Şimdi Ara

Beyler 1300 liraya ne alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . Elimde şu an 1300 küsür lira para var ve ne yapıcağımı bilemiyorum . Tek tek sayayım size eksiklerimi .

1-Bilgisayarımın özellikleri çok iyi değil (9800 Gt ekran kartı , 3 Gb Ram , İntel Q8200 İşlemci , 250 Gb HDD) ama şu an almayı düşünmüyorum .
    2-Telefonum kötü , ama İphone 4 gelicek yakında o yüzden telefonu da eleyelim .
    3-Fotoğraf makinesi olabilir , fotoğraf makinem yok .
    4-Tablet olabilir .
    5-Hobi eşyaları olabilir . Yalnız beni baya bir oyalaması lazım .

Sizce ne almalıyım yardımlarınızı bekliyorum DH halkı !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smballz -- 3 Ocak 2012; 20:50:05 >

• Fobi eşyaları al
  • Fobi eşyaları mı? Asansör al o zaman ne diyim
  • kasani modifiye et hobi olarak
  • Harcama lazım olur o zaman harcarsın.
  • Hocam havalı tüfek yada basit bir av tüfeği al değişik bir hobi olur sana tabii ilgin varsa silahlara hatta işine yarayacak bir tablet yada digital fotoğraf makinası ile birlikte birde havalı tüfek alabilirsin :)
  • Yorumlar için teşekkürler . Havalı tüfek alsam bile pistler bize çok uzak olduğu için çok fazla zevkini yaşıyamıyıcam . Onun yerine yakınlarda Paintball var arkadaşlarla oraya gidiyoruz . Fotoğraf makinesi ve tablet daha ağır basıyor bir model önerisinde bulunabilir misiniz ?
  • Gitar al
  • 2 tane gitarım var onu belitmeyi unutmuşum biri Manuel Raymon biri Dean . Fotoğraf makinesi ya da table tönerisi olan yok mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smballz

2 tane gitarım var onu belitmeyi unutmuşum biri Manuel Raymon biri Dean . Fotoğraf makinesi ya da table tönerisi olan yok mu arkadaşlar ?

iphone alicaksan ne gerek var bu 2 ikisini deangeal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odana bir lcd tv alabilirsin
  • Sevgi al..
  • 15-25 gün bekle asus transformer prime al
  • ps3 + güzel bi monitör
  • Parani harcama uzun sure biriktir araba al
  • xbox al kasanı modifiye et vs
  • Rus çağır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektro gitar
  • Biraz daha biriktir iPad 3 al
    Beklemek istemezsen iPad 2 de alabilirsin
    Hatta Tr garantili benimkini satabilirim sana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 3 Ocak 2012; 21:10:50 >
  • Ps3'üm var . Sizce bilgisayarım yeterli mi ekleme yapmalı mıyım ? Asus Transformer güzele benziyor İpad 2 kadar iyi midir ? Bu arada fotoğraf makinesi önerisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.