Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: PlayerX , PlayerX Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.023
Cevap
664
Favori
2.292.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajoooR

quote:

Orijinalden alıntı: remus_romulus

Beyler Weider Premium Whey elimdeki kupon vs. ile 241 liraya geliyor. Normal fiyatı 299, sizce alınır mı?

Kesinlikle alınır
    Overrated optimum bile 230 lira

kurban bayramında daha da düşer mi diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Gainera tamamen karşıyım

Hocam kilom sabitlendi 74-73 e hatta şuan 70 e düşmüşüm 2 haftadır iştah yoktu hemen tartılır tartılmaz akşam 5 di sanırım 4 öğün yedim bide gainer almayı düşünüyodum

Siz neden karşısınız? Eğer kilo sabitlenmişse ne yapmak gerek? gainer yerine ne tüketilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Beyler bn diyetteyim bzen tam protein ihtiyacimi karşılayamıyorum tavuk gogsu bogazimdan gecmiyor,insanty yapiyorum spor sonrası için multipower whey isolate aldim 66 servismi ne 289a aldim iyi ürün degilmi szce

Tavuk göğsünü şiş yaparak yemeyi dene, bir daha başka türlü yemezsin. Bunun için era'nın elektrikli ızgaralarından bir tane edineceksin, sonra 300 gram tavuk göğsü, gramajı artırıp indirmek senin elinde. Tarifini de veriyim, tavuk göğüslerini iri kuşbaşı şeklinde doğruyorsun, bir kabın içerisine tepeleme bir yemek kaşığı yoğurt, yarım çay bardağı süt, çok az zeytinyağı, yarım soğan rendesi, üşenirsen doğra gitsin, kekik, karabiber, kimyon, tuz ve bir iki diş sarımsak. Bunları hep beraber doğradığın tavuk göğsü ile karıştır koy buzdolabına, antremandan geldiğin de hazır çöp şişler var diz onlara, koy ızgarana, 10 dk için de yemeğin hazır. Yanına da istersen bulgur pilavı ya da çok az makarna. İzgaranın linki aşağıda, değişik modelleri de var incelersin artık. Ne koku ne bir şey evin için de gönül rahatlığı ile kullan.

http://www.hepsiburada.com/era-sm-15-sis-kebap-kapakli-dumansiz-yikanabilir-kokusuz-izgara-gri-p-MTERASM15-G

hocam bende ızgara var.bayadir kullanmıyodum.bu tarifi deniycem bakalım nasıl olcak

Şimdiden afiyet olsun, yalnız karışıma bir tatlı kaşığı da biber salçası eklemek gerekiyor bunu yazmayı unutmuşum.

yoğurt koymasam olur mu?

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    Kilo sabitlenmişse aldığın kalori yetersiz kalıyor demek 100-200 neyse arttırırsın almaya devam edersin ki karbonhidratlı yiyeceklerin tüketimi de çok basit mesele protein ve sağlıklı yağlarla kilo arttırmakta. Gainerın yağlandırmasından kastım şu biz bu hatayı çok yapıyoruz. Gün boyu karbonhidrata abanıyoruz bakıyoruz kalori açığı var onu da yine k. hidratla kapatmaya çalışıyoruz ne oluyor? Vücut fazla karbı yağa dönüştürüyor. Tamam gelişiyoruz eyvallahta yağlanıyoruz da, bi de definasyonda yağları ertimeye çalışıp zaman kaybediyoruz. Zaten k.hidrat hem yemesi keyifli hem de ülkemizde ucuz bulunan besinler.Baklagiller,pirinç,bulgur,makarna,kuruyemiş olarak leblebi,yulaf,ekmek vs. ülkemizde bunlardan daha bol, yemesi keyifli ve ucuz ne var allah aşkına?Millet bulktayken bile karbonhidratı fazla kaçırmayım diye boğazından kısıyor, siz k. tozuna fahiş fiyatlar veriyorsunuz. Bir kase tepeleme bulgur pilavı üstü kuru fasulye+turşu yemek varken ne diye o yapay tadlı tozu içeyim ki Birde üstüne tonla para vereyim?Ayrıca makarna,pilavdan bıkanı ben hiç görmedim, açılan bütün konular ve atılan tüm yorumlar ''tavuktan bıktım ne yapayım'' tarzında

• quote:

Orijinalden alıntı: remus_romulus

Beyler Weider Premium Whey elimdeki kupon vs. ile 241 liraya geliyor. Normal fiyatı 299, sizce alınır mı?

