Şimdi Ara

Bethesda Fallout 4'te GTA V'in Yaptığını Yapmak İstiyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bunu nasıl yaptıklarını bilmiyorum ancak Fallout 4'te de böyle bir şeyi amaçlıyoruz

İyi güzel hedef seçmişsiniz de bilmeden nasıl yapmayı düşünüyorsunuz acaba? Gökten bir ses nasıl öyle bir oyun yapacağınızın yöntemleri mi anlatacak birdenbire.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtayı oynanış olarak hedef almışlar insanlar istediğindede herşey yapabilsin diye ama coop yok oyunda ilginç:D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • sapla samanı karıştırmamak lazım, GTA nin hikayesi hergün haberlerde gördügümüz,olması muhtemel bildigimiz bi hikayelerden, bu yüzden "istediğin yere git ve istediğini yap" tarzı daha kolay uygulanabiliyor ve hissedilebiliyor.

Ama Fallout dünyasının özel bi konusu olduğu için "istediğin yere git ve istediğini yap" yapabilmeleri için baya bi uğraşmaları gerekir. 4. oyuna GTA gibi bakmamak beklenti açısından doğru bi karar olucaktır.
  • Witcher 3 skyrim çakmasıydı geçemedi. Bu da GTA'dan esinlenen bir oyun yine geçemeyecek. Taklitler herzaman asıllarını yaşatır!
  • Pcrex panpa
    Todd howard da bunu biliyor ama gta 5 teki dinamiklik esneklik rahatlık yoktu serinin eski oyunlarında ve birçok açık dünyada , ona bakarsan fallout larda açık dünya onca yıldır
  • Bu daha çok fallout serisine uzak insanları kendisine çekmek için söylenmiş gibi duruyor. Fallout zaten açık dünya ve serbest oynanış olarak kendini kanıtlamış eski bir seri, başka bir oyuna benzetmeye ne gerek var ki?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Şu Fallout ' dan ne anlıyorlar bilmiyorum iğrenç bir oyun.. Grafik desen minecrafta benziyor, oynanış desen mario..

Kullanıcı adındaki ergen ifadelerden yaşın zaten belli. Oynama sen abicim senin gibi yeni yetmeleri sarmaz oyun. Hadi canım uğurlar olsun.

• Zaten oldukça geniş bir dünyaya sahip bir oyun. RPG ögelerii daha fazla yükseltirlerse dedikleri gibi olur. Üstelik Fallout 1 ve 2 den sonra insanların beklediği Fallout zevkini de insanlara vermiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Şu Fallout ' dan ne anlıyorlar bilmiyorum iğrenç bir oyun.. Grafik desen minecrafta benziyor, oynanış desen mario..

Bir şey hakkında zerre kadar bilgisi olmayanların onun hakkında atıp tutmaları ne acınası bir durum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Witcher 3 skyrim çakmasıydı geçemedi. Bu da GTA'dan esinlenen bir oyun yine geçemeyecek. Taklitler herzaman asıllarını yaşatır!

Yaw he yaw he

• MDV, leventlert, ardaq, Y@KI$IKLII ve S. Hawking'i bir rokete bindirip en uzak yıldıza gönderelim.
  • Beyler yakışıklıyı pek ciddiye almayın trollün önde gideni bir PS4 fanboyudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 22 Haziran 2015; 15:12:13 >
  • Y@KI$IKLII adlı üyeden bir tane olumlu yorum görebilecek miyiz acaba? Adam sanki dünyaya her şeye muhalefet olmaya gelmiş. Şimdi bana da sataşır kaçayım ufaktan, iftar yanaşıyor pide bitmesin :)

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Witcher 3 skyrim çakmasıydı geçemedi. Bu da GTA'dan esinlenen bir oyun yine geçemeyecek. Taklitler herzaman asıllarını yaşatır!

witcher 3 ile skyrim'in tek ortak yanı, ikisinin de açık dünya olup, iksindede kılıç kullanman.

ilk önce şu oyunları bi oynayın yahu

• ya yorumlara sinirlenmemek elde değil ,adamda kabahat GTA'yı örnek alıyoruz demiş övmüş. Fallout dünyası zaten geniş, herşeye açık bu konuda usta bir firma bethesda yapıyor oyunu. Sandbox tarzının duayeni adamlar başka firmayı övmüş trollemek buradakilere düşüyor. Grafik yapsın önce diyen adam var Fallout başlığı altında :)

RPG türü ölmedi sağolsun yaşatıyorlar hala ama oyuncu kitlesi öldü resmen yeni nesil bu kadarmı uzak kalır bu türe aklım almıyor.

Yok grafik yok bilmemne yok şunun çakması. Aşın bunları ya biraz oyunun önceki serilerine bakın geldiği durumu görün. Fallout 2 cdsini bulduğum zaman okuldan eve koşuşum dün gibi aklımda, ilk taktığımda cdyi grafiklere bak dememiştim, tek pcden 3 kişi tartışarak elimizde redhouse çevire çevire oynarken Vic'i jackhammerla yanlışlıkla vurunca load yapsakmı yapmasakmı 30 dakka tartışmıştık. Casual'a dönen firmalarda birazda suç.

Eksiği bu oldu yeni nesilin. Call of duty'nin bilmem kaçıncı serisi, bol bol grinding yaptıran oyunlar, ön satışlar, downgrade, yok PC masterrace, exclusive, şöle grafik diye diye ne hale geldi oyuncu kitlesi. Expansionı DLC'ye çeviren firmalar beyin yıkadı resmen.

Açıcan zorla baldurs gate, planescape torment oynatıcan bunlara. Ama korkum kalkıp başından grafik yok demeleri :).

• quote:

Orjinalden alıntı: StrangerLovely

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Bunu nasıl yaptıklarını bilmiyorum ancak Fallout 4'te de böyle bir şeyi amaçlıyoruz</blockquote>
    İyi güzel hedef seçmişsiniz de bilmeden nasıl yapmayı düşünüyorsunuz acaba? Gökten bir ses nasıl öyle bir oyun yapacağınızın yöntemleri mi anlatacak birdenbire.

belki rockstar ile ortak geliştirirler oyunu

• yapamazsınız,o açık dünya bir oyun ve herkese hitap ediyor fallout öyle mi?değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Amacının sadece eksi rekoru kırmak olduğuna inanmak istiyorum. Yoksa ne kadar eksilersek eksileyelim boş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.