Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.020
Cevap
242
Favori
384.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski açık üst biletimi yeni açık üst ile takas etmek istiyorum düşünen PM lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. veya 8. kategori mac biletini normal fiyatlara devretmek isteyen pm

• Eski ya da yeni açık 2 adet bilete ihtiyacım vardır.

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
  • ARKADAŞLAR KARABORSA SATIŞI YASAKTIR. BİLETLERİ SADECE GİŞE FİYATINDAN SATABİLİRSİNİZ.

FİYAT BELİRTİLMEMİŞ MESAJLAR SİLİNECEK TEKRARINDA KULLANICI ENGELLENECEKTİR.

BİLGİLERİNİZE

SAYGILARIMLA

OKKO
  • Arkadaşlar. Eski Açık ALT (Denizbank) tarafındaki biletimi, YENİ AÇIK ALT (Süper TOTO) tarafındaki bir bilet ile değiştirmek istiyorum. Değiştirmek için ilgilenenler pm den ulasabilir. Değişim için ücret talep edilmeyecektir. Ve ödeme yapılmayacaktır.
  • 124.blok, gişe fiyatından devredilecek. pm lütfen.
  • 7. Ya da 8. Kategori biletini devretmek isteyenler mesaj atsın. Bir adet bilete ihtiyacım vardır. 200liranın üstünde isteyenler yazmasın.

• 3. Kategori Batı (Numaralı Alt Tribün) 103 Blok biletim mevcut gişe fiyatı olan 430 TL'ye devredeceğim maça gidemeyeceğim için stadın boş kalmasını istemiyorum

Bir arkadaşımın da elinde 7. Kategori Güney (Eski Açık Alt Tribün) 121 Blok bilet mevcut ikisini 500 TL'ye devredecek ilgilenenler pm atabilir
  • Beşiktaş kayseri 1. Kategori 450 TL

• Hatta 400 TL ye verebilirim

• Beşiktaş kayseri maçı 1. Kategori 116 BLOK 4. Sıra 400 TL acil satılık 530 resmi satış fiyatı acil satılık 400 tl

• 3. kategori, 124.blok, gişe fiyatı 430 tl olan biletimi 350ye devredeceğim.
  • 4. Kategorideki 430 numaralı bloktaki yerimi 290 liraya devrediyorum ilgilenenler pm
  • Beşiktaş kayseri maçı 1. Kategori 116 BLOK 4. Sıra 400 TL acil satılık 530 resmi satış fiyatı acil satılık 400 tl

• Arkadaşlar Selamlar, Numaralı 402.Blok 3. Sıra 300TL den satılan yerimi, Kayseri maçına 250 TL ye devir edeceğim. İlgilenenler olur ise pm atarsınız. kalın sağlıcakla.

• Beşiktaş kayseri maçı 1. Kategori 116 BLOK 4. Sıra 350 TL acil satılık 530 resmi satış fiyatı acil satılık 350 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: topperbjk1903

3. Kategori Batı (Numaralı Alt Tribün) 103 Blok biletim mevcut gişe fiyatı olan 430 TL'ye devredeceğim maça gidemeyeceğim için stadın boş kalmasını istemiyorum

Bir arkadaşımın da elinde 7. Kategori Güney (Eski Açık Alt Tribün) 121 Blok bilet mevcut ikisini 500 TL'ye devredecek ilgilenenler pm atabilir

Anlaşılan sende bayağı bilet var.

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu]

• berkan_1990 B kullanıcısına yanıt
    Bilet için teşekkürler. Parayı göndermeden bileti gönderen bir insan. Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafkap

Bilet için teşekkürler. Parayı göndermeden bileti gönderen bir insan. Teşekkürler..

Teşekkür ederim.

• Beşiktaş kayseri BEŞİKTAŞ osmanlı 1. Kategori kombine 1000 TL devirli

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.