Şimdi Ara

Beyler bu Dogrumu nete bedava giriyorlarmış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
5
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tmm o zaman biraz sonra araştırmaya koyulucam

Bir de avatarınız güzelmiş az daha bir şeyler yazcaktım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Mechanic

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Mechanic

• Android telden bedava tv izliyorum ancak internete girmeyi başaramadım henüz.Operatör Turkcell
  • SIEMENS CX75 ile olur mu desem...
  • Beyler bende tl felan yok vodafone. Handler var giriyorum arada ama kontör yükleyince almasın sonradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Android telden bedava tv izliyorum ancak internete girmeyi başaramadım henüz.Operatör Turkcell

bedava tv nasıl oluyor benimde hat turkcell
  • faturalı , faturasız hat farkediyormu ? faturalı hattıma yapıcamda ay sonunda 400 500liraları görmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

faturalı , faturasız hat farkediyormu ? faturalı hattıma yapıcamda ay sonunda 400 500liraları görmeyelim

hat faturalı ise uzak dur hocam aman diyim.
  • Size sunu soyliyeyim benim arkadasim bu isleri yapiyor hat eger avea ise isin zor handler kullanamazsin kullanirsan baya arastiracaksin, hat eger turkcell ise orta seviye 1 hafta da 1 handler degistireceksin cunku surekli kapatiyor turkcell, hat eger vodafone ise en basiti bu cok kolay bir suru handler i var vodafone icin. Eger handlerla ugrasmicam diyorsaniz telefonu rootlayarak troidvpn,openvpn,droidvpn gibi uygulamalar indirerek yapabilirsiniz. Handler da ise kesinlikle(yanlis hatirlamiyorsam) opera mini olmasi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş burda yardım istemiş yok şurdan bul yok burdan arat. Yardım etmiyorsunuz bir faydanız yok bari konuyu kirletmeyin.
  • Lisede erkan adında bir arkadaş opera miniden hepimize bedava internet çekmişti 0.facebooka giriyor gozukuyorduk ama heryere giriyorduk sonra o Androide geçti zaten sonra mezun olduk ama haberlerini alıyorum bir telefonu Modem olarak kullaniyormus kaldığı odaya bedava intenet sağlıyormus Erkan bende Android oldum lan bana da yap beleş internet

• eskide kaldı o işler.ben şimdi kullanıyorum vs diyenlerede inanmayın çünkü yardımcı ol dediğinizde google'dan aratın diyorlar,buda demek oluyorki onlarda bilmiyor ne yapacağını.forumu sadece birşeyler öğrenmek için kullanmaktan vazgeçemedi insanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

eskide kaldı o işler.ben şimdi kullanıyorum vs diyenlerede inanmayın çünkü yardımcı ol dediğinizde google'dan aratın diyorlar,buda demek oluyorki onlarda bilmiyor ne yapacağını.forumu sadece birşeyler öğrenmek için kullanmaktan vazgeçemedi insanlar

Hmm.

• bonjavides kullanıcısına yanıt
    Hocam yasal olarak handler kullanmak suc degil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer1998

Hayir duc degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer1998

Bilmiyorum aman boşver daha yakalanmadım o yüzden devam

• bonjavides kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.