Şimdi Ara

Beyaz ipad'lerin kenarında olan siyah çerçeve

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir tek ben mi çok rahatsız oluyorum ekranın kenarındaki siyahlardan, beyaz ipad almak istiyorum normalde ama sırf beyazda bu durum çok gözüme battığı için siyah düşünüyorum. Sizce çok boş bir takıntı mı edinmişim?

• Açıkçası bana göre evet ama sonuçta siz neyi beğenirseniz size en uygunu o olur.
  • Hangi modelden bahsediyorsun? Benim ipad 4 ama çerçevede siyah yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mini 3 ten sonra Apple Tek Katmanlı Ekran sistemine geçti yani çerçeve kenarlar ile bitiÅŸik oldu. Kullandığınız cihaz Mini3 ten eski ise normaldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    İpad Airlerde var mesela dediğim ekranın kenarlarındaki siyah çerçeve
  • MrKerberoS kullanıcısına yanıt
    Çerçeveden kastınız ekran içeride uzakta gibi duruyo o değil mi? Yani orası boşmuş gibi duruyo. Air 2 de kaldırdılar o meseleyi kastınız oysa, yoksa tüm beyaz cihazlarda o incecik siyah kısım var ona çözüm yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter15

Çerçeveden kastınız ekran içeride uzakta gibi duruyo o değil mi? Yani orası boşmuş gibi duruyo. Air 2 de kaldırdılar o meseleyi kastınız oysa, yoksa tüm beyaz cihazlarda o incecik siyah kısım var ona çözüm yok

Anladım teşekkürler o siyah çerçeve kullandığım kahverengi s3te de varmış yeni farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKerberoS -- 5 Ocak 2016; 20:17:21 >
    Mantiken siyah cihazlarda da var, sadece dikkat cekmiyo siyah oldugu icin, sirf o yuzden siyah aldim 😄

Niye öyle birşey dedinki şimdi sen. Bir yıldan beri kullandığım ipad air 2 de gözüne battı şimdi :)

Niye öyle birşey dedinki şimdi sen. Bir yıldan beri kullandığım ipad air 2 de gözüne battı şimdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNJoHN

insanın içine kuşku düşürüyorlar durduk yere...

• Dexter15 kullanıcısına yanıt
    Galiba ben de sizin düşündüğünüz şekilde siyahı tercih edeceğim, beyaz ipadlerde çok rahatsız edici bu, beyaz ipadi olanlara allah sabırlık versin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.