Şimdi Ara

BEYLER KENDİNE GÜVENEN TÜRKLER ARANİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni açılan NewAgeL2 serveri bence bu oyunu bilen her Türk bu server i bi denemeli...server yeni acildi daha taze :D Ama gelecegin serverlarindan.. vakit kaybetmeden HERO olmaya bakin...server da yeteri kadar cengaver Türk var ama biz Türkler ac insanlariz her zaman daha fazlasini isteriz.. evet bekliyom kendine güvenen bu oyunu biliyom diyen insanlari... karsima cikmaya cesaretin var mi?

• hhll oyna eglen
  • ben zaten egleniyorum... karsimdada eglenceden anlayan insanlari ariyorum...
  • bu server bir pvp serverımı nedir anlamadım son söylediğin söz aklımı karıştırdı nereden indireceğimizi yazarsan geliriz ayıp ettin :D
  • evet server iyi guzel hos ama bos dvc nin onunde bir allahin kuluyok ben kime buff latacam kime dance latacam kime songlatacam kimle train yapacam kimle kimle :D sert oldu galiba saka biyana el birligiyle cok guzel yerlere gelebilecek server ama ben yuksek x li serverleri pek sevmiyom extreme de bile tempest de oynuyorum 7x o down olunca kastiende yada titanda pk yapiyom direk :D zevk meselesi ama turk serverini gelistirmek acisindan bi yardimimiz olabilirse ne mutlu bize
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.