E

Yüzbaşı
06 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
RİCA ETSEM KANALIMDA KOMİK VİDEOMU İZLERMİSİNİZ GERÇEKTEN GÜLECEKSİNİZ
https://www.youtube.com/watch?v=r95avvzaI2o
arkadaşlar siteden giriş yapılmıyor sapa sağlam kullandığım hesabım bozuldu resmen dhgirişten giriliyor ama foruma geldiğimde giriş yok görünüyor
ekran kartını yandı bilgisayar biosunu sıfırladım açıtıgmda çizgiler falan kart gitti onboarda sorun yok kart neden yanadı bu işlem sırasında kasa yan yatırdım
konu başlıkta biosu sıfırladım kasa yan yatırarak biosu sıfırladım jumperle bilgisayar açtim bios ekranına girdim ekran çizgiler oldu kapandı falan 1 2 kere denedim sonra hiç açılmadı onboarda taktım sorunsuz ekran akrtı bozuldu neden oldu yaa :((( 1gb 256 bit hd 3850 daha 1 ay önce adlım
beyler başlıkta söyledim biosta nasıl hal edecem işlemci oluyorda ekran kartını nerden yapacagımı bulamadım
beyler ati readon hd 3850 boştayken 55 oyunlarda 60 70 arası fan temizledim macun sürülü sorun olurmu bu ısıda
beyler ekran kartının driverini bulup indiriyorum kurulum bitmeye yakın ekran gidiyor 1 2 saniye sonra açılması gerekirken gidiyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum geliyor bu sorunda yardımcı olurmusunuz ekran kartı sapphire ati amd readon hd3850
öncelikle selamun aleykum arkadaşlar ben sizlere bir çok konuda yardımcı olmaya çalıştım sıra siz ve uzman arkadaşlarımda benim mönitör vga kablosu bozuk bir kablo alıp kessem kabloları birleştirsem çalışırmı crt mönitör
+
beyler kusura bakmayın konu yanlış yere amıl olabilirim ama yardım edin bilgisayarım ne kadar eder

işlemci amd athlon x2 250 3.0

ram 2gb drr3 1600

ekran kartı ati readon hd 3800 1 gb 250 bit

power 300 wat

hdd 160 gb

cd rom

kasa everest
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 298
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.857 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.