Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enes Ö

Çiçekler iskele sıkıntısımı çekiyor, parça parçamı yapıcak acaba eski açığı

bence yer sıkıntısı çekiyor baksana bulduğu deliği dolduruyor numaralı tarafındaki dönüş hafriyatı almazlarsa sıkışacak
    boş bıraktığı yerede beton pompası için bıraktı

• smhhh S kullanıcısına yanıt
    1- x tane eleştiri mesajına x eşit sayıda mesajım var diyorsun. ispatla bakalım, KOLPA 1 .Binlerce mesaj yazmışsınız bak bakalım ben kaç tane mesaj yazmışım.

2- Ben obitaşı savunurum savunmam, obitaş'ı savunmak suç mu? Ayrıca ben bjk_mabet ne diyorsa her zaman onu söyledim. %40 obitaş suçlu dedim &60 Beşiktaş İnşaat A.Ş.

Onlarca kez aynı şeyi söyledim ama siz anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Obitaş'ın kabahatleri olabilir ama asıl suçlu Obitaş değil diye onlarca kez yazdım, siz halen utanmadan körü körüne Obitaş'ı savunduğumu söylüyorsunuz. KOLPA 2 .Siz tamamen obitaş'ı suçluyarak çok büyük bir haksızlık yapıyorsunuz, bu durum gerçek bir Beşiktaş'lıya yakışmıyor çünkü biz hep hakkı yenilenlerin yanında olduk.
  • Birşey merak ettım eski açık tribünü son yapılan temel demiri örme yerinde bitiyor mu yanı eski açık numaralı köşesi nasıl olacak çizimle gösterebilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bana Gore

Mabed *Obitas 19 gun arkadan geliyor, zincirleme seklinde bircok sorun cikti Obitas in olusan bu durumda kusuru %40* dedi.

Obitasin (bircok kez iscileri ile beraber) asagilanma sebebi bu 8-10 gun mu?

*Obitasin elemani misin?* diye PM atan arkadasim, hayir degilim,
    sadece ortada *vurun abaliya* durumu var.*

(Suan Obitas emekcisi olan bir Besiktaslinin yerinde olmayi hic istemezdim, empati kurunca bile insan rahatsiz oluyor.)

adam mühendis olmuş özel şirkette çalışacak, Beşiktaş inşaatında olacak ve kendi şirketrine gelen laflara üzülecek.
    adam işçi olarak çalışıyor, parasını alıyor Beşiktaş inşaatına gelen laflara üzülecek.

kimse burada beceriksiz mühendis demiyor, kimse burada tembel işçi demiyor.
    EMEKÇİLERİ ÜZECEK 1 GRAM SÖZ YOK BURADA.

OBİTAŞ ELEŞTİRİLERİNE ÜZÜLECEK KİŞİLER PATRONLARDIR. Birde proje sorumlusudur eğer varsa.

Sen Beşiktaşlısın Vodafone'da çalışıyorsun. Canlı yayın gecikti diye vodafone'a laf etseler oturup ağlar mısın? üzülür müsün? yok.
    ha sen vodafone'un en üst kademesindeysen, yada canlı yayın işinden sorumlu en üst mevki isen o zaman canın sıkılır kendini stres altında hisseder uğraşırsın.

Uzun lafın kısası Obitaş'a laf edince hiçbir işçiye tembel, hiçbir mühendise yeteneksiz demiyoruz.
    Obitaş'a edilen lafların hepsi Obitaş'ın patronlarının pintiliği, organizasyonsuzluğudur.

Ha tüm suç onlarda değildir bir kısmı başkasındadır bu başka mesele.

• o3 kullanıcısına yanıt
    obitaş fanboylarını kızdırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktar_ismail

Tersini düşünelim, obitaş 19 gün önde olsaydı elimize ne geçecekti ?

Sadece duygusal bir tatmin yaşardık :)

Numaralıdaki hafriyatın ne zaman biteceğini net olarak bilen var mı mesela?

Obitaş yeni açığı bitirir, en az 3 ay sonra numaralı kaba inşaatı biter.

Ayrıca bir de çatı işi var. Daha ortada somut birşey bile yok.

Beklentilerimizi yüksek tutmayalım bence, sonra üzülüyoruz.

Böyle harika bir stadı 2 yılda tam anlamıyla bitirmek bile büyük bir başarıdır.

ağustos diyorlardı..
    beklentiyi biz yaratmadık. yaratanlar konuşsun gecikme için sorumlu olan taraftar değil.
    ekim deselerde bize ok di ama ısrarla ağustos...

