Şimdi Ara

Beyin Cristian ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarı-lacivertli ekip bu sezon 4-1-2-3 sistemi ile mücadele edecek.

Tek ön libero pozisyonunda defansif özelliği ile dikkat çeken Mehmet Topal görev yapacak. Onun önündeki ikiliden biri kesinlikle Cristian olacak. Diğer forma için ise Emre, Salih, Meireles ve Alper arasında büyük çekişme yaşanacak

Fenerbahçe’nin yeni sezonda sahada yer alacağı diziliş belli oldu. Teknik Direktör Ersun Yanal daha takımı ve oyuncuları yeni yeni tanımaya başlasa da kafasındaki oyun planını şekillendirdi. Tecrübeli hoca geçen sezondan farklı olarak tek ön liberolu sistemi kullanacak. Sarı-lacivertliler bundan böyle 4-1-2-3 düzeniyle mücedele edecek.

Tek ön libero pozisyonunda defansif özelliği ile dikkat çeken Mehmet Topal görev yapacak. Yanal, geçen sezonun yıldızları Dirk Kuyt, Moussa Sow ve Pierre Webo üçlüsünden yine mümkün olduğunca yararlanmaya çalışacak. Ancak kritik görevleri ön liberonun önündeki iki isim üstlenecek. Bu isimlerden birisi kesinlikle Cristian olacak. Diğer forma için ise adaylar bir hayli çok. Emre Belözoğlu, Salih Uçan, Alper Potuk ve Meireles gibi isimler arasında büyük bir rekabet yaşanacak.

Beyin Cristian

Teknik Direktör Yanal’ın, göreve gelmeden önce de beğendiğini açıkça ifade ettiği Cristian’a bu sezon çok güvendiği öğrenildi. Bir haftalık çalışmanın ardından bu futbolcuyu daha da yakından tanıma fırsatı bulan tecrübeli çalıştırıcının takımı yaparken tahtaya ilk olarak Brezilyalı’nın ismini yazacağı bildirildi.

Yanal, tecrübeli futbolcusuyla bire bir yaptığı görüşmede de kendisine duyduğu güveni bizzat dile getirdi. Cristian’a bu sene takımda ne kadar önemli bir rol alacağını anlatan Yanal’ın, yakın çevresine “Göreceksiniz performansı çok daha yukarıya çıkacak” dediği belirlendi.

bu haber doğumudur sizce arkadaşlar ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatal Error!!

beyin.dll not found. Please contact your system administrator.
  • Yalandır bence.
  • yalan haber Ersun hoca kesinlikle baroniye böyle bir görevi vermez.
  • Yalan haber.emre topal raul ya da emre topal alper 3 lusu varken cristianin bu takimda yeri yok.Anca yedekte bekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dua ediyorum valla artık yalan olsun diye, Baroni ve beyin kelimesini bir arada kullanınca benim beyin not found 404 diyor
  • By_Serco kullanıcısına yanıt
    o zaman maçlarda beyin bilmem nesi geçireceğimiz kesin
  • Beyin cacıklaması geçiricez. Yada bizim göremediğimiz başka birşey mi var anlamadım arkadaş T.D de iki göz var bizde de adam bildiğin ruh saha içinde hırslı oynasın diye hatim indiriyoruz

@he_man
  • Baroniyi seyrettikçe bizdeki tüm futbolcuların değerini daha iyi anlıyorum
  • Sallama haber

Bu adam oynarsa ilk 11 de artık tepki gösteririm.İlk gitmesi gereken kişi yabancılardan hadi gitmedi kaldı diyelim tribünde çürür ins ilk 11 yüzü göremez
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Resmen 404 vermelik haber abi
  • Haberin yalan olduğuna inanmakla beraber, haber için başlığım şu olurdu.

Fenerbahçe'nin Beyin Ölümü gerçekleşti.
  • Gelen Baroniyi tekme tokat dövüp gönderir diye Aykut gitsin dedik, gelen adam beyin yapıyo bunu.

• Bazı hatalar var lütfen düzeltin
  • Cristian bile inanmaz.
  • Gazlanınca canı isteyince iyi oynar. Markaj altında kalınca çok etkisiz oluyor.
  • Ayaklar baş olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan haber, Holmen ve Alper banko 11 de yer bulur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.