Şimdi Ara

Beyler ilk 800 olur mu Boğaziçi Bilgisayar istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mat 50

geo 30

fizik 24 6 y (fiziğim iyiydi ama sözel sorularda sıçmışım)

kimya 27 3

biyo 26 4

NOT ORT. 95

bazı sorular iptal edilebilir gibi duruyor ama neyse iptal edilmezse bu puanla 2014 e göre oluyor 2015-2013 e göre rahat oluyor ama 2012 yılı filan gibi gelirse 1000-1500 arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrigungor55 -- 26 Haziran 2016; 18:49:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrigungor55

ygs 2800

mat 50

geo 30

fizik 24 6 y (fiziğim iyiydi ama sözel sorularda sıçmışım)

kimya 27 3

biyo 26 4

NOT ORT. 95

bazı sorular iptal edilebilir gibi duruyor ama neyse iptal edilmezse bu puanla 2014 e göre oluyor 2015-2013 e göre rahat oluyor ama 2012 yılı filan gibi gelirse 1000-1500 arası

Kaçırırsan sınırdan kaçırırsın gibime geliyor. 2012 ye göre sıralama görebileceğimiz bi site var mı?
  • www.osym.gov.tr/dosya/1-61032/h/bolum5puandag1.pdf
    BURDAN BAKILABİLİR
  • Tam sınırdasın hocam ama bence gelir.
  • Fizik dusurmus gibi sanki ama inşallah gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İNŞALLAH ARKADAŞLAR
  • Olur hocam bence

• dediğiniz gibi olursa tün foruma benden çay
  • boşver bilkent odtü boun a beş basar eğitim anlamında
  • Ama boğaziçi iyi idye biliyorum hocam siz nerdesininz neye dayanarak diyorsunuz benim çok bilgim yok
  • boğaziçi mühendislik için baya balon bi okul. bilkent odtü mezunlarının daha iyi mühendis olduğu söyleniyor hep. piyasada da boğaziçi mezunlarından çok tutuluyorlarmış. boğaziçi sadece mühendislik yapmyacaksan iyi bi seçenek ama mühendislik yapıcam diyosan bilkent odtü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrigungor55

Ama boğaziçi iyi idye biliyorum hocam siz nerdesininz neye dayanarak diyorsunuz benim çok bilgim yok

hocam çok bilgim yok diyorsun. sırf puanı için boğaziçi tercih edilmez (mühendislik için konuşuyorum). benim de hedefim bilgisayar mühendisliği. araştırdığım kadarıyla bu alanda en iyisi odtü ve bilkent. ikisinin de eğitim tipi, olanakları farklı. üniversiteden ne bekliyorsun, düşün ona göre tercih tap.
  • Yüksek ihtimalle olur hocam

• Ygs 1 kac hocam onu yazsaniz daha iyi degerlendiririz

• cagrigungor55 C kullanıcısına yanıt
    hocam parlak gelecekte mf4 puanınız kaç geliyor acaba ?
  • boğaziçi patron odtü, bilken mühendis yetiştirir.
    Hakkınızda hayırlısı olacaksa inşallah tutar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

boğaziçi patron odtü, bilken mühendis yetiştirir.
    Hakkınızda hayırlısı olacaksa inşallah tutar hocam

dünyanın en büyük yalanı bilkent veya odtü istanbulda olsaydı kimse boğaziçinin yüzüne bakmazdı tek avantajı boğaz o kadar
  • İnşallah dostum. Ama olmazsa da üzülme büyük ihtimalle ilk 1k ya girersin yani en az boğaziçi kadar güzel okullara girebilirsin bilkent,koç,odtü gibi
  • Hocam 6. sınıftan beri araştırıyorum bilgisayar mühendisliğini. Sırf puanı yüksek diye okul seçmeyin. ODTÜ'nün eğitimi daha iyi. Neden mi?
    1-BOUN duyduğum kadarıyla mühendislik için tek kat ayırmış fakat ODTÜ'nün çoğunluğu mühendislik için.
    2-ODTÜ daha fazla makale, araştırma vb. yayınlıyor. Ki zaten çoğu okul(GTÜ, İTÜ, Bilkent vb.) Boğaziçi'ni makale konusunda geçiyor.
    3-Boğaziçi daha çok sözele ağırlıklıdır. ODTÜ ise mühendislik ağırlıklıdır.
    4-BOUN'dan çıkan kişi aç kalmaz ama BOUN yönetici yetiştirir. ODTÜ ise mühendis yetiştirir. Yönetici olmak istiyorsanız da mühendislik okumaya gerek yok, işletme okuyarak daha iyi bir yönetici olabilirsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.