Şimdi Ara

Beyaz Eşya Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nasipse bende evliler kervanına yakında katılacağım. Bilgili, ilgili, kullanmış yada kullanacak kişilerden aşağıdaki ürünleri yorumlamalarını istiyorum. Nasıldır gibi ya da farklı tavsiyeler verecek arkadaşlarında yorumlarını bilmek istiyorum. Eşyaların çelik renk olması ilk tercihim.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Buzdolabı: Forumda baya bir araştırmamda Bosch'un pek iyi olmadığı yönünde olunca Samsung RL 62ZBPN ya da Samsung RT 63EBPN olarak düşünüyorum.

Çamaşır Makinesi: Bosch WAS 247X1TR ya da Siemens WM 12S7X1TR düşünüyorum.

Bulaşık Makinesi : Bosch SMS 58M88EU ya da Siemens SN25M832EU olarak düşünüyorum.

Fırın- Ocak-Davlumbaz yada Aspiratör : En kararsız kaldığım nokta bu. Hangisini nasıl seçeceğimi pek bilmiyorum ama 1-2 şey buldum bunlar nasıldır.

Siemens HB43AT540E Fırın
    Siemens EC645HB80E Ocak
    Siemens LI28231 TR ya da LU16150TR Aspiratör. Neden Aspiratör derseniz davlumbazlık yerim yok gibi komple dolabıda sökmek pek işime gelmiyor açıkçası.

Evet arkadaşlar yorumlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreasom -- 24 Kasım 2010; 16:46:12 >

• Siemens SN25M832EU yaklaşık olarak 4 aydır kullanıyoruz ve oldukca memnunuz hem elektrik tüketimi açısından hemde su tüketimi açısından oldukca verimli bir makina ayrıca makinanın çalışma esnasındaki sesi de çok düşük gürültü bir çalışması yok sadece kurulumdan sonra kataloğu inceleyerek iyice okuyun ve kurutma özelliğini açın yoksa yıkamadan sonra lekeli bırakıyor dolap olarak Samsung markası beyaz eşya konusunda cok tavsiye edilen markalardan biridir aşağıda ki linkte bu sene başında aldığımız Samsung dolabımızın incelemesi mevcut bakarsan sevinirim
    http://resim.donanimhaber.com/m_39331891/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42534237

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.