Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10541055105610571058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Protein tozlari da elde kaldi toplamda 6 kiloya yakın protein tozum var 2021 mayis son kullanma Allah tan 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Protein alımını ben de azalttım. Malum sert spor günleri geçmiyor artık. Bu şekilde umarım uzun sürmez. Evde bu iş olmuyor pek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Valla bence hazirana kadar boyle surer gibi evde sinav mekik idare ediyom da nereye kadar tam da guzel gelismeler olmustu vucutta kotu oldu bu korona yaktin bizi

• sabah aç karnına 1.5 saat kardiyo yapıyordum şimdi evde 1 haftadır erken kalkıp bir şeyler yapacağım daha ne yapsam program filan belli değil , motivasyonu sağlayamıyorum. 2 aydır sabah sporu kaçırmamıştım. Step tahtası filan var ama bisiklet, koşu bandı olmadan nasıl ter atayım bilemedim. 4-5 yıl önce kullandığım pilates bandını dolapta arar oldum :) 2 ay zor dayanılır buna.

• Protein ocean da bütün ürünlerde %20 indirim kodu: logo .
    Az önce Instagram'da denk geldim.

• arkadaslar protein market ten ürün almak istiyorum ama burda bazı arkadaslar dolandırıcı vs diyor var mı alışveriş yapan birileri fikirlerinize ihtiyacım var
  • malcomgerenimo kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/protein-market

• Güncel f/p öneri whey indirimi var mı arkadaşlar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• kewel212 K kullanıcısına yanıt
    Qpr30 kodu ile insta whey 2500 q proteinin 128 tl ye geliyordu fitbullda güvenmedim gymmarketin kendi sitesinde optimum gold 299 du 279 a kod ile aldım

Bizde inandik 🤣🤣🤣 donemsel protein market yorumu geldi.

• Malum salonlar kapandı. Evde çalışmaya başladım. Dumbell vs. idare ediyorum ama insan bench ve sehpa arıyor. Bildiğiniz f/p ürünü barlı ayarlanabilir sehpa vr mıdır? Konu besin takviyeleri ile ilgili ama bilgisi olan arkadaş vardır diye buradan da sormak istedim.
  • maliokan kullanıcısına yanıt
    Ben de arıyorum. Ucuz olanları da var ama sakatlık çıkarır diye biraz iyisini alacağım. Hattrick MK-300(800 tl civarı) ile decathlonun domyos 900 (700 tl) arasında kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kewel212

Qpr30 kodu ile insta whey 2500 q proteinin 128 tl ye geliyordu fitbullda güvenmedim gymmarketin kendi sitesinde optimum gold 299 du 279 a kod ile aldım
    gym market indirim kodu nedir
    250 tl üstü alışverişte geçiyor hocam DH30

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Nike Training programında güzel kardiyo egzersizleri var hocam her seviye için hepsi ekipman olmadan yapılacak hareketler denemeni tavsiye ederim

• bigjoyun vitamin haplarından kullanan oldumu? rahatsızım pek iyi beslenmiyoruzda bağışıklılık sistemine faydası olacak kullandığınız bir takviye var mı

• lordgnr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam kendimce hem koruma hem de yağ yakımı olarak basit program oluşturdum.
    Sabah aç karnına ilk liste + ikinci mekik listesi + ilk liste (BCAA + kahve ) üzerine lor peynirli salata+yumurta çok az ekmek olabilir.
    Ara öğün 50 gr kuruyemiş.
    Akşam da yemek öncesi ağırlık programı, dirsek biraz sıkıntı olduğu için vücut ağırlığı kullanmıyorum şuan. Üzerine protein tozu, proteinli salata (sıfır karbonhidrat belki vitamin için az meyve)
    Program 6 günlük 1 gün tatil.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Gayet yeterli ve dengeli görünüyor hocam

• lordgnr kullanıcısına yanıt
    Başarılı bence sabah aç karna yağ yakımı için ve ağırlık idmanı öncesi hafif ısınma adına

• quote:

Orijinalden alıntı: maliokan

Malum salonlar kapandı. Evde çalışmaya başladım. Dumbell vs. idare ediyorum ama insan bench ve sehpa arıyor. Bildiğiniz f/p ürünü barlı ayarlanabilir sehpa vr mıdır? Konu besin takviyeleri ile ilgili ama bilgisi olan arkadaş vardır diye buradan da sormak istedim.
    https://www.decathlon.com.tr/500-mekik-sehpasi-id_8380453.html

bu ürün var ama bitmiş, stoklara gelince haber et dedim ama ne zaman gelir bilemedim.

Buradan 20kg dambıl seti aldım, onu da tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 10541055105610571058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.