Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.098
Cevap
667
Favori
2.297.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Programınız gayet yeterli ama beslenme kısmı yetersiz kalmış görünüyor. Amaç kilo vermekse normal ama bu beslenmeyle kasta kaybedeceksiniz. Çalışırken kas yıkımı olacak ama yapım olmayacak. Bcaa ile desteklemek güzel ama proteinin sentezlenebilmesi için k.hidratta mutlak suretle gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • linkorn L kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam haklısınız beslenmeye çok girmedim ama hem sabah sporunun aç karnına iyi çıkarılabilmesi için hem de ağırlık sonrası kasları beslemek için karbonhidrat gerekiyor. Şuan bu biraz hızlı kilo vermek için ama ay sonu gibi karbonhidratı da eksik etmem, evde yulaflı meyveli bar pişiriyorum, genelde de akşam için pilav makarna filan da oluyor. Ev ortamı olunca yiyorsun ama spor yapmayınca yediğine dikkat etmiyorsun kötü oluyor, 2 hafta salmıştım bu hafta toplarım durumu:)

Hareketleri yaparken basit bir step tahtası çok iş görüyor, eğimli yatağa filan yaslarsanız üst göğüs çıkıyor. Aynı şekilde mekikler rahat çıkıyor, Bench yatışlarda da iş görüyor, boyu kısa geldiği için kafa kısmına yastık koyuyorum daha rahat oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eti lifalif 500 Gr 10 TL olmuş bazı marketlerde.

https://www.migros.com.tr/eti-lifalif-yulaf-ezmesi-500-g-p-4db752

https://www.a101.com.tr/market/eti-lifalif-yulaf-ezmesi-500-g/

80-90 TL arasına ücretsiz kargo 10 kilo geliyor, çek vs bulunursa daha uyguna gelir.

https://www.gittigidiyor.com/supermarket/f3-market-yulaf-ezmesi-10kg-ucretsiz-kargo_pdp_514915360

Sehpa bana da gerekiyor belki öyle bir çözüm bulabilirim.

Yulaf indirimleri güzel ama ben direkt bulgur pirinç satan(ismini hatırlamıyorum şuan) bir dükkandan kilosu 8 liraya alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Rigby

bigjoyun vitamin haplarından kullanan oldumu? rahatsızım pek iyi beslenmiyoruzda bağışıklılık sistemine faydası olacak kullandığınız bir takviye var mı
    spor maksatlı vitamin almayacaksanız bu işlere fazla para dökmeyin ben alttaki ürünü 2 senedir kullanıyorum

size tavsiyem spor için değilse eğer bu ürünü alın kendinizi yorgun hissettiğinizde bir hafta boyunca kullanın sonra bırakın

https://voonka.com/sambucus-nigra-cigneme/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşruhuum -- 24 Mart 2020; 14:29:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

spor maksatlı vitamin almayacaksanız bu işlere fazla para dökmeyin ben alttaki ürünü 2 senedir kullanıyorum

size tavsiyem spor için değilse eğer bu ürünü alın kendinizi yorgun hissettiğinizde bir hafta boyunca kullanın sonra bırakın

https://voonka.com/sambucus-nigra-cigneme/

Alıntıları Göster
    Bence buna hiç gerek yok. Apikobal+zinc kullanıp ara sıra magnezinc kullanabilirsiniz sağlık ocağında yazdırıp. D vitamini, e vitamini de yazdırabilirsiniz. Decavit falan da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: metaldeniz_x

Proteinmarket
    KISA SÜRELIGINE YAPACAGINIZ TÜM ALISVERISLERDE EK %20 INDIRIM. INDIRIM KODU : market20https://bit.ly/2NBDi1L B021

En son kim ürün aldı burdan
    kardeşim sakın alma burdan birşey kaç gün geçmiş inşaalah almamışsındır.
    ALMAYIN BURDAN

• .Rigby kullanıcısına yanıt
    https://vitamindwiki.com/COVID-19+Coronavirus+can+most+likely+be+fought+by+Vitamin+D

Haftada Bir 50.000 Iu d3 öneriyorlar . Ben 3-4 senedir günlük 10.000 kullanıyorum . Piyasadaki ocean 50 ml d3 damlayı öneririm . Her bir damla 1000 İÜ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tworule -- 25 Mart 2020; 0:54:21 >
  • Spor salonları kapandı. İyi indirimler bekliyorduk ama ortalıkta ses seda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: nuksws_99

Bence buna hiç gerek yok. Apikobal+zinc kullanıp ara sıra magnezinc kullanabilirsiniz sağlık ocağında yazdırıp. D vitamini, e vitamini de yazdırabilirsiniz. Decavit falan da var.

