Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.017
Cevap
663
Favori
2.292.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çilek kremayıda övenler vardı, ben mochalısı kullandım güzel diyebilirim.
  • Kreatin kampanyası falan var mı ? Şu ürün almaya değer mi fiyatı baya uygun gibi.
    https://www.protein7.com/xpro-creatine-monohydrate-500gr-292.html
  • axeles kullanıcısına yanıt
    ben olsam abd,ingiliz veya alman ürünü alırdım..
    https://www.protein7.com/optimum-creatine-powder-317-gr-58.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 12 Ağustos 2017; 22:47:59 >
  • Buusaatteuyanma B kullanıcısına yanıt
    aynen öyle.

tekrar baktım. Ürik aside çeviriyormuş. O da amonyak zaten.

Bir de şöyle bir olay var. Diyelim kilomuz boyumuz yaşımız beslenmemiz komple aynı olsun. Aynı hareketleri yapalım salonda. Siz kütle kazanıp güç artırrırken benim vücudum o proteini kullanamayıp gut hastası olabiliyor. Kişiden kişiye de çok farkediyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Fazla protein alındığında vucudda kızarık sivilce türü şeyler çıkar mı

Kesin olmamakla beraber evet karaciger boyle bir reaksiyon verebilir ama bu konu uzerinde bi bilimsel calismaya suanlik rastlamadim. Bir doktorla gorusmek en dogrusu.

@ufo : aslinda sizinle benim ayni kiloda olmam ayni kas kutlesine sahip oldugumuzu veya ayni hormonal dengeye sahip oldugumuzu gostermez ben %10 yağ oraniyla 80 kiloyumdur siz %20 misal. Bu temel kutlemizi ve protein miktarimizi etkiler cunku saf kutle x 2 gr(max) hesaplanir dogal olarak sizin daha az almaniz lazim cunku kas kutleniz bana gore az fazlasi size sikinti yaratirken bana az veya tam gelicek belki de bu sekilde bakmak lazim olaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitamin.com.tr den alışveriş yapan var mı ürünleri orjinal mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buusaatteuyanma

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Fazla protein alındığında vucudda kızarık sivilce türü şeyler çıkar mı

Kesin olmamakla beraber evet karaciger boyle bir reaksiyon verebilir ama bu konu uzerinde bi bilimsel calismaya suanlik rastlamadim. Bir doktorla gorusmek en dogrusu.

@ufo : aslinda sizinle benim ayni kiloda olmam ayni kas kutlesine sahip oldugumuzu veya ayni hormonal dengeye sahip oldugumuzu gostermez ben %10 yağ oraniyla 80 kiloyumdur siz %20 misal. Bu temel kutlemizi ve protein miktarimizi etkiler cunku saf kutle x 2 gr(max) hesaplanir dogal olarak sizin daha az almaniz lazim cunku kas kutleniz bana gore az fazlasi size sikinti yaratirken bana az veya tam gelicek belki de bu sekilde bakmak lazim olaya

Fazla protein tüketimi böbreklere ciddi zarar verir. Yağsız vücut ağırlığı (FFM) X 1.5-2 gr protein idealdir (1). Farklı çalışmalarda FFM x 2.3-3.1 gr değerleri de belirtilmiştir (2). Ancak profesyonel bir sporcu değilseniz FFM x 2 gr değerini aşmamak mantıklı olacaktır. Bu arada tercih edilecek protein kaynaklarının lösin açısından zengin olması başka önemli bir konudur.

(1)https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11023001
    (2)https://www.researchgate.net/publication/257350851_A_Systematic_Review_of_Dietary_Protein_During_Caloric_Restriction_in_Resistance_Trained_Lean_Athletes_A_Case_for_Higher_Intakes

• Kabuğu soymadan fıstık ezmesi bugün yaptım, ben sonucu çok beğendim.

250gr kabuklu fıstığı direk robota attım

7dk hiç durdurmadan robota orta ayarla en yüksek ayar arasında çektirince tam kıvamına geldi

Durdurup 1 tatlı kaşığı bal ekledim

1dk daha çalıştırıp kapattım

Sonuç 10dakikada %100 organik fıstık ezmesi :D

Isteğe damak tadına göre daha çok bal vs eklenebilir, bu haliyle benim için ideal oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: CRC32

vitamin.com.tr den alışveriş yapan var mı ürünleri orjinal mi

Ürünlerde hiçbir sıkıntı yok, Xtend BCAA aldım sıkıntı çıkmadı.
  • allahını seven myprotein kahve karamel aromalısından almasın tadı myproteine yakışmayacak kadar kötü 2.5 kg aldım 500 gr dan sonra anca alıştım tadına
  • Arkadaşlar bayvitamin sitesinden alışveriş yapan varmı güvenilirmidir

• Yapma hocam 2.5 kgluk olanını daha yeni siparis verdim daha acmadim paketini,yorumu görünce simdi asla begenmem.

• Arkadaşlar Ultimate Prostar alacağım bunda karar kıldım. Ama güzel bir fırsat arıyorum ya da ucuza getirmek için bir yöntem. Bilgilendirelim

• Optimum Nutrition Serious Mass ya da BSN True Mass Gainer almayı düşünüyorum. Orijinal, uygun ve güvenilir nereden alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: interneto07

Arkadaşlar Ultimate Prostar alacağım bunda karar kıldım. Ama güzel bir fırsat arıyorum ya da ucuza getirmek için bir yöntem. Bilgilendirelim

Vitamin'de 190a geliyor taksitle, ben aldim memnunum. Tedarikci firma farmatek supplementler ile ayni

• Proteinim bitiyooo 160 a myprotein alıyoduk bittimi

• kilo almak için kullanılır mı bu ürün.

• Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

resimde soldaki bsn sağdaki optimum

Optimum Serious Mass 5450 Gr 229 tl

Bsn True Mass Gainer 2640 Gr 149 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 17 Ağustos 2017; 16:24:54 >
  • hknaltdes kullanıcısına yanıt
    Hocam çoğu kişi de BSN al demiş, bilemedim valla ne yapsam

• bende olsam fiyat farkından dolayı bsn'yi tercih ederdim...
    servis sayısı fiyatı ve şeker oranından dolayı bir daha ki sefere bunu alacağım Musclepharm Arnold Series Iron Mass 3620 Gr

belki seçmene yardımcı olur

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 17 Ağustos 2017; 18:49:30 >
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.