Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beyaz eşya almak istiyorum. Fazla bilgim yok. Neye dikkat edilir, hangi marka daha iyidir vs bilgim yok.

Bir de aldığım beyaz eşyayı bir müddet mağazada tutmak istiyorum.

Önerileirniz nedir ?

• Arkadaşım öncelikle ben kendi aldığımı söyleyim. Kasım ayında (yılbaşından sonra zam+zam geleceği söylendiği için) buzdolabı+çamaşır +bulaşık 3lüsünü Bosch marka aldım. Özellik boyut vs 22 bin lira tuttu. Şimdi aynı ürünleri almaya kalksam 29 bin civarına çıkmış. Aldığınız her Arçelik Siemens Bosch Profilo vs vs yerlerde 1 seneye kadar ücretsiz şekilde depolarında tutuyorlar ben sorduğumda öyle dediler.

Çamaşır makinesi için kaç kg ihtiyacınız var ve ilerisi için düşünürsek en az 9 kg civarında düşünebilirsiniz. Devir 1200 üstü çamaşırı fazla yıpratır bilginize.

Bulaşık makinesi Arçelik Beko Bosch yorumları okumanızı tavsiye ederim.

Buzdolabı ihtiyacınıza göre kaç lt olacağı, alttan donduruculu vs özellikleri önemli. Çok detay veremedim ama soru cevaba göre ilerleyebiliriz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba.

Siemens markası ile ilgili size ürün önerebilirim. Fakat bazı detayları bilmem iyi olur sizin içinde uygunsa bana aşağıdaki kriterleri yazabilir misiniz.

Hangi şehirdesiniz?
    Ortalama bütçeniz bu ürünler için nedir?
    Ürünleri ( Buzdolabı ve bulaşığı ) aynı yerde duracağından ne renk istiyorsunuz? Beyaz mı inox mu?

Saygılar.
    Serdar Çetin
    05533976676

• Arçelik al geç.Ürün kadar ürünün satış sonrası hizmetleri de çok önemli ve genel görüşüm en iyi servis Arçelikte.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.