Şimdi Ara

Beyaz Farlar Bir Tek Beni Mi Rahatsız Ediyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
4.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LoRdGangSter

Ustam sallamayalım lütfen, 3 kademe dediğiniz olay, 1. si Park lambalarıdır, 2. Kısa farlardır, 3.Uzunlardır.

Park lambaları olduğunu bilmiyodum park lambalarini açınca arkadaki kırmızı ışıklar yanıyo mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çakma xenonlar direk belli ediyor kendini gözü çok alıyor ama mercekli bir audi,bmw xenonu acayip karizma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

Ben geri vites lambalarını çakarlı yapan bile gördüm. Nasıl geçiyorlar muayeneden?

muayeneye sokarken normale çevırır.

Valla hocam bunlarla uğraşanda gram akıl yok.

oyuncak araba sanki
  • beyaz ışıkdan çok ducato farları gözümü alıyor
  • Bende kullanıyordum. Sonra muayene amaçlı sökmüştüm. 1 ay boyuncada takmaya üşendim. O arada beyaz farlı araclarin beni rahatsiz ettiğini anladim gözlerimi baya alıyor. Simdi beyaz led kısaları takmaktan vazgeçtim. Kısalarda sarılarla devam ama uzunlara simsek etkili led takarim abi. Uzunlarin amaci benim için selektörtür. Selektörde diger araclara benim varlığımı farkettirmek demek oluyor. 1 saniyelikte rahatsiz olsunlar birşey olmaz.

• orjinal sarıdan hariç far yakana ve ön arka farketmeksizin sis açana uzunları dayıyorum.
  • Farlarım led, far ayarım en aşağıda, kimseden bi şikayet duymadım. Amacım kekoluk değil önümü görmek.

• beyaz far değil ayarsız far göz alır. merceksiz farlarda led, çakma xenon vb. sistemleri kullanmazsanız kimseyi rahatsız etmezsiniz. beyaz farlarda polis gözünü dikiyor araca, göz alırsa soruyor. dikkat eden birkaç polise denk geldim. ama orjinal sistemler göz almıyor, dolayısıyla sıkıntı da yaratmıyorlar.
  • Şehir içinde uzunları acık gezen ucube yaratıklar var.

Bir de aynısını onlara yapınca hemen kavgaya çeviriyorlar. Artık nasıl mal zihniyetleri varsa

• Yeni uzun yoldan geldim bin km yapmışımdır.harbiden sevmemek elde degil önden gelende arkadan gelende acayip rahatsız ediyor.hele bide arkadan uzunları dayayıp sollamaya çıkanlar.o beni sollayınca bende uzunları dayayıp arkasından basıyorum:)

• Benide sarılar ayar ediyor. Ne araba ya yakışıyor nede yolda gördüğün zaman hoşuna gidiyor nede aydınlatmanın yetersiz olduğu yerde bir işe yarıyor. Halojenlere 3 araçtır gıcığım... Yakında bir photon operasyonu yapacağım
  • Aracın standart farlarını değiştirerek kendini arabadan anlayan ve farklı bir iş yaptığını sanan kişilerden haz etmiyorum.

• İnternette satılan 70 - 100 lira arası LED farlar gerçekten inanılmaz derecede rahatsız edici,ben kaliteli markaların beyaz ve güçlü yanan halojen far ampullerini tavsiye ederim ki kimse takmıyor neymiş şimşek etkiliymis falan filan.

• özellikle yağmurlu havada arka sislerini açıp gezen mallar var.
  • Tek bir çaresi vardır:

Beyaz Farlar Bir Tek Beni Mi Rahatsız Ediyor?

"Dinsizin hakkında imansız gelir" modifiksayonu ile arkaya aynı tip ampullere sahip farlar takmak
  • Fabrika çıkışlı mercedes ve bmw'lerin led farları benim gözümü alıyor şahsen direkt uzunları yapıştırıyorum oda kör olsun.
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    Fena olurdu 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aa hiç farlara denetim gerekli olur mu? Cam filmi gibi çok önemli Dünya'nın sonunu getirecek bir şeyi yasaklamak varken (!)
  • Dostum mercekli beyaz farlar goz almiyor bile ciplak gozle fara bakabiliyorsun sagdan soldan yukardan ama diger farlar bariz goz aliyor

Sadece merceksiz cakmalar goz aliyor rahatsiz ediyor
    Edit sadece merceksiz cakmalar degil sari ampuller beni daha beter ayar ediyor milyarlarca para verdiginiz arabalarin farlari dandirik halojen merceksiz .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lınc -- 17 Ocak 2018; 12:1:58 >
  • bunun nesi seni rahatsız ediyor şimdi ?
    Beyaz Farlar Bir Tek Beni Mi Rahatsız Ediyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.