• quote:

Orijinalden alıntı: smhhh

Necmi abinin bahsettiği arkadaşın mesajlarına bak, neredeyse hepsinde obitaş geçiyor ve ölümüne savunuyor adam. yine bahsedilen arkadaşın sözde rahatsız olduğu konu forumdaki obitaş tartışması ama obitaş ile alakalı konuda toplam x tane (birden fazla üyeye ait) eleştiri varsa o arkadaşın da x tane cevabı var. hani böyle ölümüne savunmasa tartışma böyle alevlenmiyecek. ben genelde aklıma birşey takılmadıkça mesaj yazmam, gece 2-3 gibi girerim tüm mesajları okurum. obitaşı eleştirenleri anlıyorum, obitaş eleştirileri sıktı artık diyenleri de anlıyorum da her mesajında ölümüne obitaşı savunan adamı anlamıyorum. firma kendisini savunması için adam tutacak olsa bu kadar gayretle kendini savunanı her eleştiriye cevap yazanı bulamaz. ben inşaat işinden anlamam, hani sahada sadece obitaş çalışıyor olsa yavaş mı hızlı mı karar veremem ama adamların karşısında referans alabileceğimiz başka bir firma daha çalışıyor. biri temeli atar atmaz kolonları kalıplayıp betonlarken ötekisi sadece demir dikiyor, sanki gece yarısı diş perisi gelip hepsini kalıplıcak.

Obitaşına sallayan arkadaşlar ne istiyor??? Rampaya kadar olan bölümün bütün tribünleri yapıp mümkünse prekastları monte edip bide üstüne koltuk takıp oturup hep beraber stadın inşaatını seyretmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blok. Bütün dertlere deva

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

obitaş fanboylarını kızdırma

hayır işçisi nasıl üzülecekmiş? mühendisi neden üzülsün?
    gidip obitaş uyuma sabrımızı taşırma diye tezahurat mı yaptık başlarında?

şurada yazdığımızdan ne olacak? tembel işçi diyen varsa, beceriksiz mühendis diyen varsa onlar ayıp ederler ama kimse görmedim böyle diyen. obitaş patronları para-zaman ayırsınlar inşaata.
  • rampadaki kusaklar neden atılmıyor ben esas buna takılıyorum canım sıkılıyor amaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuz

Blok. Bütün dertlere deva

En başta senin bloklanman lazım . Karşı fikre tahammül etmeyen birbirini bloklarsa burası körler sağırlar birbirini ağırlar forumu olur

• quote:

Orijinalden alıntı: aktar_ismail

Kafası güzel galiba. O kafasında bir figür yaratmış, hiç yazdıklarımı okumadan cevap veriyor.
    Terbiyemi bozmayacağım kendisinin yaptığı gibi. Allah akıl fikir versin.

Bjk_mabet herşeyi çok güzel yazmış, halen anlamakta zorluk çekenler tekrar tekrar okusun.

Terbiyesizleşme ben senin şahsına hiç bir şey söylemedim sana hakaret etmedim
    yazdığım yazıların topu obitaşla ilgili sana sadece konu hakkında bilgin olmadığını söyledim
    buda hakaret değil seni wowdanda biliyorum önce gerçek bilgiye ulaş sonra konuş
    burda bilgi sahibi insanları hiç bir bilgiye sahip değilken eleştiriyorsun
    sen mabetin iki hafta önce yazdığı yazıyı yapıştırıp duruyorsun peki bu iki hafta süre içinde ben mabetle kaç defa buluştum kaç defa telefonla görüştüm biliyormusun ve burda gerçekten doğru bilgiye ulaşan
    bir sürü insan var bilgisayarda iki kelime okudun diye onlardan daha fazlamı biliyorsun
    git stadın etrafında bir tur at bu forumda yazanların yarısıyla tanışırsın buraya biraz önce üye olan arkadaşla
    stadda tanıştık forumu takip ediyormuş geldi bizi buldu orda burda forum yürürken arka tarafta
    özeldende farklı yürüyor her şeyin burda konuşulduğunumu sanıyorsun ben bildiğimin % 5 ini bile paylaşmıyorum
    paylaşmamda ne zaman Başkandan bir açıklama gelir o zaman konuyla ilgili paylaşım olur
    onun ötesini söylemek bize düşmez ama yanlışı eleştirmek gerekiyor burası stadın en aktif şekilde
    tartışıldığı forum stadı yapan şirket sahiplerinden tut yönetime kadar herkes burayı takip ediyor
    ve burda yazılanlar boşa gitmiyor
    bu güne kadar yazdığını okudum yazdığına saygı gösterdim adam yerine koymasam cevap bile vermezdim
    ama bunu bile anlamadınki saygısız ve terbiyesiz bir üslupla cevap verebildin iyi bundan sonra seni
    engelliyorum istediğin gibi kendi kendine çal oyna tüm arkadaşlara bildireyim senden alıntı yapanlarıda senin yazılarını bana okutmasınlar diye banlayacağım kimse gücenmesin

