Şimdi Ara

Beyler Ciddiyim İntihar Ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hedeflerim olmuyor bu sene matematiğim 70 gelmezse ciddiyim intihar ediyorum çünkü geleceğim sayısal üzerine kurdum.

• İnşallah 70 alamaz diyenler +

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fıstıklı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intihar etmezsen adam değilsin lan

• nickbulamadimlo N kullanıcısına yanıt
    (1) Başkasını intihara azmettiren, teşvik eden, başkasının intihar kararını kuvvetlendiren ya da başkasının intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) İntiharın gerçekleşmesi durumunda, kişi dört yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Başkalarını intihara alenen teşvik eden kişi, üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (Mülga ikinci cümle: 29/6/2005 – 5377/10 md.)

(4) İşlediği fiilin anlam ve sonuçlarını algılama yeteneği gelişmemiş olan veya ortadan kaldırılan kişileri intihara sevk edenlerle cebir veya tehdit kullanmak suretiyle kişileri intihara mecbur edenler, kasten öldürme suçundan sorumlu tutulurlar.

Bu saatten sonra mesajını silsen bile yönetim tarafından görülebilir durumda olacak eğer 70 üstü gelmezse zaten intihar edeceğim o sırada da seni ihbar etmeyi de ihmal etmem merak etme

• Kes kurtul

• Olm o kadar acikladim az once. yapamadiklarini at

• Benim mat 24 ben ne yapayim kendime iskence ettikten sonra mi intahar edim

• yok hocam sıkıntı kalmadı anladım sorun çözüldü ama bu yıl 70 üzerine çıkamazsam zaten hayat boyu sürünürüm en iyisi intihar olur
  • Alayinizi sikayet ettim go home beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matematiğin 70 gelmezse ne olacak? Belki üniversite sınavında iyi sonuç yapacaksın.

• Ölünüz plz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilise İmamı

yok hocam sıkıntı kalmadı anladım sorun çözüldü ama bu yıl 70 üzerine çıkamazsam zaten hayat boyu sürünürüm en iyisi intihar olur

Not önemli değil bence. Benim de geçen sene notlar 32 63 59 92 gibi bir şeydi. Ama bu sene 100 ortlu arkadaşla kapışıyorum.
  • quote:

(1) Başkasını intihara azmettiren, teşvik eden, başkasının intihar kararını kuvvetlendiren ya da başkasının intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) İntiharın gerçekleşmesi durumunda, kişi dört yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Başkalarını intihara alenen teşvik eden kişi, üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (Mülga ikinci cümle: 29/6/2005 – 5377/10 md.)

(4) İşlediği fiilin anlam ve sonuçlarını algılama yeteneği gelişmemiş olan veya ortadan kaldırılan kişileri intihara sevk edenlerle cebir veya tehdit kullanmak suretiyle kişileri intihara mecbur edenler, kasten öldürme suçundan sorumlu tutulurlar.

Bu saatten sonra mesajını silsen bile yönetim tarafından görülebilir durumda olacak eğer 70 üstü gelmezse zaten intihar edeceğim o sırada da seni ihbar etmeyi de ihmal etmem merak etme

İntihar edecek et sen bi hele o zaman bakarız ona

• hocam sen kaçıncı sınıfsın?
  • quote:

Beyler hedeflerim olmuyor bu sene matematiğim 70 gelmezse ciddiyim intihar ediyorum çünkü geleceğim sayısal üzerine kurdum.

Ulan geçerli bi sebebin olsun intahar etmek için sanki iflas edip bi yığın kredi borcu varda alacaklılar kapıya dayanmış adamın . Otur çalış dersine burada böyle saçma konular açacağına. Bak ta hayatı gör senden daha kötü durumdaki insanları gör. Sevgilim beni terketi intahar edecem , notlarım zayıf intahar edecem ,ailem ve çevrem beni anlamıyor intahar edecem bırakın böyle saçma sebepleri.
  • quote:

hocam sen kaçıncı sınıfsın?

2
  • Ya mal mal prim kasmayin be abim bi bok yapamazsin konuşturma şimdi beni burda.

• Kısa sürede olmasını milletçe umuyoruz.

• bende 2. sınıfım sayısal mı söz mi eşit ağırlık mı seçicen hocam?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.