Şimdi Ara

Beyaz Eşya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakın bir zamanda yaklaşık 3 ay içerisinde evlenceğimden dolayı beyaz eşya alıcağım şu an gözlemlerim hem dizayn olsun hemde performans olsun samsung ve lg taraflı olmakta servis ağı yok ama kullananlardan biliyorum hem ucuz hemde dayanklı sizdende fikir almak istedim samsung ve lg beyaz eşya olarak nasıl görüyorsunuz.Maddiyat önemli değil kaliteli olsun yeterli Nede olsa bi kere evleniyorum :D

• amana , miele , general elecric ve electrolux ürünlerine bakın. paranız boşa gitmez.param olsa kesinllikle bu markalardan alırdım.
  • Ali kardeşim iyi güzel yazmış ama maalesef bazı markaları hem ucuz hem de her eve kullanabileceğim şekilde değil sen en iyisi Samsung bak kardeşim biz 3 ay öncesi Sharp marka almaya karar verdik ama mutfağımızda ki yer sorunu nedeniyle bu markadan vazgecerek Samsung almaya karar verdik forumda bakarsan RT62 KAMT diye model ve incelemesini bulabilirsin biz İstanbul'da Liman Day Mall Münir Bey 212 5191695 peşin 1450TL ye aldık bir bak ona göre karar ver servis konusunda ve yedek parca konusunda servis sorumlusu arkadaşım kesinlikle pişman olmazsın demişti gercekten de dediği gibi pişman değiliz
  • Bilgiler için teşekkürler şu anda kafama yatan marka 2 tane amana miele gibi markalarda bütçemi briaz zorlar şuanlık lg ve samsung düşünüyorum.Zaten forumda yaptığım araştırmalarda yine samsung markası önde çıkıyor.Tekrardan teşekkürler
  • Buzdolabında Samsung-LG veya Sharp'ı öneririm. Kendim de Sharp kullanıyorum, çok memnunum.

Diğer beyaz eşyalarda ise fiyat-performans açısından Profilo düşünülebilir. Bütçe ve aradığınız özelliklere göre model tavsiye edebilirim.
  • Bütçe o kadar öenmli değil ama tasarım bakımından ve perofmans bakımından samsung ve lg modelleri alabilirim.
  • parası olmayan lg,samsung veya sharp alır. ama param yetiyor diyorsan yukarda yazdığım markalardan şaşma kardeş. paranı boşuna çöpe atma kardeş.
  • Param var sorun değil demiş arkadaş bu yüzden ben tek kelime söliyim parası olana MIELE oda fazla gelir dersen kısıtlı ürün gamıda olsa Electrolüx tavsiye ederim. Eğer ondada aradığını bulamazsan Samsung yada Bosch Bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.