Weiderlarda düşeceğini sanmıyorum pek markaya sempatim olduğu için 6 aydır takip ediyorum yaklaşık

En düşük 209 liraya gördüm nisan ayında onda da stok 45 dk da bitti

Bende 260 liraya aldım şuanki tozumu

• Arkadaslar amerikadayim amerikadan supplement getiriyorum , ilgilenenler konuma bakabilir.

• Vücut fazla protein ve yağı ne yapar kasa mı dönüştürür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

Vücut fazla protein ve yağı ne yapar kasa mı dönüştürür?

Ne protein nede yag kasa donusemez, yag ile kas ayri bir yapidir zaten, yag doku kas hucredir.kas eklenmez ve bir yapidan baaka yapiya donusmez , kas gelisir sadece, ne kas yaga nede yag kasa donusmez ama alinan fazla karb ve proteinler enerji depolamak icin yaga donusebilir , kalori tasiyan hersey yaga donusebilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Beyler bn diyetteyim bzen tam protein ihtiyacimi karşılayamıyorum tavuk gogsu bogazimdan gecmiyor,insanty yapiyorum spor sonrası için multipower whey isolate aldim 66 servismi ne 289a aldim iyi ürün degilmi szce

Tavuk göğsünü şiş yaparak yemeyi dene, bir daha başka türlü yemezsin. Bunun için era'nın elektrikli ızgaralarından bir tane edineceksin, sonra 300 gram tavuk göğsü, gramajı artırıp indirmek senin elinde. Tarifini de veriyim, tavuk göğüslerini iri kuşbaşı şeklinde doğruyorsun, bir kabın içerisine tepeleme bir yemek kaşığı yoğurt, yarım çay bardağı süt, çok az zeytinyağı, yarım soğan rendesi, üşenirsen doğra gitsin, kekik, karabiber, kimyon, tuz ve bir iki diş sarımsak. Bunları hep beraber doğradığın tavuk göğsü ile karıştır koy buzdolabına, antremandan geldiğin de hazır çöp şişler var diz onlara, koy ızgarana, 10 dk için de yemeğin hazır. Yanına da istersen bulgur pilavı ya da çok az makarna. İzgaranın linki aşağıda, değişik modelleri de var incelersin artık. Ne koku ne bir şey evin için de gönül rahatlığı ile kullan.

http://www.hepsiburada.com/era-sm-15-sis-kebap-kapakli-dumansiz-yikanabilir-kokusuz-izgara-gri-p-MTERASM15-G

hocam bende ızgara var.bayadir kullanmıyodum.bu tarifi deniycem bakalım nasıl olcak

Şimdiden afiyet olsun, yalnız karışıma bir tatlı kaşığı da biber salçası eklemek gerekiyor bunu yazmayı unutmuşum.

yoğurt koymasam olur mu?

Koymayabilirsin, yoğurdun üste çıkmış suyu da olabilir, maksat güzelce terbiye etmek ve tad vermek ete. Bu arada bol köri de ekle, köri ve tavuk olmazsa olmaz ikili. Bu karışımda mutlaka en az bir üç dört saat beklesin, geceden hazırlayıp koysan da olur, antremandan sonra şişlere takar koyarsın ızgaraya 10 dk da hazır olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

quote:

Gainera tamamen karşıyım

Hocam kilom sabitlendi 74-73 e hatta şuan 70 e düşmüşüm 2 haftadır iştah yoktu hemen tartılır tartılmaz akşam 5 di sanırım 4 öğün yedim bide gainer almayı düşünüyodum

Siz neden karşısınız? Eğer kilo sabitlenmişse ne yapmak gerek? gainer yerine ne tüketilebilir

Fıstık ezmesi, bunun dışında dışarıdan bir takviye almaya gerek yok, fıstık sevmiyorsan fındık ezmesi de olur. Kilo almak için bu iki seçenek yeterli, tabi aşırıya kaçmamak şartı ile. Antremandan 45 dakika önce ve antreman sonrası alırsan hem enerji verir hem de kalorisi ile kilo almana yardımcı olur.

• Diffarensiyel kullanıcısına yanıt
    Fazla alınan protein ve yağlar da yağa dönüşür. Ancak dönüşme orani k. Hidratlara göre daha azdır. Şöyle söyleyim proteinin yaga donusmesi icin ihtiyacimizin 2 katindan fazla almamiz lazim ki bu olay gerceklessin. Zaten ihtiyacimizi zar zor anca karsiliyoruz wheylerle destekliyoruz. Ayni sey yaglar icinde gecerli, ama k.hidratlar öyle degil neredeyse yedigimiz her seyin icinde var türk insani neden göbekli? Evinde her öğün k.hidrat tükettigi icin,

• BCAA ve Gkutaminde Big joy marka ve hardline marka nasıldır ? Önerebileceğiniz başka bir marka var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

https://www.aloprotein.com/ctn-muscle-casein-protein-2300-gram

Casein arayanlar için sıcak fırsat

böyle bilinmedik markalara bulaşmama taraftarıyım..

