Şimdi Ara

Beyler kurt yedim yanlışlıkla! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
112.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talhadogdu

Korkutmak gibi olmasın ama burun kurdu ameliyatı böyle, diğerleride böyledir:

http://www.youtube.com/watch?v=9F2DUCXIMfY

Ayrıca iyi yanından bak, vücudunda parazit olarak yaşayacakları için inanılmaz hızla kilo vermeye başlarsın

Alıntıları Göster
    Kurtlar bağırsağa yerleşecek ve orada üreyecekler kiloluysan hızla kilo vereceksin ama bağırsağında kurtlar gezinecek ilaç alacaksın ama çok uğraşacaksın geçse bile ilerde tekrar olabiliyor (ciddiyim)

• quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

Kurtlar bağırsağa yerleşecek ve orada üreyecekler kiloluysan hızla kilo vereceksin ama bağırsağında kurtlar gezinecek ilaç alacaksın ama çok uğraşacaksın geçse bile ilerde tekrar olabiliyor (ciddiyim)

Alıntıları Göster
    Bu kurt dediğin şey tam olarak nedir soluncan mı ? yoksa etin içindeki garip bir hayvan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince1404

Yaw mide kurdu başka bu kurt başka abartmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cent_2013

Bu kurt dediğin şey tam olarak nedir soluncan mı ? yoksa etin içindeki garip bir hayvan mı ?

Çürümüş meyve sebzelerin içinde bulunan solucanımsı böcek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joseph55

quote:

Alıntıları Göster
    yakında bunlar senin içinden çıkıcak dostum bak sana tıbbi bir video ile açıklayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joseph55

quote:

Alıntıları Göster

Bear her gün yiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Bear her gün yiyor.

Tam bu sahneye odaklanmış acaba yiyecek mi lan diye izlerken eski nokia 6085 telefonum adamın kurtu ısırdığı anla aynı anda çaldı. Altıma sıçtım lan resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: -Altug

quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Bear her gün yiyor.

Tam bu sahneye odaklanmış acaba yiyecek mi lan diye izlerken eski nokia 6085 telefonum adamın kurtu ısırdığı anla aynı anda çaldı. Altıma sıçtım lan resmen

Alıntıları Göster
    Kardeşim beni yanlış anlama ama bir zamanlar bendede olmuştu tabi ben ceviz yerken gördüm ve son anda geri kustum.

Ama küçükken bir zamanlar farkında olmadan çiğ et yedim. Yani yemişim ben bilmiyorum şimdi ise uyuyamıyorum çünkü çok zayıfım. Yaşım 18 Kilom 35 :S :D benden söylemesi dikkat et , eğer ufak bir sıkıntın olurda antisosyalleşirsen doktora git. Ben ssk süremin dolmasını bekliyorum bende gitcem ameliyat olcam mecburen.

• quote:

Kardeşim beni yanlış anlama ama bir zamanlar bendede olmuştu tabi ben ceviz yerken gördüm ve son anda geri kustum.

Ama küçükken bir zamanlar farkında olmadan çiğ et yedim. Yani yemişim ben bilmiyorum şimdi ise uyuyamıyorum çünkü çok zayıfım. Yaşım 18 Kilom 35 :S :D benden söylemesi dikkat et , eğer ufak bir sıkıntın olurda antisosyalleşirsen doktora git. Ben ssk süremin dolmasını bekliyorum bende gitcem ameliyat olcam mecburen.

Alıntıları Göster
    Yanlışlıkla yediysen bişi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robin Hood

Yanlışlıkla yediysen bişi olmaz.

Alıntıları Göster
    herkes dalga gecmis ya
  • Midenin asidine dayanacagini sanmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Midenin asidine dayanacagini sanmiyorum.
    beyler kardeşimdede solucan vs sorunu çıktı midesinde kakasından çıktı 2 gün sonra kurtcuklar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krauser ll

beyler kardeşimdede solucan vs sorunu çıktı midesinde kakasından çıktı 2 gün sonra kurtcuklar :D

Alıntıları Göster
    benim arkadaşda çıkmıştı kurt.Dötünde kırmızı kırmızı noktalar oluşmuş öyle sölemişti ne kadar doğru bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Che.

benim arkadaşda çıkmıştı kurt.Dötünde kırmızı kırmızı noktalar oluşmuş öyle sölemişti ne kadar doğru bilemem

Alıntıları Göster
    Hiçbirşey olmaz merak etme midede kalacağını sanmıyorum kalsa bile evde yiyorlardı kurta falan bakmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain03

Hiçbirşey olmaz merak etme midede kalacağını sanmıyorum kalsa bile evde yiyorlardı kurta falan bakmadan

Alıntıları Göster
    hayvan gibi elma ye [asitten dolayı]
  • geri kalmış ülkelerin çoğu kurt satarak geçiniyo ve onu yiyorlar korkma birşey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fesbi

geri kalmış ülkelerin çoğu kurt satarak geçiniyo ve onu yiyorlar korkma birşey olmaz
    elmadan çıktı şimdi iğrendim elmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: malum kişi

elmadan çıktı şimdi iğrendim elmadan

Alıntıları Göster
    arkadaşa sordum zararı yok dedi mide asiti eritiyormuş.bunlar parazitlerle aynı değilmiş ama yine de insan soğuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: malum kişi

arkadaşa sordum zararı yok dedi mide asiti eritiyormuş.bunlar parazitlerle aynı değilmiş ama yine de insan soğuyor

Alıntıları Göster
    çok farklı beklentilerle girdim konuya
     Beyler kurt yedim yanlışlıkla!

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

çok farklı beklentilerle girdim konuya
     Beyler kurt yedim yanlışlıkla!

Alıntıları Göster
    o kurtlar midende üreyecek ve büyüyecek. en sonunda yeterli kadar geliştiklerinde midende illaki sıkılacaklar (vicut ısından) ve dışarı çıkmak isteyecekler. bu nasıl olacak dersen ya kıçından çıkarlar ya ağzından sürünerek yada göğüs kafesini parçalayarak

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.