Şimdi Ara

Beyler azir %100 smite'deki athena dan alıntı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gnardan sonra şimdide smite'den athena'yı koplayalamışlar hiç özgün şampiyon çıkaramazmı bu rito

athena

2:50 den izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomysawyer -- 27 Ağustos 2014; 10:32:37 >

• Nolcak yani ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Athena tanrı cahil kardeş. Yani eğer " çalındıysa " Smite'da çalmış oluyor. Öğrenemediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

Athena tanrı cahil kardeş. Yani eğer " çalındıysa " Smite'da çalmış oluyor. Öğrenemediniz.

cahil adam smite tanrılar üzerine oyun adamlar kafalarından tanrımı yaratsın ?

oyunu bilip bilmeden konuşma biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomysawyer -- 27 Ağustos 2014; 10:36:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomysawyer

quote:

Athena tanrı cahil kardeş. Yani eğer " çalındıysa " Smite'da çalmış oluyor. Öğrenemediniz.

Üsluba bak.Kaybol sincap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arades

Nolcak yani ?

ne nolcak yani böyle büyük şirket kaç çalışanı var biraz fikir yürütüp özgün birşey yapamıyorlarmı
  • quote:

quote:

Sana bloğu attım. Son bir kez anlatıyorum anlarsan da anlamazsan da alıntılama.

Bu şampiyon sezon 2'den beri konuşuluyor. Bu bir.

Cahil arkadaşım Ra ve kum temalı bir şey yapamayacak mı riot ? Senin beyinciğine kalsa tüm fps oyunları cs'den çalıntı ?
  • Bence Athena çalıntı. Pantheon ultisi gördüm. Hiç özgün karakter çıkarmıyor bu Smite.

• Ya bi yürü git ötede yaşa ne embesilsiniz be adam Ra'ya çakma diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lunux

Bence Athena çalıntı. Pantheon ultisi gördüm. Hiç özgün karakter çıkarmıyor bu Smite.

evet adamlar o tanrının özelliğini silip

göbek ata ata ışınlancak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lunux

Bence Athena çalıntı. Pantheon ultisi gördüm. Hiç özgün karakter çıkarmıyor bu Smite.

evet adamlar o tanrının özelliğini silip

göbek ata ata ışınlancak

Sonuçta önce Rito yaptı bu da çalıntı olduğunu gösterir.

Tamamen senin mantığınla sana cevap veriyorum.

• Skilleri değil ama bana Ra. gibi geldi görüntüsü
  • Çalıntı olabilir.

Ona bakarsan odin mi ne vardı ultisi bir alan yapıp hapsediyordu kişileri onu da smite çaldı

Hades'in ultisi de galio'nunkinden hallice ki galio ilk yapılan şampiyonlardan.

Esinlenmek farklıdır çalmak farklıdır.
  • nasusta anubis ona bakarsan, illa o tanrılı oyunda vardır.

bu gösterdiğin zaten öncelikle bir bayan karakter ve mitolojide kum ile ilgisi yok, zeus'un kızı. azir uydurulmuş bir isim ve farkı özellikler gösteren bir karakter, tanıtım videosunda da gördüysen zed gibi kendisinin kopyasını çıkarabiliyor, rakibin yıkılmış kulesine yeni kule dikiyor, defans/atak ulti atıyor vs vs.

özetle ilgisi yok.
  • hiç azire benzer bi tarafını göremedim ayrıca mısır ve yunan tanrılarının belli başlı bi şekli tipi vardır çünkü insan uydurması hepsi ve coğu oyunlarda zaten tanrılar kullanılmıştır. mesela SRO da birçok mısır tanrısı vardı . smitedekilerde hiç güzel tasarımlar değil bende oynadım o oyunu , yani riot a hırsız azire çalıntı diyemessin sadece bu efsanelerden esinlenmişler yararlanmışlar zaten oyunun adı malum hala bu konuları açanların kafalarını anlamıyorum
  • Athena, Yunan mitolojisinde bir tanrıçadır.http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Athena smite tanrılar üzerine yapılmış bir oyun tamam ama bu bilgileri sadece smite kullanıcak değil. Mesela zeusu kim bilmez? bunu smite kullandı diye riot kullanmıycak mı? Zeusu mesela riot kendi konseptine uygun şekilde tasarlar smite kendi konseptine uygun şekilde tasarlar. onlar hakkında belli bilgiler vardır mesela birinin kalkanı vardır diğerinin asası vardır bu karakterleri tasarladıktan sonra bazı bilgilere dayanarak skilleri oluştururlar. Mesela athenanın kalkanı vardır wikipediada şöyle yazar."Athena özel bir kalkan taşır. Bu kalkan Aegis olarak isimlendirilmiştir. Kalkanın üzerinde, değişik süslemelerle birlikte Medusa'nın başının resmi bulunur. Bu kalkanın önünde en güçlü ordular bile bozguna uğrar." Bu bilgiden yararlanarak mesela riot yanlış hatırlamıyosam ultisini tasarladı. Yani anlatmak istediğim her oyunda böyle varolan karakterler yapılacaksa belli başlı bilgilerden yararlanılarak yapılır. Bu kafanızdan çıkarsanız sevinirim. Mesela ilk FPS oyunlarından CS de keleş kullanıldı diye başka FPS oyunları keleş kullanmıycak mı çalıntı olur diye ? Gerçekte keleş yok mu bu oyunlardada gerçektekine benzetilerek yapılıyor. Demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.

• Heronun konsepi nerdeyse 2-3 yıldan beri internette dolanıyo.
  • quote:

Gnardan sonra şimdide smite'den athena'yı koplayalamışlar hiç özgün şampiyon çıkaramazmı bu rito

athena

2:50 den izleyin

Azir = Ra ikiside şahin kafa yapısında

Renekton = Sobek timsah kafa

Nasus : Anubis çakal(köpek) kafa

Bunlar Mısır mitolojisinden alıntı kardeşim.Çalıntı değil esinlenme oluyor dolayısıyla.

• günümüzde tüm online dünyasında her ne yaptıysa öncü olan blizzard bile, yarattığı MOBA oyunu olan heroes of the storm oyununda B tuşu basecall, kostümler, bedava şampiyon rotasyonu gibi fikirleri bünyesine katmışsa, kimsenin şunu bunu çaldı demeye hakkı da yok, ayrıca riot dota kopyası deniyor, iki oyun aynı olmadığı gibi açıkcası dotadan istedikleri heroyu kopyalayıp türevleme hakları köküne kadar var? neden mi dota çünkü 3 kişi tarafından oluşturuldu ve onların ikisi şuanda riotta çalışıyor, o herolar ortak fikirlerle ortaya çıktı, hepsinin kökeni neresi peki? blizzard' ın warcraft dünyasındaki heroların skilleri, bunu çekersen daha çok yere götürürm ama isteyen istediği gibi anlar.
  • quote:

quote:

.... Beyler yeni nesil easy ..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.