Şimdi Ara

Beyler 4.Yildizi Alirsak Bu sene (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yazmıyım yazmıyım dedim de gsliler konuyu trollemiş şimdi yazıcam 4 yıldız aldınızda ne oldu bilal yekta sabri giycek diye olmuycak

sayaç koymuşlar transfer bekliyorlar forma çıkınca saydıran biton gsli vardı forumunuzda diycem gene olmuycak hayaller ibra hayatlar bilo diycem gene olmucak denge diycem gene olmucak neyse bişi demiyorum....
  • Bir kere öncelikle sezon başı kek kalıbına girmelisiniz, yoksa boşuna yıldız almış olursunuz..
  • Seneye Robben gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yununu

önemli olan yıldız değil 19 şampiyonluğun var eninde sonunda alırsın zaten önemli olan

hazır çöplerden kurtulmuşken bir daha böyle abuk subuk isimler takıma doldurmamak sistemli ve planlı bir şekilde ilerlemek zaten büyük ihtimal ALi Koç geliyor

ben eskisinden daha iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum rakiplerimiz başarı elde etse de bunu kullanmayı başaramıyorlar.. Eğer ki fener başarı yakalamaya başlarsa

asıl ozaman korksunlar daha fazla isminden bahsettirir. Ve daha fazla geliri kasasına koyar..... Somut bir başarı elde etmemize rağmen avrupa basını bile fbyi konusuyor....

katılıyorum hocam eninde sonunda alıcaz 4 ü :D
  • Bunlar hep stadın içine 4 yıldız koyup içlerine oyuncuları sokmadık diye oluyor
  • oculomotor nerve O kullanıcısına yanıt
  • En iyisini yapıyorsunuz acelesi yok yavaş yavaş olur
  • öncelikle 3 Temmuzda oluşturulan algıyı eritmek lazım....
    Heryerde bir Fb düşmanlığı oluşturdu,
    daha önce Fb şafını duyunca korkan tırsan hakemler,
    yazacaklarına dikkat eden yazarlar,
    ama dikkatli demeç vereyim diyen rakip yöneticiler,
    hepsi aslan kesildi.

en basiti, bugünkü maçta Atınç ın eline devam denirken,
    geçen haftalarda olmadık penaltılar verildi aleyhimize.

Yapılan faulleri artık hakemler görmüyor,
    Yazarlar "kaleyi bulan şut 31 de atıldı" diye bizi küçümserken, rakibimizn bırak şutu, sahamıza geçemediği maçı es geçiyor,
    Rakip yöneticiler, maç yayını paraları için yırtınan Aziz başkanı gçrünce etek öperken, şimdi utanmadan aleyhine demeç veriyorlar.

Tüm bunları değiştirmek zor ama mümkün,
    nasıl mı?

önce FENERBAHÇE CAMİASI BİRLİK OLACAK.
    olumsuz futbol maçı sonuçları üzerine parçalanıp,
    FENERBAHÇE VE DEĞERLERİNE KÜFÜR ETMEYECEKLER.

sonrası gelir.

FENERBAHÇE KULÜBÜ 1 yönetici, 1 Td ve 11 oyuncunun aldığı maç sonucundan ibaret değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: yununu

önemli olan yıldız değil 19 şampiyonluğun var eninde sonunda alırsın zaten önemli olan

hazır çöplerden kurtulmuşken bir daha böyle abuk subuk isimler takıma doldurmamak sistemli ve planlı bir şekilde ilerlemek zaten büyük ihtimal ALi Koç geliyor

ben eskisinden daha iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum rakiplerimiz başarı elde etse de bunu kullanmayı başaramıyorlar.. Eğer ki fener başarı yakalamaya başlarsa

asıl ozaman korksunlar daha fazla isminden bahsettirir. Ve daha fazla geliri kasasına koyar..... Somut bir başarı elde etmemize rağmen avrupa basını bile fbyi konusuyor....

katılıyorum hocam eninde sonunda alıcaz 4 ü :D

bir gün herkes takacak ama tarih ilk bizi yazacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

4.Yıldız nasıl kullanılıyor acil yardım ?

Seneye öğrenirsin.

2 sene daha beklesek yeterli mi ?
  • Futbolda geçmiş hiçbir şey değildir ama her şey de değildir.2 sene üst üste ligde rezil oluyorken halihazırda liderden 13 puan gerideyken,yönetim saçma sapan transferlerle hem mali duruma hem takıma çok büyük zararlar vermişken tutup da 4. yıldız Fener'le dalga geçmek falan de neyin nesidir?Bu yönetimden kurtulmazsak bizi çok kötü günler bekliyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

4.Yıldız nasıl kullanılıyor acil yardım ?

Seneye öğrenirsin.

2 sene daha beklesek yeterli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala takamadılar dimi

• Seneye Artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.