Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece haberi var daha tam bir açıklama yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Sadece haberi var daha tam bir açıklama yok.

kampanya yapilmamasi gibi bi ihtimal de var demek istiyorsunuz yani? Cevap icin tesekkur ederim ayrica.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merter V.

quote:

kampanya yapilmamasi gibi bi ihtimal de var demek istiyorsunuz yani? Cevap icin tesekkur ederim ayrica.

Yok, kesin kampanya olacak. :)
  • quote:

quote:

quote:

çok yakında başlıyormuş
  • Arkadaşlar 17-18 yaş için besin takviyesi almak istiyorum ne önerirsiniz protein tozu almak istemiyorum veya çok ağır bir şey istemiyorum makul derecede enerjik olmayı ve dinç olmayı sağlasın yeter kickbox eğitimi alıyorum ve belirli aralıklarla fitness salonunda spor yapıyorum fakat daha çok kondisyona bağlı antremanlar cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Arkadaşlar 17-18 yaş için besin takviyesi almak istiyorum ne önerirsiniz protein tozu almak istemiyorum veya çok ağır bir şey istemiyorum makul derecede enerjik olmayı ve dinç olmayı sağlasın yeter kickbox eğitimi alıyorum ve belirli aralıklarla fitness salonunda spor yapıyorum fakat daha çok kondisyona bağlı antremanlar cevaplarsanız sevinirim

Dogal beslenmeni tavsiye ederim. Ama ipled3 cok antraman yapiyorum kas kaybi falan olmasi diyosan protein tozu kullanabilirsin. Zaten kombine oluyor icerisinde amino asit bcaa vs. De var. Sahsen bana en masumu protein tozu gibi geliyor..

• firmalar arasıra %15 indirim uyguluyorlardı. sene sonu adı altında yine bir indirim olsada protein ıvır zıvır stogu yapsak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

quote:

quote:

quote:

çok yakında başlıyormuş

şahsen bana yaramıyor da size yarar belki yılbaşı muhabbetine biraz daha aşağıda alın, para varsa 2-3 aylık stok yapın. yada idare edecek ürün.

• Supplementler.com'da her gun belirli urunlerde indirim oluyor. Kovalayin derim. 180 liralik mmeds carnivor 160 lira su an.

• şu beef protein ürünlerini almadan önce biraz araştırın derim pek çok söylenti dönüyor piyasada ve firmalar buna kayıtsız kalmaya devam ediyor.bu işte bir bit yeniği olabilir aldığınız protein gerçek etten üretilmiyor olabilir.kesin konuşmuyorum ama araştırmanızı tavsiye ederim.
  • T-Dog kullanıcısına yanıt
    benim mutfak supplement dükkanı gibi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

şu beef protein ürünlerini almadan önce biraz araştırın derim pek çok söylenti dönüyor piyasada ve firmalar buna kayıtsız kalmaya devam ediyor.bu işte bir bit yeniği olabilir aldığınız protein gerçek etten üretilmiyor olabilir.kesin konuşmuyorum ama araştırmanızı tavsiye ederim.

Her ağızdan bir laf çıkıyor. Kanıtlanmış, bilimsel dayanağı olan sonuçlarla gelin.
  • http://www.neosante.com/2380/
    Göz atmanızda fayda var,neosante yılbaşı indirimine girecek ürünlerini belirlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

quote:

şu beef protein ürünlerini almadan önce biraz araştırın derim pek çok söylenti dönüyor piyasada ve firmalar buna kayıtsız kalmaya devam ediyor.bu işte bir bit yeniği olabilir aldığınız protein gerçek etten üretilmiyor olabilir.kesin konuşmuyorum ama araştırmanızı tavsiye ederim.

Her ağızdan bir laf çıkıyor. Kanıtlanmış, bilimsel dayanağı olan sonuçlarla gelin.

aslında cevap verip uzatmayı sevmem ancak yazdığım yorumu bir daha okumanızı rice ederim ve kesin konuşmayıp arkadaşları araştırmaya yönlendirdiğimi anlamaya çalışın lütfen.dilerim ürünü alırken bana dediğiniz bilimsel sonuçlara bakıp yararlı olduğunu anlayıp da alıyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsdrgn -- 25 Aralık 2013; 23:13:54 >

• quote:

Collajen muhabbetini diyorsan piyasaya ilk çıktığından beri var o muhabbetler hatta musclemeds için kesin collajen diyorlardı, amix içinde collajen diyorlar ama tahminim carnivor sonradan düzetildi, yurtdışında berbat iken artık yurtdışında beğeniliyor.

Yeni birşey değil yani.
  • Ben direkt hoca ile gittiğim için yada onun adına yaptığım için alışverişleri :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

quote:

Aylar öncesinden malum siteden eski bir kullanıcı beachboy un yazısını gördünüz mü ?

• Kollajen proteine dikkat. Arkadasin dedigi gibi malum sitedeki yaziyi okuyun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaakman

http://www.neosante.com/2380/
    Göz atmanızda fayda var,neosante yılbaşı indirimine girecek ürünlerini belirlemiş.

Berbat urunler bence. Paket seklinde sunmasi da sinirimi bozdu. Hayallerim yikildi resmen. Gecen sene 60 liraya xtend ne iyi gelmisti...

• quote:

quote:

Collajen muhabbetini diyorsan piyasaya ilk çıktığından beri var o muhabbetler hatta musclemeds için kesin collajen diyorlardı, amix içinde collajen diyorlar ama tahminim carnivor sonradan düzetildi, yurtdışında berbat iken artık yurtdışında beğeniliyor.

Yeni birşey değil yani.

hocam evet bu konudan bahsediyordum.bu beef protein ürünlerini üretene firmalarla iletişime geçmiş ve açıklık getirici yeterli düzgün bir cvp alamamıştı diye biliyorum.oradan şüphelenip yabancı sitelere de göz atmıştım aynı soru işaretleri orada da dönüyordu.kötü demiyorum ya da almayın da demiyorum yalnızca bir araştırın.en azından bilgi sahibi olunur.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.