Şimdi Ara

Beyaz Eşya Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar beyaz eşya almamız gerekiyor.Ev kuruyoruz. Pek fazla fikrimiz yok fakat hanım Çamaşır Makinasını 9 KG istiyor. Tonla marka ve model var.
    http://www.hepsiburada.com/lg-fh4u2vdnp0-a-9-kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-HBV000000OULC
    http://www.hepsiburada.com/lg-fh4a8fdnk2-a-9-kg-1400-devir-camasir-makinesi-pm-mtlgfh4a8fdnk2

Bunları beğendik bugun Media Market'te. Acaba nasıldır Lg markası. Sizce bu paralara bu cihaz eder mi ?

Buzdolabı için de Samsung ve LG baktık. Bunun içinde pek bi bilgimiz yok fakat buzluğunun altta olmasını istedik. Altta olunca ne oluyor üstte olunca ne farkı var pek anlayamdım.http://www.hepsiburada.com/samsung-rl4323rbaww-tr-a-473-lt-nofrost-buzdolabi-pm-mtsamrl4323rbaww

Bulaşık makinası olarakta bunu beğendik.
    http://www.hepsiburada.com/lg-d1442cf-a-6-programli-bulasik-makinesi-pm-mtlgd1442cf

Var mı arkadaşlar Lg alma veya Samsung alma diyen? ya da 2000 tl ona vereceğine şu cihaz daha iyidir filan?

• güncel
  • hocam konuyu açalı 2 hafta olmuş
    ben beyaz eşyanın tamamını LG aldım çok memnunum 1699 tl olan ortalama bir makinedir fiyat performans ürünüdür alabilirsiniz

2. linkteki 1928 liralık makineyi o fiyata tavsiye etmiyorum.
    eğer bir çamaşır makinesi için 2000 lirayı gözden çıkardıysanız onun yerine electrolux ewf1497cdw2 öneririm
    (lg (63 cm) bosch siemens grubu (65 cm ) göre daha geniş kazan electrolux ( 69cm)
    tepin doldurun 9 kg olduğuna bakmayın 10 kilo gibi kullanın :)
    %40 daha az enerji tüketimi
    sertifikalı yünlü programı
    köpük püskürtme su jeti
    yük sensörü
    kirlilik sensörü
    vs vs.

buzdolabı konusunda samsung biraz sabıkalıdır.. 6 ayda bir buzdolabı çıkarır sürekli değişen tasarımlarına ve model numaralarına aldırış etmeyin :))

illa samsung derseniz yeni seri rt50k6200 bir önceki seri rt50h6395 (antibakteriyel filtreli) en az sorunlu modelleri sayılır

BOSCH SİEMENS LG

lg olsun derseniz no frost 500 lt üzeri çift kapılı inox gn-m702hlhm beyaz gn-m702hqhm
    dondurucu altta olsun derseniz 500 lt GC-B559ELQZ modeline bakın

bulaşık makinesinde 1442cf 2000 liralara önerim değildir
    samsung hiç önermem 3 programlısını arkadaşım kullanıyor aynı deterjanları tuzu parlatıcıyı kullanıyoruz bardaklar 6 7 ayda çöp hep cizik. zaten 3. su pervanesi yok
    komşumda 3000 liralık waterwall var yıkama iyi de kurutma sıkıntılı git miele al o paraya

bende 1442cf aynısını kullanıyorum 1500 liraya aldım ve çok memnunum, yıkama kurutma çok iyi

1442cf yerine daha uygun fiyatlı
    bosch siemens SN26M832TR
    Electrolux ESF5545LOX

2000 lira üzeri bulaşık makinası derseniz
    LG 1455CF buharlı yıkama var
    yada Electrolux ESF8530ROW beyaz --- 8630 inox

Ancak ek bilgi olarak ileteyim, amacım fiyat performansa dayalı olarak en uygun fiyata en özellikli ve donanımsal malzeme olarak iyi ürünler tavsiye etmeye çalıştım Bu yüzden bu özelliklerden yola çıkarak gerek yakın çevremden kullanılan ve forumda da çok populer olan modelleri önermeye çalıştım..lg bosch Electrolux Siemens de öyle.malum 2016 ülkemiz için bariz şekilde bunalımlı geçti ve fiyatlarda geçen seneye göre şuan aldı başını gitti bu fiyatlara özellikle yerli malı da artık cezbedici değil onlarında fiyatı ithal markalarla aynı düzeyde ve bir avantajda sunmuyorlar O konuda da fukara olan marka da vestel, Arçelik'tir mesela.

1000 lira farklara daha kaliteli ürünler olsada vaad ettikleri birşey yok yıl olmuş 2017 A+ bilmem ne markaya a 3500 lira verilmez yada A+++ olup piyasadaki en kötü A sınıfı cihaz alsanız bile aradaki farkı 10 12 yılda amorti edecektir zaten 12 yılda yenisini alasınız gelir gerek yok :))

düğün sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı hükümetin yalandan yere kur farkı kazığını örtbas etmek için 600 lira zamlanan ürünlere 150 200 lira indirimciklerle süslediler.. ithal malların fiyatları arttı da sanki yerli malı ucuzladı mı onlar da nemalandı bastı zamı..düğün sezonu zaten giydiren giydirene almak zorunda olduklarını iyi biliyorlar ve kimse burnundan kıl aldırmıyor :))
    ötv indirimleri ay sonu bitecek yaza doğru ramazanda piyasa durulur düğün olmaz ama sonra ayıptır söylemesi gömen gömene olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluraydisk -- 8 Nisan 2017; 2:59:55 >

• Merhaba,

Beko gri renkli olanlardan tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.