• quote:

Necmi abinin bahsettiği arkadaşın mesajlarına bak, neredeyse hepsinde obitaş geçiyor ve ölümüne savunuyor adam. yine bahsedilen arkadaşın sözde rahatsız olduğu konu forumdaki obitaş tartışması ama obitaş ile alakalı konuda toplam x tane (birden fazla üyeye ait) eleştiri varsa o arkadaşın da x tane cevabı var. hani böyle ölümüne savunmasa tartışma böyle alevlenmiyecek. ben genelde aklıma birşey takılmadıkça mesaj yazmam, gece 2-3 gibi girerim tüm mesajları okurum. obitaşı eleştirenleri anlıyorum, obitaş eleştirileri sıktı artık diyenleri de anlıyorum da her mesajında ölümüne obitaşı savunan adamı anlamıyorum. firma kendisini savunması için adam tutacak olsa bu kadar gayretle kendini savunanı her eleştiriye cevap yazanı bulamaz. ben inşaat işinden anlamam, hani sahada sadece obitaş çalışıyor olsa yavaş mı hızlı mı karar veremem ama adamların karşısında referans alabileceğimiz başka bir firma daha çalışıyor. biri temeli atar atmaz kolonları kalıplayıp betonlarken ötekisi sadece demir dikiyor, sanki gece yarısı diş perisi gelip hepsini kalıplıcak.

Mesaj yazmayi seven biri degilim ve benim mesajlarimin cogunlugu da obitas konusunda.
    Ezilenden yana tavir almak ile sucluyu savunmak farkli seylerdir.
    Bak insanlar >>
    - Allah belani versin obitas
    - Bunlar truva ati ozellikle boyle yapiyorlar
    - Obitas kacacak tazminat odememek icin bunu yapiyor
    - Obitasin iscileri yatiyorlar
    - Obitas keyfinden boyle yapiyor vs. vs.
    (bana gore bunlari soylemek ilk basta emek veren iscilere haksizliktir)

Baskanin ve Obitas yonetiminin detayina kadar ne konustugunu, nasil anlastiklarini bilen biri var mi aramizda? (Suana kadar en onemli aciklamayi Mabed yapti onu bile gercekci bulmayanlar var ve Mabed in dedigine gore (benim anladigim) obitas in kendine ait 8-10 gunluk gec kalma kusuru var.)

Ben de istiyorum hizli yapilsin fakat *hizli yapilsin* cumlesini bile kendimce *baskiya alinan iscinin basina birsey gelirse corbada benim de tuzum olmasin, bir seye vesile olan grubun icinde olmayim* mantigi ile vicdanima yedirip yazamiyorum.
    (Forma lansmanini bile saatlerce bekleyecek kadar sabirsiz biri olmama ragmen.)

• Necmi hocam siz hiç obitaş yetkilisi yada mühendislerinden birisiye görüştünüzmü şu açıdan soruyorum hakim bile sanığa suçlamalar karşısında söyliceğin varmı diye sorar. Ilk fırsatta mümkün olursa tabi karşı taraftanda konu hakkında bilgi alırsanız olaya iki taraflı vâkıf oluruz. Saygılarımla

• özellikle 2.45 ten sonrası mükemmel dostlar
  • ellerine saglık hocam
  • Aarkadaşlar obitasa fazla yuklenmeyin baskanimiz her gun statda zaten hepimizden fazla o dusunuyodur bunlari. O stad oyle veya boyle bitecek ekimde .benim kanimca finansta bi sikinti war gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • n.tun kullanıcısına yanıt
    Ben senin bir çok yazını okudum, neredeyse hepsini +'ladım. Bilgi dolu mesajların için teşekkür ederim. Fakat bu obitaş mevzusunu çok büyüttünüz gereksiz yere, hak ettiklerinden fazlasıyla eleştiriyorsunuz, savunan biri çıktığında da anlık tepkiler veriyorsunuz. Ayrıca birisi sana arıza çıkartıyorsun dediğinde sorun olmayabilir ama benim gibi bir çok kişi için sorun olur. Açık açık hakaret ediyorsun. Sonra hakaret değil diyorsun.
  • Taraftar olarak bi kampanya baslatsak stadimiz icin para toplasak corbada bizimde tuzumuz bulunsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.