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

BCAA ve Gkutaminde Big joy marka ve hardline marka nasıldır ? Önerebileceğiniz başka bir marka var mı acaba ?

alabilirsen bcca için konuşuyorum xtend al

• quote:

Kilo sabitlenmişse aldığın kalori yetersiz kalıyor demek 100-200 neyse arttırırsın almaya devam edersin ki karbonhidratlı yiyeceklerin tüketimi de çok basit mesele protein ve sağlıklı yağlarla kilo arttırmakta. Gainerın yağlandırmasından kastım şu biz bu hatayı çok yapıyoruz. Gün boyu karbonhidrata abanıyoruz bakıyoruz kalori açığı var onu da yine k. hidratla kapatmaya çalışıyoruz ne oluyor? Vücut fazla karbı yağa dönüştürüyor. Tamam gelişiyoruz eyvallahta yağlanıyoruz da, bi de definasyonda yağları ertimeye çalışıp zaman kaybediyoruz. Zaten k.hidrat hem yemesi keyifli hem de ülkemizde ucuz bulunan besinler.Baklagiller,pirinç,bulgur,makarna,kuruyemiş olarak leblebi,yulaf,ekmek vs. ülkemizde bunlardan daha bol, yemesi keyifli ve ucuz ne var allah aşkına?Millet bulktayken bile karbonhidratı fazla kaçırmayım diye boğazından kısıyor, siz k. tozuna fahiş fiyatlar veriyorsunuz. Bir kase tepeleme bulgur pilavı üstü kuru fasulye+turşu yemek varken ne diye o yapay tadlı tozu içeyim ki Birde üstüne tonla para vereyim?Ayrıca makarna,pilavdan bıkanı ben hiç görmedim, açılan bütün konular ve atılan tüm yorumlar ''tavuktan bıktım ne yapayım'' tarzında

Bende kilo almak için çalışmaya başladım günde 2.500 kalori almam lazkm ben 3.000 alıcam dedim ve gainer (hardline) aldım 5 ölçek 800 kalori veriyor. Sonra o gün her şeyin kalorisine bakmaya başladım eve gitmeden bkda bi whooper menü yedim 690 kalori hamburger, patates kola falan 1.000i geçiyor, birde tam waffle 1.000 kalori ediyor. Zaten 2.000 oldu ve çekirdek içi aldım simbat 1 paketi direk atıyorum oda 600 kalori civarı ve 2 tane browni 400 kalori. 3.000 oldu, bunları sadece akşam 5ten spnra yedim eve gelince bundan içtim ama çok tatlı geldi ve sabaha kadar apzıma çilek tadı geldi, artık onu içmiyorum ve çekirdek, kek, badem, çikolata, dışardaysam waffle yiyorum. Neden anlattım bilmiyorum :D ama okuduysan sağol. Birde sence içmeli miyim onu midem bulansa bile ve ne tavsiye edersin?

