Şimdi Ara

BEŞİKTAŞA FARK ATMAMIZ LAZIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Shark Power

Bırak farkı Gs nin BJK ye yaptığı handicaplar bir elin parmağını geçmez.En iyi döneminde bile 2 fark atamadı gs.

14-15 sezonunda içerde dışarda 2-0 yendi Galatasaray Beşiktaş'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bir şekilde gs'yi yarışta tutmak ve BJK'nin arayı açmaması için zaten gs'ye verilmeye çalışılacak maç, ama kaç kaç biter bilmem.

Bizi yarışta tutmak isteseler Rize, Kayseri maçlarında buz gibi gollerimizi hakemler yemezdi. Son 2 haftada hakemler hatalı kararlarıyla 3 puanımıza direk etki etti.

Bizi nasıl yarışta tutuyolar anlamadık ki.

Kayseri macinda 2-0'ken hakemin el uydurmasi ve devaminda penaltiya vermemesi. Rizede podolskiye kirmizi kart verilmemesi. Sizi yarista tutmaya calisiyorlar zaten de siz beceremiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bir şekilde gs'yi yarışta tutmak ve BJK'nin arayı açmaması için zaten gs'ye verilmeye çalışılacak maç, ama kaç kaç biter bilmem.

Bizi yarışta tutmak isteseler Rize, Kayseri maçlarında buz gibi gollerimizi hakemler yemezdi. Son 2 haftada hakemler hatalı kararlarıyla 3 puanımıza direk etki etti.

Bizi nasıl yarışta tutuyolar anlamadık ki.

Kayseri macinda 2-0'ken hakemin el uydurmasi ve devaminda penaltiya vermemesi. Rizede podolskiye kirmizi kart verilmemesi. Sizi yarista tutmaya calisiyorlar zaten de siz beceremiyorsunuz.

He kardeş he son 2 haftada 2 golümüzü yemeleri normal, Podolski'ye kırmızı vermeyince hakem sizi yarışta tutmaya çalışıyor.
    Quaresma'nın kaç tane sarısını kaç tane kırmızısını yedi hakemler hatırlamıyorum bile o zaman hakemlerin ana amacı Beşiktaş'ı yarışta tutmak.

• bu başlık fena patlar uyandırayım
  • 1 2 Bjk kazanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shark Power

Bırak farkı Gs nin BJK ye yaptığı handicaplar bir elin parmağını geçmez.En iyi döneminde bile 2 fark atamadı gs.

Yapma yav.

• 9-0 yeneriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Senjougahara Hitagi

Bence 8eşiktaş 8 gol yer GALATAŞARAY'DAN.

bence arkadas 15 gun ban yer diyenler + lasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scrapion23 -- 21 Şubat 2017; 21:10:37 >
  • Handikap 0 a razıyım
  • Sezon başında veya ara transferde iyi bir forvet alınsaydı olabilir derdim ama Poldi gününde olmazsa 1-0 olsun bizim olsun deriz çünkü Eren bana hiç güven vermiyor.

• Gs Beşiktaş'ı 9-0 yense de gider ilk Anadolu rakibiyle berabere kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratumix

Size evinizde öyle bir oyun oynayacağız ki bu sefer kimi istifa ettirirsiniz bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 4 Mayıs 2018; 15:7:40 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.