Şimdi Ara

Beyler bu Dogrumu nete bedava giriyorlarmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
5
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wjéasz

handleri bir türlü çalıştıramadım 4 aydır vpn kullanıyorum çatır çatır internette giriyorum openvpn kullanıyorum gece 1-2 gibi wi-fiyi kapatıp bunu açıyorum daha hızlı oluyo keşke gündüzde olsa şunada kadar rahat 10gb kullanmışımdır

banada yapabilirmiyiz Köntür 0 paket yok tel s4 hat turkcell bedava nete girebilirmiyiz bu program ile
  • Peki bu handler için root gerekir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiantModde

Peki bu handler için root gerekir mi?

Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

quote:

Orijinalden alıntı: GiantModde

Bunlar ne ya handler falan beni biraz aydınlatır mısınız turkcell hattım benim.

kardeşim araştırdım baya bi ayar yapiyormuşsun opera indiriyormussun sonrfa beleş nete giriyormuş film falan indiriyormuş

film falan indirecek düzeyde değil ki bende bedava opera kullanıyorum tek seferde maksimum 10mb indirmeye izin veriyor 10mb üstüne indirme hatası veriyor
  • pek gereği yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

Uğraşmaya değmez böyle şeylerle vakit harcama bence

Niye hocam baya araştırdım facede falan sayfaları var adamlar ayar yaplaşıyor

Ben güvenemiyorum kardeşim öyle şeylere alt tarafı 10-15 tl verip internet paketi yapcan zor birşey değil cidden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

handleri bir türlü çalıştıramadım 4 aydır vpn kullanıyorum çatır çatır internette giriyorum openvpn kullanıyorum gece 1-2 gibi wi-fiyi kapatıp bunu açıyorum daha hızlı oluyo keşke gündüzde olsa şunada kadar rahat 10gb kullanmışımdır

banada yapabilirmiyiz Köntür 0 paket yok tel s4 hat turkcell bedava nete girebilirmiyiz bu program ile

Turkcell için olurmu bilmiyorum vodafoneyim deneriz ama bi iletişim adresinizi pm atın face tel vs

• Ben tam 5 yıldır kullanıyorum. Internet ortamına bunu ilk yayan kişi de benim. Maxi***adlı sitede paylaştım ilk önce ondan sonra google Android adlı forum da paylaştım bu site andronova ya satıldı. Sizin daha yeni mi haberiniz oldu arkadaşlar.

Şu ana kadar toplam kaç gb mi harcadım bence gb az gelir. En az 2 tb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.donanımx5 -- 6 Mayıs 2014; 0:53:59 >
  • f.donanımx5 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel bir buluş tebrikler fakat bazı yerlerde okuduğuma göre bazı kişilere 2 bin lira filan ceza gelmiş bu doğru mu ve kesin olarak root gerektiriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

Ben tam 5 yıldır kullanıyorum. Internet ortamına bunu ilk yayan kişi de benim. Maxi***adlı sitede paylaştım ilk önce ondan sonra google Android adlı forum da paylaştım bu site andronova ya satıldı. Sizin daha yeni mi haberiniz oldu arkadaşlar.

Hocam bizede paylaşsan bizde girsek olmazmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Mechanic

Hocam güzel bir buluş tebrikler fakat bazı yerlerde okuduğuma göre bazı kişilere 2 bin lira filan ceza gelmiş bu doğru mu ve kesin olarak root gerektiriyor mu?

Hayır root gerekmiyor. Ve yasak değil. Turkcell in kendi sorunu. Açık siteleri üzerinden giriyorsun asıl iş handler yapıyor oda turkcell i baglamaz

• quote:

quote:

Ben tam 5 yıldır kullanıyorum. Internet ortamına bunu ilk yayan kişi de benim. Maxi***adlı sitede paylaştım ilk önce ondan sonra google Android adlı forum da paylaştım bu site andronova ya satıldı. Sizin daha yeni mi haberiniz oldu arkadaşlar.

Google de ararsan bulursun

• quote:

quote:

quote:

Google de ararsan bulursun

cok arattım ama bulamadım valla emin ol hat turkcell tel s4. root yok

• Hiçbir cezası yok annem turkcell i 5-6 ay önce onun telefonunda yapmıştım hiç ceza falan gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansoylev

Hiçbir cezası yok annem turkcell i 5-6 ay önce onun telefonunda yapmıştım hiç ceza falan gelmedi

turkcell nasıl yaptın hocam bi ben yapamadım herhalde.
  • quote:

quote:

Hiçbir cezası yok annem turkcell i 5-6 ay önce onun telefonunda yapmıştım hiç ceza falan gelmedi

Hocam internette birçok sitede anlatım var.

• quote:

quote:

quote:

Hocam internette birçok sitede anlatım var.

Valla Bulamadım hocam hiç....link varmı sende...
  • f.donanımx5 kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam sizin kullandığınız droid vpn miydi?
  • Droid vpn cok iyi troid vpn de var oda iyi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.