Şimdi Ara

Beyaz Eşya Alıyorum Fikirlerinize İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu akşam hazır ÖTV indirimi ve Mart ayı fiyat güncellemeleri gelmeden beyaz eşya (Buzdolabı, Çamaşır ve Bulaşık makinesi) alacağım. Önerilerinizi alabilir miyim?

Özellikle bu enerji konusunda beğendiğim Çamaşır makinesi A+++ Buzdolabı A++ Bulaşık Makinesi A+ bunların enerji konusunda bana faydası zararı nedir? Sizce Bulaşık makinesinide A+++ bir model bakayım mı A+ olanın fiyatı uygun 800 Tl daha ucuz ilerisi için A+++ bana ne kadar fayda sağlar.

Bu ve diğer konularda bilgisi olan önerisi olan arkadaşlar varsa yardımları için şimdiden çok teşekkür ederim.

• Bende merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün kendime n11 den düşük bütçeli bir liste yapmıştım. Fikir vermesi açısından paylaşayım.

Çamaşır makinesi: profilo cms140dtr
    Bulaşık makinesi: profilo bm6420ma
    Kurutma makinesi: profilo km8351ctr
    Buzdolabı: profilo bd3056w3vn
    Ankastre fırın: profilo frma125s
    Ankastre ocak: profilo oo36h6b10d

Öneri olarak algılanmasın hiçbirini kullanmadım sadece kendim şimdi alacak olsam kağıt üstündeki özelliklere göre fiyat performans bakımından bu modelleri seçerdim diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çamaşır makinesi başarılı gözüküyor sizinde dediğiniz gibi kağıt üstünde alıp kullanırsanız yorumlarınızı yine bekleriz.

Bende Buzdolabı Çamaşır ve Bulaşık makinesini aldım.

Buzdolabı -https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/584611-ei-buzdolabi

Çamaşır -https://www.arcelik.com.tr/camasir-makinesi/9103-yps-camasir-makinesi

Bulaşık -https://www.arcelik.com.tr/bulasik-makinesi/6355-i-bulasik-makinesi

Ürünler benimde kağıt üzerinde ki özellikleri ve görünüşleri ile kafama yattı. Düğünü yapıp kullanmaya başladıktan sonra görüşlerimi bildireceğim örnek olması açısından.

• Hayirli olur insallah

• Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Dün kendime n11 den düşük bütçeli bir liste yapmıştım. Fikir vermesi açısından paylaşayım.

Çamaşır makinesi: profilo cms140dtr
    Bulaşık makinesi: profilo bm6420ma
    Kurutma makinesi: profilo km8351ctr
    Buzdolabı: profilo bd3056w3vn
    Ankastre fırın: profilo frma125s
    Ankastre ocak: profilo oo36h6b10d

Öneri olarak algılanmasın hiçbirini kullanmadım sadece kendim şimdi alacak olsam kağıt üstündeki özelliklere göre fiyat performans bakımından bu modelleri seçerdim diye düşünüyorum.
    Liste güzel, sadece ben bulaşık makinesinde BM5321MA'nın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ek durulama fonksiyonu, ses seviyesinin daha düşük olması ve kir sensörü açısından daha iyi bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Liste güzel, sadece ben bulaşık makinesinde BM5321MA'nın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ek durulama fonksiyonu, ses seviyesinin daha düşük olması ve kir sensörü açısından daha iyi bir cihaz.

Alıntıları Göster
    Aslında kir sensörü olmayanı bilerek seçtim daha önce bosch’da yaşadığım kötü deneyimden dolayı kir sensörüne karşı bir önyargı oluştu bende :)

• Güle güle kullanın,deneyimlerinizi yazarsanız çok faydalı olur.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, inşallah şu 2-3 ay çabucak geçer düğünümüzü yaparsak kullanmaya başlayıp sonucu buraya mutlaka yazacağım hayırlısıyla :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.