Şimdi Ara

beyler artık bir yardım etseniz ayıp yav

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ekran kartını yandı bilgisayar biosunu sıfırladım açıtıgmda çizgiler falan kart gitti onboarda sorun yok kart neden yanadı bu işlem sırasında kasa yan yatırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: enes yağmur

ekran kartını yandı bilgisayar biosunu sıfırladım açıtıgmda çizgiler falan kart gitti onboarda sorun yok kart neden yanadı bu işlem sırasında kasa yan yatırdım

başlangıçta çizgiler falan çıkıyorsa kart yanmıştır
  • oguz298 kullanıcısına yanıt
    hocam kart yandı daha açılmadı o tamada niye yandı bios sıfırlama işlemi kartı niye yaktı
  • Bios sıfırlama işlemi ile ekran kartının bozulma ihtimali yok.Ekran kartını başka bi board'da deneyiniz yada ekran kartının pin çıkışlarını temizleyip birdaha montajlayınız.Kolay gelsin
  • Enesaksac kullanıcısına yanıt
    hocam başka yerde denedik aynı şekilde görüntü gelmedi ufak çizgiler geldi gitti anlıyacagın bios ayagına ekran kartı yandı ağlıyacam lan :/%&&(//&
  • Ekran kartınız başka bi anakart'da normal olarak çalıştımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enesaksac

Ekran kartınız başka bi anakart'da normal olarak çalıştımı?

hyır işte keşke orda çalışsaydı express slotunu deiştiridim ama ekran kartı 1 gb 256 bit hd 3850 :((((( alalı 1 ay falan oldu
  • Ekran kartınızın modelin'de yanlışlık var 3850 ekran kartı çok eski bi ekran kartı.Ekran kartınızı sıfır olarak aldıysanız.Garanti servisi değişim yapacaktır.3850 ise zaten garantisi yoktur.
  • Enesaksac kullanıcısına yanıt
    2. el hocam benim sorunum kart olacakmı yapılacakmı deil bir bilgisayar ustası olmak istiyen bi kişiyim ama ilk defa böyle bir saçmalık gördüm bios sıfırladım ekran kartı bozuldu bunun sebebini tek söyleyin yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes yağmur -- 21 Temmuz 2014; 4:15:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes yağmur

2. el hocam benim sorunum kart olacakmı yapılacakmı deil bir bilgisayar ustası olmak istiyen bi kişiyim ama ilk defa böyle bir saçmalık gördüm bios sıfırladım ekran kartı bozuldu bunun sebebini tek söyleyin yeter

:D bence yanık kartı fırınlayıp sana satmışlar. fırınlama yöntemi ile bu sorun gideriliyor normalde. ama sonra yeniden böyle oluyor
  • oguz298 kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz doğru olabilir ama anlamadıgım en kral oyunlar ı oynarken böyle olmadı bios sıfırladım oldu ya gta 4 bile oynadım günlerce saatlerce tık yok eğer bozuk olsaydı gta 4 açıldıgı gibi mavi erkan faln verirdi
  • Sana büyük ihtimal bozuk kart satmışlar. Bozuk kartı fırınlayarak belli bir süre daha çalışmasını sağlayabilirsin. Bu işlem uygulanmış bir kart aldığın için 1-2 gün sorun yaşamaman normal daha sonra kart tekrardan arızalanmıştır. Aldığın yere kartı iade etme şansın varsa iade et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rock.Lee kullanıcısına yanıt
    eyw ama fırınlama olayı saçma öyle bir şey yoktur 1 2 kişinin uydurmasıdır o işlemi yaparken anakartınızı da götürür yeni kart alacaz galiba :(((((
  • Ekran kartının ram ' lerinden biri arızaya düşmüş. Bu bios sıfırlaman ile alakalı bir problem değil. Sadece şanssızlığın ki belirttiğin model de bayağı eski bir kart. Bozulması bu yılda normal :)
  • Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.