Şimdi Ara

BEYLER Bİ AKIL VERİN YA!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gule gule kullan... o da cok guzel bi cihazdir. cihazla ilgili yorumlarini bizimle paylasirsan sevinirim.
  • bu nası bi kulaklıktır ya--20 cm uzunluğu var-benimkinde mi böle acaba sadece?
  • ya bide bu ses limitinin kaldırılmasını açıklayan bi link verirmisiniz bana--forumdan arattım ama bulamadım tarif edilişini!!!
  • 1. hold tuşuna basıp aleti hold'a alın
    2. soldaki artist link tuşuna basılı tuttuğunuz halde, yukarı, aşağı, option, yukarı, aşağı, sağ, sol, sağ, sol, sol, play, option tuşlarına basın sırasıyla.
    3. holda basıp hold durumunu ortadan kaldırın, test modundasınız.
    4. sağ tuşuna basarak menu'ye gelin.
    not: burda power diye bi yazı görceksiniz ilk önce o.. sağa bir daha bazarak a wr, a rd, gibi şeyler görmüşseniz power'ın alt menüsüne girdiniz demektir, yalan mı söylüyo bu beşinci madde demeyin, bi geri gelin, ordan devam edin.. neyse, şu an ekranımızda power yazıyo.
    5. others yazısını görene kadar aşağı inin
    6. others'ı görünce sağ tuşa basarak alt menüye girin
    7. alt menüde sp set görene kadar aşağı inin.
    8. playe basın. on görmeniz lazım normalde, yani ses limiti şu anda açık.
    ses limiti gençler avrupadaki ürünlerde mecburi konulan bişey, kulaklara zarar gelmesin diye güya.. bunu kırarak tüm sorumluluğu kendi üstünüze almış bulunuyosunuz, ben aklı çalışan bi insanım, öyle ki bu kilidi kırabiliyorum, kulaklarımı sağır etmem demiş oluyorsunuz.
    9. optiona basarak onu off oldurun.
    10. playe basarak onaylayın.
    11. backe basılı tutun, test modundan çıkıp aleti kapatın.

açtığınız zaman ses çıkışının nerdeyse iki katına ulaşmış olduğunu farkedeceksiniz. artık atolyede efendim dekupajın başında bile dinleyebilirsiniz.

aynı metod sanıyorum diğer sony modelleri içn de (hd3, hd5, nw-a1000 gibi) geçerli, ama onlarda denemedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: ardy

bu nası bi kulaklıktır ya--20 cm uzunluğu var-benimkinde mi böle acaba sadece?

yok yav 20 cm olurmu uzatma kablosuda olması lazım içinde
  • Açıkçası Türkiye de fiyatlar ateş gibi...
    Ebay den alışveriş yaptım creative zen vision m için.Ürün daha elime ulaşmadı ama Türkiyeye geldi en fazla gümrüğe takılırsa yüzde 10 vergi ödeyip alıcam ve bana toplam 390 milyona falan gelmiş olucak.
    Büyük firmalar inanılmaz karlar kazanıyorlar...
  • uzatma kablosu yok--aldığım yerde istanbulda-bende ancak bayramda istanbulda olucam--o zaman gitsem sölesem inanırlarmı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardy

uzatma kablosu yok--aldığım yerde istanbulda-bende ancak bayramda istanbulda olucam--o zaman gitsem sölesem inanırlarmı???

pek sanmıyorum.. herhangi bi elektronikçiden uzatma kablosu bulablirsin sanırım..çok da dert etme bence..
  • Ben de ebay'den alışveriş yaptım ama 1 ay filan oldu herhalde ürün Türkiye'ye gelmiş son durum ne bilmiyorum.
  • olay tr'de.. yurtdışından baya hızlı geliyor aslında.. ama gümrükten eve gelmesi mesele..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.