Şimdi Ara

Beşiktaş. Oyun hizmetleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni sezon kadrosu hayırlı olsun.

kaynak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• tbf 4.
  • Roguya noldu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thablion kullanıcısına yanıt
    İsmini değiştirdi. hibiki aslında Rogu.

• Anladım hocam eyvallah.

• bjk desteğimizi her zaman sürdüreceğiz
  • favori takımım fanboylar super massive tutsun bu takım daha iyi

geçen sene beşiktaşı desteklemiyordum sevmediğim adamlar var diye bu takım güzel severim bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 8 Ocak 2016; 23:28:54 >
  • Cayatai sandim avatari gorunce.Khazix rehberi vardi kulaklari cinlasin ordan bakip oynamistim ilk kha zixi.

• Dino Bilzerian nick güzelmiş
  • Niye bilmiyorum ama bana SM çok da güçlüymüş imajı vermiyor şimdiye kadar en hoşuma giden takım BJK oldu bir de TTyi merak ediyorum lig başlasın da bakalım takımlara.
  • sfm1903 kullanıcısına yanıt
    Sen bu beşiktaşı fikret ormanla falan alakasını olduğunu düşünen kardeşimizsin dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Senzafiné

Dino Bilzerian nick güzelmiş

Acaba maç sonları karı kızla dolaşıyor mu o da
  • İmmortoru çok değerli bir oyuncu bence. Kendini geliştirirse daha da parlar
  • Bu takım süpriz yapabilir.
  • En iyi ADC BJK'de sanırım.
    yok recep tayyip erdoğan ile alakası olduğunu düşünen kardeşinim Allahım... Beşiktaş takımının amatör bir branşı sadece
    Hayır Beşiktaşın isim hakkını verdiği bir klüp bu kardeşim az araştırda anlarsın ne diyim. İsmi dışında hiç bir alakası yok.

Yok zaten :D nasıl bir fayda bekliyorsun peki sana sorayım canım kardeşim starbucks aç bakalım sadece isim hakkını al canım güzel kardeşim isim hakkı sadece 1 milyon dolar anladın mı starbucks isim satış yapar isim önemlidir.. zaten farklı bir fayda bekleme beşiktaş çoğu amatör branşına yardım etmiyor beşiktaş sponsor olmuyor anlayacağın ismini verip o takıma taraftar anlamında populerlik anlamında destek oluyor armasını veriyor ya sen kafana göre xhamster e spor kurup fenerbahçe armasını kullanamazsın anlıyor musun .. he sen tabi yine anlamayacaksın boşver o yüzden.. kalkıp beşiktaş zaten büyük bir pazar olarak görse maddi olarak destek olsa şu an dream team olarak bahsedilen şey o zaman gerçekleşirdi febiven mid huni top görürdük
    Hocam bak yanıldığın olayı söylüyorum eğer böyle değil zaten diyorsan söyle. Beşiktaşın diğer branşları takımın amatör branşlarıdır transferle bütçeyle ilgili insanları olur mali genel kurul falan geldiğinde bunlar tartışılır ama e-sporda bu yok kendi sahibi var takımın beşiktaş sadece sponsor. Hatta yöneticilerin yarısı bilmez böyle bir şeyin olduğunu.

• Kafa keser bu takim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.