Şimdi Ara

Beyler bi gelin ya iş görüşmesi ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar bir şey sormak istiyorum sizlere.
    Geçen yıl özel bir şirketle görüşmesi gerçekleştirmiştim. Görüşmeden çıktım olsa da olur olmasa da modundaydım ve ertesi gün tam 4 defa aradılar beni ama salak ben açmadım hiçbirini sebebini bilmiyorum
    Geçenlerde kariyer sitesinde dolaşırken oraya başvurmuşum yine hatırlamıyorum bile, aradılar görüşmeye çağrıyolar.
    Sizce işe alım sorumlusu aynıysa beni hatırlar mı ya 1 yıl aradan sonra? Hatırlarsa siz olsanız napardınız olası bir soruya uygun güzel yalan mı sallamalıyım? Kafam çok karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 1 Ağustos 2019; 2:23:47 >

• ailevi sorunlarım vardı annem babam hastaydı o yüzden açamamışımdır telefonu falan diye salla işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 1 Ağustos 2019; 2:32:56 >
  • Çok zor hatırlaması hatta imkansıza yakın o ik cı kimbilir günde kaç işe alım görüşmesi yapıyor biliyormusun

ayrıca aradan 1 yıl geçmiş aynı personel olmayabilir bile orada
  • Düzenli olarak işçi arıyorsalar sağlam kırbaçlıyorlardır hatırlamaz git
  • Kardeşim o kadın 1 yıl önceden bugüne kadar on binlerce insanla görüşmüştür seni hatırlayacağını sanmıyorum.Ama belgesi varsa belki elinde sana dair o ayrı.
  • Vayyyy .d
  • Hatirlamazlar
  • Hatırlarsa hatırlasın ne olacak ? sana sormazlar zaten. niye açmadın gibi bir soru zaten sorarlarsa bence orada çalışma bu onların amatörce iş yaptığının bir emaresidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.