• komodoejderi kullanıcısına yanıt
    Okudum kardeşim neden okumayayım. Şimdi yediğin şeylerin yanında gainer melek kalır bence. Olay sadece fazla kalori almakla bitmiyor, o kalorileri ne olarak aldığın çok önemli, sen bu beslenmeyle sadece seni yağlandıracak olan şekerleri ve ne idüğü belirsiz yağları vücuduna sokuyorsun böyle devam edersen bir süre sonra o patateslerin yağları ve browniler çikolatalar wafflelar göbeğinde göğsünde vs. löbür lömbür sallanınca dediğimi daha iyi anlarsın ama hiç anlama bence bu beslenmeyi bir an önce terket.Şekeri bitkisel yağları, hamur işini,beyaz ekmeği, kızartmaları, waffleı, nutella şokella her ne illetse terket ya da kendine karşı koyamıyorsan, düzgün beslenmenin karşılığı olarak 10 günde bir kendini bunlarla ödüllendir aşırıya kaçmamak kaydıyla. 1 hafta hamburger menü - diğer hafta waffle vb.
  • komodoejderi kullanıcısına yanıt
    Bunları konuşma yeri burası değil fakat cok yanlış besleniyorsunuz.Dirty bulk yaparak vücudunuzu mahvedersiniz.Kilo alıcam diye bu kadar zararlı beslenmeyin.Belliki kilo alamıyorsunuz bende sizin gibiyim uykumda bile yağ yakacak metabolizmam var. 6-7 aydır tamamen clean bulk ile 8 kilo aldım ve suan cok iyi bir gorunumum var.85 kiloda kendimi sabitleyecegim.Size tavsiyem bemim yaptığım beslenmeyi yapmanız.Öncelikle uyku ve su konusundan başlayayım.Günlük 8 saat uyumalisiniz.Ben 12-8 arası uyuyorum 12yi gecirmemeye çalışıyorum.Supplement(whey+bcaa) aldığım gunler 4 litre,off günlerde 3 litre su iciyorum.Kahvaltı olarak 100-150 gr yulaf+5 yumurtalı omlet+süzme peynir+bol yesillik/salatalık/domates+300 ml kahveli süt+30-50 gr kuruyemis.Ara öğün de evdeysem mevsim meyveleri ile tarcinli yoğurt+20 gr yulaf dışarıdaysam muz+eti kepekli bisküvi veya hindi fumeli tam bugday ekmek.Oglen 125 gr(kuru ağırlık)bulgur/pirinç veya 200-300 gr makarna+200-250 gr tavuk veya ton balığı+soda.Ara öğün mevsim meyveleri+kuruyemis+yesillik+peynir+yeşilçay+haftada 2 kere girdiğim göğüs gununde magnezyum+corekotu yağı+omega hapı.Ara ogunden 1.30 saat sonra antrenmanda bcaa ve sonrası whey.Antrenmandan hemen sonra 50 gr civarı protein kaynağı.Aksamda 100 gr saf karbonhidrat kaynağı+bol sebzeli yemek ve gece yatmadan önce 300 ml civarı ballı süt+yer fıstık ezmeli tam bugday ekmeği.Bunu yap bomba olursun.
    Edit:Sana bunu önerdim fakat herkesin metabolizmasi,gelismesi farklıdır.Ben bu işi 2 sene sayılabilecek bir sürede yapıyorum benim icin en guzel beslenme programı bu.Günlük tahmini olarak 370-420 gr karbonhidrat,130-140 gr civarı protein,40 gr civarı(yemeklerimde yağ cay kasigini tepeleme dolduracak kadar var) yağ oluyor
    Edit2:Tabi bunları söylemek kolay,neredeyse hiç param kalmıyor,arkadaşlar şuraya gel gezelim edelim dediklerinde hayır demek zorunda kalıyorum,5 aydır para biriktiriyordum istedigim saat için supplement+salon parasi+yiyecekler derken beş kurus kalmadı.Bunlar basit örnekler hayatida cok değiştiriyor artık cok daha duzenliyim eskiden sabaha adar uyumazdim günüm rezil olurdu simdi cok enerjigim ve kendime güvenim var.Para konusundada artık acimiyorum sigaram alkolum uyusturucum yok bedenime iyi bakıyorum buda ufak bir bedeli ışte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkoff_007 -- 3 Eylül 2016; 23:32:40 >

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Hardline da big joy da Türk malı en mantikli bcaa suan bence stitec 500 gr bacaa 89 liraya 100 servis sublementlercomda tadı kötü tabi biraz bence onu alın.

• quote:

Okudum kardeşim neden okumayayım. Şimdi yediğin şeylerin yanında gainer melek kalır bence. Olay sadece fazla kalori almakla bitmiyor, o kalorileri ne olarak aldığın çok önemli, sen bu beslenmeyle sadece seni yağlandıracak olan şekerleri ve ne idüğü belirsiz yağları vücuduna sokuyorsun böyle devam edersen bir süre sonra o patateslerin yağları ve browniler çikolatalar wafflelar göbeğinde göğsünde vs. löbür lömbür sallanınca dediğimi daha iyi anlarsın ama hiç anlama bence bu beslenmeyi bir an önce terket.Şekeri bitkisel yağları, hamur işini,beyaz ekmeği, kızartmaları, waffleı, nutella şokella her ne illetse terket ya da kendine karşı koyamıyorsan, düzgün beslenmenin karşılığı olarak 10 günde bir kendini bunlarla ödüllendir aşırıya kaçmamak kaydıyla. 1 hafta hamburger menü - diğer hafta waffle vb.

Evet farkındayım ama başka çarem yok 70 kiloyum 75 olana kadar böyle beslenip sonra normale dönmeyi düşünüyorum 185 boyum var ve zayıfım artık sıkıldım böyle olmaktan ve fazla yemek yiyemiyorum o yüzden tek seferde fazla kalori almam lazım. Gainerın içinde vitamin falan da var ama midem bulanıyor onu içince ve çok tatlı geliyor sence devam etmeli miyim ona? Çok teşekkürler ilgin için. KB BİLİYORUM YERİ DEĞİL SON MESAJIM...

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.