Şimdi Ara

Beyler kabız oldum acil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
3.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ciddi, 2 haftadir yapamiyorum son 2 gundur de cok rahatsizim ucunda duran büyük birsey var sanki ikiniyorum cikmiyor ve cok aciyor kan bile akti zorlayamiyorum evde kayisi falanda yok napmaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın direkt doktora git 2 hafta
  • kayısı suyu al marketten bol bol iç

• Sabun sok, ciddiyim.
  • Zeytin yagi, + plastik eldiven. Kaziya kaziya cikarticaksin. Bir bakima kendine tecavuz edeceksin. Zevk almamaya bak alirsan isler kotu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri 40 yıldır mıçmayan adamın videosunu koysun

• quote:

Orijinalden alıntı: Perseuser

kayısı suyu al marketten bol bol iç

1 kaşık yag ile seftali suyu ictim olmazmi

• Şeftali ve armut ye.

• sabunu girecek sekilde kes silindir olsun sonra sok bekle muhtemelen cikar yoksa elinle yapacaksin parmagini sok ve parca parca cikar. bu iki yontem kullanilir genelde. bundan sonra da sivi tuketimine dikkat et.

• quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

Zeytin yagi, + plastik eldiven. Kaziya kaziya cikarticaksin. Bir bakima kendine tecavuz edeceksin. Zevk almamaya bak alirsan isler kotu

Zevk almaya bak diye okudum
  • zeytinyağı + bol su + kayısı + elma
  • quote:

Zeytin yagi, + plastik eldiven. Kaziya kaziya cikarticaksin. Bir bakima kendine tecavuz edeceksin. Zevk almamaya bak alirsan isler kotu

• quote:

acidan kivranirken kahkaha attirdin denicem

• bende seninkinden daha hafif olmuştu kan gelmemişti ama kayısı yiyip kayısı suyu içip eczaneden kabız ilacı almıştım 2gün sonra 40dk uğraştan sonra toleti tıkamıştım ve çok büyük yapmıştım tam 15 gün yapmamıştım (normalde haftada 1 yaparım zaten bünyem öyle)

• Libalaks lavman. En yakın eczaneden temin edebilirsin. Fiyatı 1.88 TL

Uygulama: Aşağıdan sıkacaksın tüpü. Zeytinyağından daha kolay olucaktır.

Not: Hiç denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulmicort -- 3 Temmuz 2013; 1:43:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johannes Gutenberg

sabunu girecek sekilde kes silindir olsun sonra sok bekle muhtemelen cikar yoksa elinle yapacaksin parmagini sok ve parca parca cikar. bu iki yontem kullanilir genelde. bundan sonra da sivi tuketimine dikkat et.

Teşekkürler

• soğuk su iç sürekli , aralarda şekersiz içecekler iç yemeğini ye içeceğine az biraz tarçın koy her derde devadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankahv

quote:

Orijinalden alıntı: Johannes Gutenberg

sabunu girecek sekilde kes silindir olsun sonra sok bekle muhtemelen cikar yoksa elinle yapacaksin parmagini sok ve parca parca cikar. bu iki yontem kullanilir genelde. bundan sonra da sivi tuketimine dikkat et.

Teşekkürler

ikinip durma zorlama yoksa ileride tedavisi olmayan ve surekli nuksedip huzursuzluk veren makat catlaklarina ve fistullere neden olursun. her sabah uyandiginda tuvaleze git ve otur ama ikinma. gelmezse bosver. bu sekilde ayarla tuvalet duzenini sabahlari yapacak sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: cankahv

quote:

acidan kivranirken kahkaha attirdin denicem

Ciddiyim dostum, basima geldigi icin diyorum. Acisi inanilmaz derecede. Ceken bilir derler o hesap. İki hafta hic sicmadan sirf ramen yedigim zaman olmustum ayni durum. İceride yumruk gibi bekliyor bok, ikin ikin cikartamazsin. Gay olsaydim kaziya kaziya parca parca cikartmama gerek kalmazdi, gule oynaya zevkle sicardim o boku da, oyle olmadi iste, gozlerimden yaslar akti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah basur olmamışsındır

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.