Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.523
Cevap
78
Favori
1.507.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Slm kardeş seni önerdiler dolap begenemiypruz bir turlu
    Beko nf9550 vardı 7. Yılı doldu.

İlk başta iki kez rezistans arızası verdi servis ücretsiz tamir etti timer yandı yine servis yaptı 3 yıl sonra garanti bitince bu sefer motor arıza yaptı özel.servis cağırdım motor değiştirdi motor fani bozuktu onu değişti ve timeri manüel taktı 200 TL aldı dolap 3 ydaha ilerledi sorunsuz geçen 1 senedir bu sefer alt sogutmamaya başladı deepfrez buz gibi alt ılık başka özel.servis cagirdim bir sensor değiştirdim dedi ben onlar evdeyken , 3 dakikada geldim.ardına o arada değişmişler öyle dedi dolap 48 saat Dinlensin dedi 120 kagitimizi aldı dolap 2 gün dinlendi çalıştı maşallah 1 hafta ,qp gün süper sonra yine aynı sorun bloklama.yapıyor sanki bu sefer eski özel.servisimizi cağırdım elaman tam 5.5 ayda zorla geldi yapmaya ısıtıcı dediği alt bölümdeki geniş rezistansı değişti çıkan hep kabloları yanmıştı belliydi 120 TL aldı dinlendirin dedi iki gün dinlendi çalıştırdık yine aynı timeri de değiştirdi bu arada eski timer biz elle.artırra attira yayını bozmusuz getirdiği Dr dandik ikinci el timerdi 120 TL dedi son fiyat dedi verdik.
    200
    120
    120 verdik dolap yine aynı yine aynı bu sefer eski timeri söküp tamir ettim yaktım.alt rafa soğutmaya başladı bu sefer de üst taraf giysi dolabına döndü derin dondurucu iptal resmen onun içini soktüm sorun yok ama.spgutmiyor altta sogutuyor ama tam değil ama artık fiş cekmiyoruz en azından. İki dolapci cagirdim gazı kaçmış basılacak dedi 120 TL biri ,,100/ biri istedi yaptırmadim köye gönderecem birazda babamlar ilgilensin diye. Artık sıfır alacağım
    Eski dolabim su anki yanı 525 lt brüt hacim beko nf9550
    İstedigimi
    samsung 50h6360ww
    Samsung 53h6100ww arada 50 TL 6100 daha pahalı söz ne onerirsiniz acaba 3+4 yıl garanti yaptıracağım
    Yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: katalzor

arkadaşlar sizlerin sayesinde birçok konu hakkında bilgi sahibi oluyoruz hepinizden allah razı olsun.forumdan bazı kişilerin tavsiyesi ile beyaz eşyayı ş şekilde aldım.
    Siemens KD56NPI32N buzdolabı
    Siemens SN26M832TR bulaşık
    siemens WM12T480TR çamaşır evkur mağazasından 3ünü 5500 tl karta 9 taksit aldım.ürünler halen kurulmadı kurulunca ürünler hakkında yorum yapıp araştırma yapan arkadaşları bilgilendireceğim.

Sizden ricam elektrolüks ultra captic zucanimal model süpürge arıyorum.internet te en uygun 939 tl karta 9 taksit daha uygun temin etme imkanı olan varsa iletişime geçebilirmiyiz.İstanbuldayım.

Aynı ürünleri ben de düşünüyorum, güzel fiyata almışsınız. Şu an peşin 5750 istediler hepsine.

• Selamlar. Tayin çıktı evimize ful eşya alıcaz. Halısına kadar.

Yardım ederseniz çok memnun kalırım.

