Şimdi Ara

Beşiktaş Kariyerim Tavseyeleriniz Gerek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunun kendi attığı yapay adamlar.Hani fotoğrafları gerçek olmuyor, oyuncu boşluğunu doldurmaları için oyun rastgele altyapılardan bu adamları çıkarıyor.2030'a gidince ortalıkta 2-3 tane oyuncu kalmasın diye yani.
  • Fm'ye bu yıl başladım ve bir beşiktaş taraftarıyım.Burada ki arkadaşlar bana çok yardımcı oldular ve şuan bende sana yardım edebilirim.Ilk yıl bir tek sportingden simon vukcevic (yanlış yazmış olabilirim) ve Dentinho yu aldım. simon 3.3 dentinho 12.5 milyon pounda idi.Ve bu beni biraz borça soktu.ılk yıl türkiye ligini kazanarak bitirdim UEFA da çeyrek finalde veda ettim eleyen Juve...

2.yıl neredeyse hiç bir transfer yapmadım bir emenikeyi karabukten 2.5 e ersan adem gülüm 2 (zaten kıralık)bir de ömer toprak 'ı 4 milyona aldım ŞL de bencifakaya son maçta yenildim ve gruplardan çıkamadım. Ernstin düşük formu gutinin hayalet olusu takımın orta sahasını maf etti.(özellikle avrupa) Hemen aston villa dan jean makoun u aldım ve takım toparlandı .Sezon sonu elimde 5 kupa vardı:UEFA,lig,kupa,super kupa,avrupa super kupa demek istediğim beşiktaşa bir ana forvet almeida diil,birde ön libero almak lazım eğer para kalırsada bir 10 numara uzun oldu özür dilerim...

Şimdi fark ettim bir isim istiyosun simon vukcevic e bir bak kanat neymar orta saha için gökhan inler jadson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bouche -- 19 Temmuz 2011; 12:20:21 >

• Uzun olmasının bi zararı yok Aslında Seninde dedigin gibi (jean makoun) gibi bir adam arıyorum fakat yabancı kontenjanı oldgundan aldıgıma değecek bir isim gerekir beni hayal kırıklıgına ugramaması lazım makoun güzel dersen teklif yollarım .
  • Gençler Obi Mikel'i 1-2 sezon sonra çok rahat alabilirsiniz.Benim vazgeçilmezimdi.Ya Chelsea satılığa koyuyor, ya da 7-8 m euro gibi bir fiyata veriyor.
  • İnşallah Denilenleri Yapmadın...

Orta Saha Türk :

İlkay Gündoğdu ( yanlış olabilir isim )
    Yiğit İncedemir

Orta Saha Yabancı :

Moussa Sissoko [ Real Kapmadan Kap :)]
    Marek Hamsik
    Steven Defour

Kanatlar -türk ve yabancı-

David Silva'ya kesinlikle bir kez teklif gönder...

Mustafa Pektemek
    Cafercan Aksu
    Elia

----

Arkadaşlar Ayrıca Artık Fm'yi boş boş oynamaktan bıktım sohbet edebileceğim birisi varsa özel mesaj atarak msn verirse sevinirim... [ FM Sohbet ]
  • En Kötü Regenlere bak 17 Yaşında 5 Milyona Süper Bulursun.
  • Kanat İçin Hlousek çok iyi bir seçim olur sol kanat oynuyor

Gutiden Yerine Hem Türk Hem Genç olan Mehmet Ekici İlkay Gündoğan ı Alabilirsin Yanına Defansif Özellikleri Kuvvetli Olan +180 Boylu Bir Oyuncu Koymalısın Önerim Garmash Hem Genç Hem çok iyi oynar

Eğer Forvete Almeida Yı Koyacaksan Hızlı Ve Daha çok Orta Açan Kanatlar Bulman Lazım
  • kanat için eden hazardı al ben 3. sezondan sonra 40 m euroya ve sonraki satıştan %50 payla chelseaye satmıştım.

oyuna ilk başlarken ben simao fernandes q7 ve almeida hariç bütün yabancıları gönderiyorum. (ilk gün satışa koyarsanız daha çok

para elde edersiniz sivok=8.75 ekrem bile 4.3 e sattım)

aldığım oyuncular ise ömer toprak= 6-7 arası, ilkay gündoğan =5-6 arası, hazard=12-15 arası galeano(isimi yanlış olabilir arjantinli

defans 18 yaşında)=5m, serdar kesimal veya emre güngörüde defans için düşünebilrsin.

necipi geliştirmeye ve elinde tutmaya bak. ortasahanda sorun yaşamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kartal_07 -- 20 Temmuz 2011; 9:32:27 >
  • Nicholas Lodeiro.

Efsane bir adam.Maliyetide çok yüksek değil.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.