Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eskilerde kaldı artık o güzel günler derler. Artık fiyatlar 300 lerde. Myprotein de diyip geçmemek lazım. Artık o da 300 TL lerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Eskilerde kaldı artık o güzel günler derler. Artık fiyatlar 300 lerde. Myprotein de diyip geçmemek lazım. Artık o da 300 TL lerde.

Myproteinden çok memnunum belki de en verim aldığım marka oldu ama 2 ay önce 200 e aldığımız toz 310 TL olmuş o garibime gitti.Ülkenin hali belli neye şaşırıyorsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Myproteinden aşırı memnunum belki en verim aldığım marka oldu ama 200 TL aldığımız toz olmuş 300 o garibime gitti sorayım dedin bu fiyatlara alternatifler nelerdir

• tosunoo kullanıcısına yanıt
    200 TL lerde iyi diyebileceğim bir ürün kalmadı ne yazık ki. Artık barajımız 300 TL 🙂 Seneye de 400 TL olur baraj

• Esn ISO whey hardcore kullanan varmı arkadaşlar aranızda geçmiş zamanda?

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt

Urunu satan sitelerde de pek yorum görmüyorum pek kullanılmıyor heralde. Ama zaten o fiyat bandinda olimp pure iso yada multipowerin iso sunu öneririm. Esn yi hic denemedim açıkçası ama 1 kiloluk ürünü pahalı duruyor. 2 kiloluk multipower yada olimp daha uyguna gelir.

ESN kesinlikle alınacak markadır. Ben kullandım. Alman kalitesi diyebilirim. Tavsiye ederim.

Kullaniyorum suan cileklisini bitirdim yarım paket. Muzlu kullaniyorum esn sağlam markadır tavsiye ederim

• Piyasada güvenilir site hangileri kaldı arkadaşlar? Uzun süredir almadım da sahtesine denk gelmeyeyim nereyi önerirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunoo

Myproteinden aşırı memnunum belki en verim aldığım marka oldu ama 200 TL aldığımız toz olmuş 300 o garibime gitti sorayım dedin bu fiyatlara alternatifler nelerdir

Alıntıları Göster

GG de şuan 135 tl 1000 gr ihtiyacı olan değerlendirebilir skt yazmıyor

protein7 satıcı

• protein bcaa filan zamı yedi tamam da

ulan bi zevkim fitnut fıstık ezmesi vardı ondan ne istediler 55 lira yapmışlar 40 liraya alıyodum

• Yurt disinda decathlonun supplement urunleri var magazasinda ama bizde yok nedense.

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Mocha olan 145 TL 😬

• Skaty. S kullanıcısına yanıt
    Çoğu site güvenilir. Bu işi yıllardır yapan çoğu siteden alışveriş yapabilirsin.

• Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    10 Ocak 2020'de supplementler. com'dan 358 liraya aldığım Scitec Whey+ Bcaa glutamin kombinasyonu 467 lira olmuş. Zam oranına bakar mısın?

• silveraction kullanıcısına yanıt

usta bunlar 500ml deme lütfen

• Seradonin kullanıcısına yanıt

Hocam sh57 kullanıyordum bitti. Lansmandan da almadım, bilmiyorum ama artık model olan kişi itici gelmeye başladı :), rica etsem kaliteli sağlıklı bir preworkout önerebilir misiniz bir kaç tane size zahmet.

• Aloproteinden boyle bir mesaj geldi bugun

%20 Indirim Kodu " ekim2020 " Nutrich, M.Balance, Protouch Markalarinda Gecerlidir!
    Satin Al >https://bit.ly/373leXU
    iptal icin ALOP>4609.VK:10391705286
    B050

Bu 3 marka nasildir f%20 indirimle alinsa deger mi 1 yildir ara verdim spora cok kilo aldim spora geri donucem protein tozuna ihtiyacim var ek olarak da l carnatin mi alsam yoksa direk cleanbuterol mu alsam emin olamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

Hocam sh57 kullanıyordum bitti. Lansmandan da almadım, bilmiyorum ama artık model olan kişi itici gelmeye başladı :), rica etsem kaliteli sağlıklı bir preworkout önerebilir misiniz bir kaç tane size zahmet.

Ben, artık hammadde alıp, kendim hazırlıyorum. Akcan Kimya ya da farklı bir yerden alabilirsiniz. Eminim piyasadaki yerli ve milli bir çok marka ile aynı kalitede ürün elde edebilirsiniz. Aslına bakarsanız Kreatin, Kafein ve Beta Alanin üçlüsünü kullansanız bile yeterli. Onların dışındakiler ekstra bence. Ama sen ne yaptın dersen Kreatin, Beta Alanin, D Vitamini, C Vitamini, Taurin, Kafein, Potasyum Sitrat, Arjinin ve Sitrülin kombinesi yapıyorum. D Vitamini ve Kafein hariç hammadde aldım. Bunlarla zımba gibi olursun. BCAA ile karıştırıyorum.

• WhatTheF5 kullanıcısına yanıt
    Hepsi Yerli tavsiye etmem oranlarının doğru olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 13 Ekim 2020; 14:2:21 >
  • 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.