• inox veya inox görünümlü (max.1800TL) buzdolabı almak istiyorum.
    Kafamda hep Profilo vardı ancak Samsung un 10 yıl motor Garantili modelleri heryerde gözüme
    çarpaya başladı ve ikilemde kaldım ve sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

inox veya inox görünümlü (max.1800TL) buzdolabı almak istiyorum.
    Kafamda hep Profilo vardı ancak Samsung un 10 yıl motor Garantili modelleri heryerde gözüme
    çarpaya başladı ve ikilemde kaldım ve sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım

Lg yada samsung bakabilirsin ama lg yi daha ön planda tut

• LG de parca sikintisi oluyor diyorlar cogu parcayi yurtdisindan geliyormus 1 ay falan beklemek gerekiyormus. Samsungda ayni sorun so konusumu bilmiyorum ama profiliyo servis BHS gurubu oldugi icin yonelmistim

• quote:

LG de parca sikintisi oluyor diyorlar cogu parcayi yurtdisindan geliyormus 1 ay falan beklemek gerekiyormus. Samsungda ayni sorun so konusumu bilmiyorum ama profiliyo servis BHS gurubu oldugi icin yonelmistim

Profilo bosch grubunda da buz kırma sesi yüksek. Lg sağlam cihaz parça sıkıntısı çıkaracağını zannetmiyorum

• MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    LG nin buzdolabları mükemmel parça sıkıntısı olduğu doğru fakat kolay kolay sorun çıkaracak ürün olmadığı için sizi servise de uğratmayacaktır. Hatta Arçelik Beko nun çok eski bazı buzdolablarını LG üretiyordu
    Bosch Siemens Profilo nun no frost buzdolablarının buz kırma sesi olduğu doğru ancak 193 cm boyunda 559 lt lik yeni seri buzdolabları çıktı bunlarda buz kırma sesi yok sanırım kullanıcı yorumlarına göre raf düzeni malzeme kalitesi de mükemmel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu model nasildir. Diger modellerm butcemin cok uzerindehttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/lg-gl-m492gldl-a-no-frost-buzdolabi-180256324?mpch=ads&ggap_s=ucuzu&ggap_m=ocs&ggap_n=ucuzu&scxid=14489-164755-2357-0

• quote:

bu model nasildir. Diger modellerm butcemin cok uzerindehttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/lg-gl-m492gldl-a-no-frost-buzdolabi-180256324?mpch=ads&ggap_s=ucuzu&ggap_m=ocs&ggap_n=ucuzu&scxid=14489-164755-2357-0

Alabilirsin ama yeterli gelirse hacim olarak ufak çünkü

• MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    Hacimin küçük olması dışında güzel buzdolabı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kisi olacagiz evde yetmez mi

• quote:

2 kisi olacagiz evde yetmez mi

Size kalmis

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol-61

quote:

2 kisi olacagiz evde yetmez mi

Size kalmis

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi forumlar,

ALLAH izin verirse 1 Kasımda düğün yapacağım. Beyaz eşya işiyle hiç bir alakam olmadığı için direk sizlere danışmak istedim çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı alacağım. Ben şimdilik pek işin içinde olmadığım için arçelik düşünüyorum. Evimizdeki bütün ürünler arçelik ve nazar değmesin hiçbirinin bir sıkıntısını yaşamadık. Sizlerden ricam özellikle kullandığınız ürünleri önerirseniz çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Herkese iyi forumlar,

ALLAH izin verirse 1 Kasımda düğün yapacağım. Beyaz eşya işiyle hiç bir alakam olmadığı için direk sizlere danışmak istedim çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı alacağım. Ben şimdilik pek işin içinde olmadığım için arçelik düşünüyorum. Evimizdeki bütün ürünler arçelik ve nazar değmesin hiçbirinin bir sıkıntısını yaşamadık. Sizlerden ricam özellikle kullandığınız ürünleri önerirseniz çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler.

Max bütçenizi pm olarak atın bana

• Arkadaşşlar yeni buzdolabı alacam kriterlerim en başta az yakması tabikide inox ve kombi olması ve sessizlik
    araştırmalarım sonucu bana uygun gördüğüm modeller bunlar ama teknik olarak ne nedir çok bilmem o yüzden yardımlarınıza ihtiyaç duyuyorum
    Samsung rl4353fbasl Sanki faforim bu gibi ama
    Simens kg58ebı44n
    Bosh rl4323rbasp
    Profilo bd3056ı3an
    Lg gn-b559plcz
    Yardımlarınızı bekliyorum ustalar
  • Doğalgazlı set üstü ocak almam gerekiyor. Fakirim. Patlayacak bir ocak olmasın, aynı zamanda canım kıymetl. Tezgahım 58cm 50 cm civarı olsa iyi olur. 2li de olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.