Alıntıları Göster
    valla dediklerinizi biliyorum sporu vucut geşiltirmeyi felan 4 sene önce bıraktım normal sıradan bir insan gibi yaşıyorum ve öğrendiğim şey ne kadar az ilaçlarlan,vitaminlerlen muhattap olursan o kadar iydir .

şu vitamini yaz onu yaz bunu yaz bu sağlıklı bir öneri değildir. kullandığım ürün bir multivitamindir herhangi bir yorgunlukta 1 hafta kullanın bırakın dedim o d vitamini felan hepside bana göre hikayedir en iyi d vitamini doğal yoğurt, süt kaymağı ve güneştir çevrenizde kaymağı alınmamış açık süt satan birisi varsa kesinlikle ondan süt alın ben haftada 4 kilo doğal süt alıyorum

sıradan yaşayan bir insanın multivitamin ve kolojenler dışında herhangibir gıda takviyesi kullanması taraftarı değilim

• tworule kullanıcısına yanıt
    Solgar 1000 kullanıyorum. D vitaminini güneş ve normal besinle almak çok zor. Kan testimde de düşük çıktığı için doktor tavsiyesiyle alıyorum. Ve iyi düzeye çıkana kadar da devam edeceğim. Her 6 ayda 1 kan testi yaptırıyorum. Zaten bu sporu yapanlar için d vitamini en ön sıralarda. D vitamininiz normal değerin altındaysa mutlaka yükseltiniz.

• ø kullanıcısına yanıt
    Aloproteinden yeni alışveriş yaptım. gece20 kodu ile %20 indirim var. Bir bak derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Aloproteinden yeni alışveriş yaptım. gece20 kodu ile %20 indirim var. Bir bak derim.
    Bu site güvenilir ve hızlı mıdır? İndirimle baya uyguna geliyor.
    A101'lerde Burch marka yulaf ezmesi var. Besin değerleri ve tadı hemen hemen aynı. Fiyatı 7.45 tl haberiniz olsun.
  • Hakkan_Pasha kullanıcısına yanıt
    Ben bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.

• Satıcı firmalardan aklı çalışan şuan çok kar derdinde olmayıp elindeki malları çıkarmaya onları nakite çevirmeye bakar.
    Salonlar kapalı muhtemelen daha uzun süre kapalı kalacak, çoğu insan evinde bekliyor işten çıkanlar da fazla.
    Salona gitmeyen, evinde bekleyen kişiler artık kolay kolay takviye almaz.
    Para şuan değerli millet takviye alacağına kaliteli yemek sebze meyve alır.

Salonda düzgün antrenman yapamıyoruz. Pre-workout mesela niye alalım? Onu bırakın protein tozu alımımı bile azalttım. Kasları sağlam yormuyorum ki. Ufak tefek ihtiyaç harici artık spor harcamam yok. Eskiden ayda 500 TL civarı ( protein tozu, pre, protein bar vitamin vb) spor takviye ihtiyacına gidiyordu.

• https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/qnt-creatine-monohydrate-pure-800-gr-en-iyi-fiyat-garantisi_pdp_536178139

99 TL hediyeli kaçmaz bence

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    ben gerçekten şaşıyorum bu tip ürünleri kullananlara sanki vücut geliştirmeciler, profesyonel veya ona yakın antreman yapanlar için önemli bu tip takviyeler önemli olan takviyesiz ne yapabildiğin ben 1 senedir spor yapıyorum 184 cm 83 kiloyum, 16 kilo yağ, 67 kilo kas kütlesine sahibim sadece protein tozu kullanıyorum oda spordan sonra 1 ölçek burdakilere şaşıyorum cidden her türlü takviyeyi, vitamini alıyor cidden ilginç şaşıyorum yazık ediyorlar kendilerine
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Korona ek masrafları kısmayı sağladı. Haftanın 6 günü sert spor yapan biri olarak bu tarz pre-workout takviyelerine ihtiyacım oluyordu. Elzem mi dersen tabiki değil. Ama daha dinç bir spor için gerekliydi.

• 
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.