Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.092
Cevap
667
Favori
2.296.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ilk defa kreatin kullandım geçen haftalarda. Üstelik yükleme yaptım 5 gün boyunca. Gğnde 3 defa 5er gramdı yanılmıyorsam. Akabinde kan ve idrar testi yaptırdım. Kreatin düzeyi normal çıktı. Ya aldığım kreatin tırttı ya da vücudumda kreatin düzeyi çok düşükse normale çekti. Bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencaner -- 30 Nisan 2017; 18:29:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erencaner kullanıcısına yanıt
    kan testinde kreatinin'e bakılıyor kardeş. aynı şey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

kan testinde kreatinin'e bakılıyor kardeş. aynı şey değil

Kreatinin kreatin maddesinin enziminden sonra ortaya çıkan atıktır. Kreatin kullanımı kreatinin seviyesini artırır.
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    enzim demeyelim. hatta tam tersi nonenzimatik.

eğer sağlıklı böbreklere sahipseniz, kreatin kullanırken de bol su içiyorsanız, artmaması normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

enzim demeyelim. hatta tam tersi nonenzimatik.

eğer sağlıklı böbreklere sahipseniz, kreatin kullanırken de bol su içiyorsanız, artmaması normal.

Bir nefrolog söylemişti bana bunu. Kreatin kullaniminda kreatinin seviyesi yukselmesi normal seklinde konusmustu.

• 1 aydır antrenmanlarda cok halsizdim.Kan testinde kreatinim eksik çıktı bunun etkisi var mıdır acaba?

Ucuz yollu pre workout arayanlar antrenmandan 15 dk once hero baby meyve puresi ve eti formun yeni çıkardığı yulafli bulgurlu mısır patlagini denesinler.Inanin cok ise yariyor

• Benim babannemin böbreklerinde taş vardi cok cekti bu durumdan lazerle falan kirdirmistik ama bi türlü gecmiyodu tam,bu yuzden de vefat etmis olabilir tam bilmiyorum 11 12 yasindaydim.Eger bende de genetik yatkinlik varsa sizce kreatin vs. benim bobrekleri kotu etkiler mi yoksa bobrek taşı farkli bi olay mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

1 aydır antrenmanlarda cok halsizdim.Kan testinde kreatinim eksik çıktı bunun etkisi var mıdır acaba?

Ucuz yollu pre workout arayanlar antrenmandan 15 dk once hero baby meyve puresi ve eti formun yeni çıkardığı yulafli bulgurlu mısır patlagini denesinler.Inanin cok ise yariyor

Antrenman oncesi maksimum carb alip daha sonra pre wo urunlere başvurmak gerek. Carb yoksa no urunleri de bir yere kadar pump etkisini yaratir.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: fagokmen

arkadaşlar daha önce araştırmadan protein tozu almıştım. hardline marka. % 100 protein almam gerekiyormuş. ben 3 matrix olanı almışım. tabi bilmiyordum. şimdi creatin alacağım, hani marka ve fiyatı nerelerde olmalıdır. yardımcı olursanız sevinirim.

3matrix aldiysan Creatine almana gerek yok.

tesekkur ederim

• quote:

1 aydır antrenmanlarda cok halsizdim.Kan testinde kreatinim eksik çıktı bunun etkisi var mıdır acaba?

Bhsettiğiniz ürünün linkini atabilir misiniz, genelde gong yiyodum ama yulaf bulgurlu olsa tabi daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

quote:

Bhsettiğiniz ürünün linkini atabilir misiniz, genelde gong yiyodum ama yulaf bulgurlu olsa tabi daha iyi olur

Daha yeni çıkan bir ürün o yüzden link atamıyorum.Mısır patlagina yulaf,bulgur,cavdar eklemisler tadı müthiş.10 parca 1 lira

• İzole whey için o aradaki fiyat farkını göze almaya değer mi sizce?
  • ARKADAŞLAR , protein tozu alıcam optimum cream n cokies kullanan var mı? bide uygun çek indirim filan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

İzole whey için o aradaki fiyat farkını göze almaya değer mi sizce?

20 30 liraya değer de üstüne gerek yok normal bir sporcu için. 40 50 liraya creatin alırsınız. Izole whey alacaksaniz 240 liraya Myprotein tanımlı hesabıma, kullandırabilirim ücretsiz. Havale ile 228TLye düşüyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 2 Mayıs 2017; 12:29:34 >
  • Optimum Gold Standard indirimi gören oldumu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

ARKADAŞLAR , protein tozu alıcam optimum cream n cokies kullanan var mı? bide uygun çek indirim filan var mı?

aroması çok çabuk bayıyor,bir süre sonra ilaç içiyormuş gibi hissettiriyor tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

İzole whey için o aradaki fiyat farkını göze almaya değer mi sizce?

Myprotein'in normal wheyini alacaksaniz brownie alin digerlerinin protein orani daha düşük. Tadi hakkında fikrim yok ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

quote:

ARKADAŞLAR , protein tozu alıcam optimum cream n cokies kullanan var mı? bide uygun çek indirim filan var mı?

aroması çok çabuk bayıyor,bir süre sonra ilaç içiyormuş gibi hissettiriyor tavsiye etmem

mocha denediniz mi? yada çikolatalısını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

quote:

Abartma güzel bence,sade içiyorsan cilekliden iyi,bir şeylere atıyorsan çilekli iyi

• AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    sipariş verdim bakalım gelince suyla sütle denicem

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.