Şimdi Ara

Besiktas kume duser (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
4.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vc1903

Seve seve artı ile kapattın. Bizde öyle bir dert yok

Alıntıları Göster
    Seve seve veya başka şekilde, haticeye değil neticeye bakacaksın. 14 milyon euro eksiye geçip oynadığınız futbol ortada.

Biz de kötü oynuyoruz da mesele sanki Galatasaray transfere 60 milyon euro harcamış gibi konuşuluyor, öyle bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Seve seve veya başka şekilde, haticeye değil neticeye bakacaksın. 14 milyon euro eksiye geçip oynadığınız futbol ortada.

Biz de kötü oynuyoruz da mesele sanki Galatasaray transfere 60 milyon euro harcamış gibi konuşuluyor, öyle bir şey yok.

Alıntıları Göster
    Her mesajda 1 milyon artıyor bütçe
    Neyse hiç para vermediniz hepsi kiralık nasıl olsa.
    Yıllık tl üzerinden maaş alıyorlar.

Sıkıntı yok

• quote:

Her mesajda 1 milyon artıyor bütçe
    Neyse hiç para vermediniz hepsi kiralık nasıl olsa.
    Yıllık tl üzerinden maaş alıyorlar.

Sıkıntı yok

Alıntıları Göster
    Bizimkiler nasıl TL almıyorsa sizinkiler de almayacak hiç merak etme sen. Biz sizin gibi iflas durumda olmadığımız için maaş vermeyerek oyuncu kaçırmayız.

Mart ayı rakamlarına göre :

Galatasaray:
    Konsolide borç alacak farkının ise 1 milyar 265 milyon lira olduğu aktarıldı.

Beşiktaş
    Beşiktaş Kulübünün borcu, 2 milyar 314 milyon 695 bin 709 lira olarak açıklandı. Siyah-beyazlı kulübün toplam alacaklarının ise 234 milyon 899 bin 833 lira olduğu duyuruldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuya dahil olayim yukaridaki, Gs Besiktasin yaptigi hatayi yapti 2 sampiyonluktan sonra. Yuksek ucretli oynamaya gonlu olmayan oyunculari aldi, ayni Besiktasin o senesi gibi sadece sampiyonlar liginde az cok duzgun top oynuyorlar ligde cok kotu. Nzonzi nin hakkini yemeyelim bir tek o gercekten hem ligde hem avrupada yararli. On taraf cok kotu Falcao da kendini gosteremiyor Diagne nin gunahi yokmus. Bide Besiktas o sene oyunculari yuzunden ligi bosladi ama en azindan Sampiyonlar liginde basari kazandi sizin o ihtimal de dusuk. Babel fln coktan saboteye baslamis bile. 3 buyukler full kotu Fener kotunun iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batalla16

Maçın ikinci yarısını izledim Sivasın kadrosu vasat falan değil ligi ilk 7 de bitirir Beşiktaş küme düşecek kadar kötü değil

Alıntıları Göster
    İnönü 3 ay önce yazdığım mesaj aklıma geldi bak lig sıralamasına dediklerim çıktı (:

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Hocam valla cok asiri iyimsersin. Insallah zaman seni hakli beni hakszi cikarir ne diyeyim.

Alıntıları Göster
  • Ahahahahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu sahibi bunlar iyi günlerin daha

• quote:

Konu sahibi bunlar iyi günlerin daha
    Aga Besiktas kazansin da haksiz cikmak mesele degil. Sampiyonluk gelecegini dusunmuyorum daha cok oyunda gelismesi gereken seyler var. Avrupada 0 cekmis durumdayiz. Insallah bunlar daha iyi gunlerimdir bence koskoca Besiktas icin bak ne oldu basariliyiz iste denecek zaman degil.
  • quote:

Aga Besiktas kazansin da haksiz cikmak mesele degil. Sampiyonluk gelecegini dusunmuyorum daha cok oyunda gelismesi gereken seyler var. Avrupada 0 cekmis durumdayiz. Insallah bunlar daha iyi gunlerimdir bence koskoca Besiktas icin bak ne oldu basariliyiz iste denecek zaman degil.

Alıntıları Göster
    Mahsus takılıyorum. Kardeşimsin
    Ben sana 16. sıradayken de söyledim. İçini rahat tut.
    Şu halimiz daha yüzde 50 değil

• quote:

Mahsus takılıyorum. Kardeşimsin
    Ben sana 16. sıradayken de söyledim. İçini rahat tut.
    Şu halimiz daha yüzde 50 değil

Alıntıları Göster
    Eyw ben sana dedim besiktas sampiyon fln olsun yeterki sen hergun konuyu hortlat.

• romanyada arkadaslarla lokalde biralari yudumlarken mi düsündün bunu hocam?

• Totemmi yapıyon yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

Totemmi yapıyon yoksa
    Totem yapmamistim ama donustu galiba kalsin sene sonuna kadar bu konu sampiyon yapsin bizi
  • Arkalarda kalmasın
  • quote:

Arkalarda kalmasın
    Cikarin one bu konuyla sampiyon olalim.
  • quote:

Cikarin one bu konuyla sampiyon olalim.

Alıntıları Göster
    Totem

• quote:

Bence Sivas gayet vasat ve dumduz bir kadroya sahip evinde tamam defansla fln puan alabilirler ama hic kimseye bizden baska fark atamayacaklar goreceksin. (buyuk takimlara)

Alıntıları Göster
    Git basket falan izle sen kardeş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.