveniyom :) valla yaparim silah patlarsa bende burayi patlatirim arkadas dellenir account u kapatir valla sen bunu bi daha acikla en genisinden silaha o zaman istedigimiz kadar arti basabiliyozmu oyleyse vurduk + nin gozune ahauahauahauahaua

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aggression -- 3 Ekim 2005, 22:11:22 >
  • Ya arkadaşlar hala bi cevap gelmedi silaha o zaman da istediğmiz kadar + basabiliyomuyuz bi cevap yazın be?
  • hiç ilgisi yok bazı serverlarda + olanağı yüksektir mesela extreamde bunlardan biri ben extreamde +8 yapmıştım hemde uraşmadan o serverla senin oynadığın server bir deildir inan bana sakın bu laflara inanıpta acc yada silahından olma fakat bide şöle bişi var senin oynadığın serverda elinde +4 ve ustu olan cok varsa o senin sansına kalmıştır yeni silah alcak paran varsa bas derim
  • vala ben denedim +17 oldu
  • yaw bu dediniz olayi ben B grade silahta denemek istemedim D grade silahta denedim daha + 4'ü basmamla elimde patlaması bir oldu saolun yaw bayaa ii bi acik yakalamissiniz lol.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aggression -- 4 Ekim 2005, 18:17:12 >
  • basmayı bilecen
  • valla hocam gel benim server da bide sen bas bakalım nasıl basıyosun konuşmaya gelince güzelde silaha +4 ü basar basmaz patladı ne ayak bende anlamadım ha bunu free lerde de denedik ama siz genelleme konuştunuz için ister istemeze basmasını bilmiyo durumuna düştük bide sen bas bakalım + 19 u resimlerinide koyda görelim basmasını bilen arkadaş
  • abi silaha bi kerede basmıcan ard arda basarsan muhakkak patlar silaha bikaç kere yere at sonra al bas.
  • quote:

Orjinalden alıntı: REDLİNEMRE

abi silaha bi kerede basmıcan ard arda basarsan muhakkak patlar silaha bikaç kere yere at sonra al bas.

redlinemre bu bütün server ler için geçerlimi ya bizim server da +20 bile var ama nasıl yapılıyo anlamadım biz B grade den önce D Grade de deniyelim dedik 5 taneyi ard arda basacaktık ki daha +4 ü yer yemez elimizde patladı ama dediğin gibi oluyosa bilmiyorum yani bunun bir çözümü var ama biz bilmiyoruz +10 yapanlar nasıl yapıyo yani valla olacanı bilsek basarızda peki aradan zaman geçtikten sonra bassak + ları olurmu ??? basmasını bilen arkadaş bi cevap yazda görelim marifetlerini

• quote:

Orjinalden alıntı: REDLİNEMRE

abi silaha bi kerede basmıcan ard arda basarsan muhakkak patlar silaha bikaç kere yere at sonra al bas.

Ben bartz dayim ceza deviannede, ve misal b grd bi silahi yere atcam havada kaparlar yaw kirda bayirda bile yapsan riskli sen ne diyosun. Yere ata ata bas aha bi baktin silah yok

• Sheriftr haklısın valla damlar çalacak yer arıyo ama kimsenin görmedi bi yere gidem desen adamların nerden çıkca belli olmuyo bi olay gedi başımıza adam bize diyo silahını masrafsız +4 yapayımmı dedi bizde nasıl olcak felan dedik adam bizi party e aldı neyse işte dedi server da açık bi alan var dedi bu alana silahını 3 kere atıp atıp alırsan dei silahın +3 oluyo dedi bizde dedik ilk sen yap adam dedi daha nereme yapcam adamın silahıda zaten + 4 felan neyse adam dedi valla ben almıycam 2 metre uzaga oturdu şimdi düşünüyoz bu iş nasıl olcak sonradan farkettik party desin 2 kişi birincisini atıp alsam ben alacam ya ikincide kim alacak??? o alacak tabi sonradan çaktık davayı valla harika bi teknik SherifTr bartz a geliyom hiç misafirperver davranmıyon geçen gene geldim yoktun

• Aga ben nezaman uyuyom sen ozaman geliyon su aralar klan cok yoruyo paso raid boss kesiyos bakalim nolcak sonunda dolduruyoz klan wh yi habide bi yerde baska servera girmeyi sormussun bak ben yaptim her surucume ayri bi l2 acrim c ye d ye e ye hepsinin sistem klasorleri farkli serverina gore yani .Hatta simdi birisi c4 oldu bazen girip egleniyom orjinal serverda oynayan biri icin cok eglenceli oluyo 1,5 saatte lvl 23 yapmasi dediim gibi yap girersin

• valla ben fazla risk almak istemem benım şimdi giysi setim tamamı +3 silah ta +2 yeter bea
  • SherifTr hangi server C4 e geçti bide 1.5 saatde lvl 23 nasıl oldun bu C4 ün özelliğimi yoksa server inmi ya moruk ben arada sırada giriyom dedin gibi hep uyuduğun zamanlara denk geliyom Selcuk diye bi turk daha varmış orda onula tanıştım türkçeyi az biliyo ama iyi birisi C4 ün movie sini izledim manyak bişey ya işallah umduğumuz gibi gelir C4
  • ARKADAŞLAR CÜCELERİN SİLAHLARA + VERME ÖZELLİĞİ VARMIŞ DOĞRUMUDUR?? DOĞRUYSA BİRİ ANLATABİLİRMİ??
  • Hayir yok ole bisey o dediğin şehirlerdeki bs ler silaha sa ekliyolar sen onu diyosundur.Yoksa ole artilama falan yok , misal focus , acumen,body bless gibi ozellikler kazandiriyolar ama bedava diil tabi. Ceza o dediğim server ayna gen tr de var server bilgileri orda yaptim 23 lvli simdi 65 zaten tonla para cikiyo nerde cokluk orda .... a grd duali +15 yapcam diye 750m patlattim hehe bartz da hayatta yapamam bu isi normal clientin ustune patchi yap girersin ama clienti yedekle baska yere o yedek ustunde değisiklik yap. Giremessen msj at
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.