Şimdi Ara

Beşiktaş kim şampiyon kim Allah aşkına :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 8 yılda bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

8 yılda bir

VALLA MI :D:D:d:D:D
  • Kendi çapınızda büyük bir başarı olduğu için boyle konuları normal görüyoruz artık.Her gün 20 tane şampiyonluk konusu okumadan uyuyamıyorum alışkanlık oldu.Ulan fener şunlara şampiyonluk felan vermeyecektin.Eve yeni bilgisayar alınınca,çıldıran kardeşiyle kavga eden çocuklara döndüler.Saatte bir konu açıyorlar ama ironide yapamıyorlar çünkü gerçekten nadiren şampiyonluk yaşıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don McLean

Kendi çapınızda büyük bir başarı olduğu için boyle konuları normal görüyoruz artık.Her gün 20 tane şampiyonluk konusu okumadan uyuyamıyorum alışkanlık oldu.Ulan fener şunlara şampiyonluk felan vermeyecektin.Eve yeni bilgisayar alınınca,çıldıran kardeşiyle kavga eden çocuklara döndüler.Saatte bir konu açıyorlar ama ironide yapamıyorlar çünkü gerçekten nadiren şampiyonluk yaşıyorlar.

:D:d:d şimdi sana uzun uzun cevap veremeyecek düzeye getirene kadar mesaj yazardım ama boşver :D Antalya fln takıl sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

quote:

Kendi çapınızda büyük bir başarı olduğu için boyle konuları normal görüyoruz artık.Her gün 20 tane şampiyonluk konusu okumadan uyuyamıyorum alışkanlık oldu.Ulan fener şunlara şampiyonluk felan vermeyecektin.Eve yeni bilgisayar alınınca,çıldıran kardeşiyle kavga eden çocuklara döndüler.Saatte bir konu açıyorlar ama ironide yapamıyorlar çünkü gerçekten nadiren şampiyonluk yaşıyorlar.

:D:d:d şimdi sana uzun uzun cevap veremeyecek düzeye getirene kadar mesaj yazardım ama boşver :D Antalya fln takıl sen

Sana da bu yakışır zaten.Takım kıyaslamasına felan girme kendini rezil etme.Hep siz mağdur oldunuz bize hiç oyunlar oynanmadı.Şöyle mazlum ayaklarını da bırakın.

Beşiktaşın önünü kesmeseler tüm yıldızları toplayıp Şl yi alırdı eminim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

quote:

Sana da bu yakışır zaten.Takım kıyaslamasına felan girme kendini rezil etme.Hep siz mağdur oldunuz bize hiç oyunlar oynanmadı.Şöyle mazlum ayaklarını da bırakın.

Beşiktaşın önünü kesmeseler tüm yıldızları toplayıp Şl yi alırdı eminim.

kardeş kadıköy de şampiyon olunca herkesin kafasına tecazüvüz ettiniz 5 senedir , biz şampiyon olunca burda konu açınca hemen görgüsüzlük oluyo ?

şampiyonluk kardeş derbi maçı değil 34 haftanın emeğinin keyfini tabi çıkaracağız boş yapmayın.

• Kendi evinde 5 attığımız takım bu sarı ortaklara 4 er tane sallamış. İşte zorla bizi bu çöplerle yarıştırdılar bir sezon boyunca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UZAYIN LAN SARIOĞLANLAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yildirim Demiroren Gittikten sonra asagi yukari hic bir sene son haftalara kadar yaristan kopmadik. Sampiyon olmasak da 15-16 hafta liderligi gogusledik. Butun bunlari stadsiz ve sizlerin yari fiyatina kurdugumuz takimla yaptik. Ustelik 2 yil Avrupa gelirlerinden mahrum ve gelirlerimiz temlikli bir halde bunlari gerceklestirdik.

Simdi stadimiz var, yaristan da oyle Yildirim Demiroren donemindeki gibi ligin ilk yarisinda kopmuyoruz. Varin "8 yilda bir" diyerek kendiniz avutun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

UZAYIN LAN SARIOĞLANLAR

hocam şu fernandesi imzandan kaldır yahu
  • quote:

8 yılda bir

8 2 sampiyonlugu olup her yil sampiyon oldugunu zannedenler de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

quote:

8 yılda bir

8 2 sampiyonlugu olup her yil sampiyon oldugunu zannedenler de var

8 yilda 2 sampiyonlugu olup her yil sampiyon oldugunu zannedenler de var[sm=evillol.gif

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.