Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Padey , xImR0 , HK-416 , HK-416 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
32.014
Cevap
663
Favori
2.292.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13441345134613471348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu firsati bence kacirmamak lazim. 330 tl ye Myprotein aldik,290 da bunu alsak en az 5 ay yeter bana. Bu ekonomik şartlarda gayet mantıklı. Yalnız benim kafamı bugün bir şey karıştırdı My protein kargom geldi hemen ancak Skt Mayıs ayı yazıyor . Protein 7'nin elinde My protein yoktu uzun zaman yani geleli 1 ay oldu Tr'ye. Bir ürün yeni ithal edildiğinde nereden baksan bir buçuk yıl olmalı ama yaklaşık 8 ayı var ,bu adamlar neden skt daha uzun ürün getirmediler onu anlayamadım...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    3 kutu protein tozu var açılmamış. Bu yılın sonuna kadar bitirmem lazım. Bitmezse 1-2 ay daha kullanırım. 🙂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bakın gençler size şimdi çok ilginç bir taktik anlatacağım pek çok arkadaş diyor ki "hocam benim hesabımda kupon yok" size nasıl kupon Hakkı elde edeceğinizi anlatacağım ,ben bunu deneyerek buldum. Benim trendyol'da belki 5 tane hesabım vardır bu 5 hesabı kampanyalar döneminde dikkat ediyorum hep birinde kuponlar oluyor dördünde olmuyor ,olan hesabim hep akt8f kullandığım hesap ancak ben bütün hesaplara kupon tanıtmanın yöntemini buldum ⭐ biliyorsunuz bu kuponları yapay zeka tanımlıyor trendyol'da milyonlarca işlem var ve kimse oturup da size kupon tanımlamaz .Simdi size yapmanız gereken şeyi anlatacağım ,hangi ürün almak istiyorsanız ilk önce onu favorilere atın ve ardından ürünü sepetinize ekleyin ve hesabı aktif tutarak gün içerisinde gezinin biraz . Bakın size Garanti ediyorum en geç 1 gün içerisinde sepetinizdeki ürün neyse onunla ilgili mutlaka indirim kuponu çıkar hatta öyle alakasız kuponlar tanımlanır ki yine de kullanırsınız ! Simdi şu benim hesabımda ki kupona bakın kuponun adı dev kozmetik ancak ben protein tozunda kullanıyorum🤩 ve bu hesabımı emin olun yılda bir ya da 2 kere anca kullandım ama bugün fav yaptim ardından sepete attım ve Bingohemen kupon aktif oldu. Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 23 Eylül 2021; 21:23:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Kreatin+ Beta Alanin + Kafein + Arjinin kombinasyonu gayet iyidir👍

hocam kreatinin adını çok duygum ve baya işe yaradığı söyleniyor ama saç döktüğünü de söylüyorlar. o yüzden pek bulaşmak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ya da çek-takas konusundan bakıp alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MYPROTEIN Impact Whey Protein 1000gr - Çilek Aroma

MYPROTEIN Impact Whey Protein Tozu 1000gr Çikolata Aromalı

Ara Toplam

384,89 TL

Kargo Tutarı

11,99 TL

2. Ürüne %20 İndirim

-37,45 TL

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

-11,99 TL

Seni Özledik İndirimi

-50 TL

Toplam

297,44 TL

Bu markayı ilk defa deneyeceğim için 2 farklı aroma olsun diye bu şekilde aldım.

• first9 kullanıcısına yanıt
    Saç döktüğü kesin değil ama kreatin için mecazi anlamda en sağlıklı steroid derler. Güç artışında kesin bir etkisi oluyor. Bende bir saç kaybı yaşatmadı. 3 ay hiç kesmeden kullanıp, 1 ay ara veriyorum. Çabuk yorulmak istemiyorsan Beta Alanin kullanırsın o vakit.

• Betr_Sc B kullanıcısına yanıt
    Mocha yok muydu? En efsane aroması o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Mocha yok muydu? En efsane aroması o.

mocha ve muz vardı onlarıda sonra denerim artık

Sağolun hocam bende az önce sipariş geçtim. Bcaa glutamine alacaktım aslında ama her şeyin fiyatı uçmuş bu iyi gibi geldi dayanamadım 😅

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Whey protein içinde yeterince glutamin ve Bcaa var eğer hardcore calismiyorsan . Bu sartlarda bedavaya aldik bunlari emin olun. Ayrıca şu an sikayet ettiğimiz fiyatlar var ya,iste yilbasina kalmadan bi daha zam yiyecek dovizden. Ulke artik yonetilemiyor ve lanet bir döneme denk geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 25 Eylül 2021; 11:57:19 >
    Yok hocam eskiden biraz ağır denilebilecek kadar çalışıyordum. Corona ve askerlik derken 1.5 yıl ara vermek zorunda kaldım şimdi tekrardan başladım keyif işi benimkisi tamamen o yüzden yeterli olur sağolun. İkinciyi almayı düşündüm de artık önümüzdeke fırsatlara bakarız zamanı gelince :)

browser üzerinden de oluyor mu hocam yoksa telefondan uygulama üzerinden mi olması lazım illa ?

• Genrise niye cekildi piyasadan valla mumla ariyoruz yazik gunah su paralar protein tozuna,mevcut fiyatlarin yarisi bile etmez hicbiri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 60 liraya 5 kilo basmati pirinç , fırsat mı emin degilim ama 1 paket aldım denemek için

• ESN whey az önce teslim aldım. Gayet kaliteli duruyor ambalajı bile 😅 Yalnız bunu nasıl kullanıyorsunuz böyle ambalajdan yulaf misali mi yoksa boşaltıyor musunuz herhangi bir şeye? Aloprotein bi shaker bile göndermemiş ya. En son spora ara verdiğimde hepsini çöpe atmıştım. Shaker en ucuz nerden bulurum para vermek koycak böyle bir şeye ama napalım 🥲

• Fp ürünü whey bakıyorum arkadaşlar. Öneriniz var ise bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Ankara da olsan hediye ederdim 10 tane Felan var evde.

Bedava kargo Kodu bulursan ayarlarsan yollarım 1 tane ama aynı hesaba gelir 10 15 tl alınabiliyor shaker

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    Saklama hazneli olanlardan alcam hocam 30 lira falanmış maşallah 😄

Sağolun bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 28 Eylül 2021; 13:26:2 >
  • Preworkout fırsatı var mı,siz ne kullanıyorsunuz arkadaşlar scitec uygun geldi ancak yorumlarda etkisiz demişler

• 
Sayfa: önceki 13441345134613471348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.