Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riza calli

Vodafone ile yapılan anlaşma 15 sene için 116 milyon dolardır.ve parayı her sene esit verecektir yani stadı vodafone un filan yaptığı yok ama stadin herseyine karisiyor ve orada konser yapacak besiktasimada cuzi bi miktar verir buna eminim.stad bittikten sonra en az iki katina bir sponsor bulunurdu ah ah ah

iyi de sponsor olmadan stadi yapacak paramiz yoktu malesef, neredeyse kulup kayyuma devredilecekti arkadaslar, bu durumda iyi kotu sponsor bulunmus ve stad yapiliyor. ayrica vodafone gibi bir firmanin gs fb lobisi karsisinda bize bu kadar buyuk paralar karsiligi sponsor yapilabilmesi bence basaridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bugüne ait çalışmalar
  • Ellerine sağlık, fotolar ve video çok güzel hocam.

Bu arada video nereden? Kim yapmış çekimleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riza calli

Aarkadaşlar obitasa fazla yuklenmeyin baskanimiz her gun statda zaten hepimizden fazla o dusunuyodur bunlari. O stad oyle veya boyle bitecek ekimde .benim kanimca finansta bi sikinti war gibi

Finansman sıkıntısı aşılmıcak bi konu değil gayet yüksek degerde sponsorluk anlaşmaları varki krediye çevrilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Kamil M kullanıcısına yanıt
    Yazmiyim yazmiyim diyorum da son kez yazacağım yorumumu. Evet obitaşa %40 lık bölümün teslimi yapılalı 74 gün oldu. 74 günde o alana sadece temel attı ve diktiği kolonların %75 ini betonladı. Temel attığı bölümün sadece %30 luk bölümünde 1. katı çıktı. Ben olsaydım ne yapardımın önemi yok. Ama çiçekler olsaydı o %40 lık bölümün tamamında(tribünler dahil) en az 2 kat bitmiş olurdu. Koskoca 74 gün yahu

• ekrem86 kullanıcısına yanıt
    Siz ve diğer fotoğraf paylaşan arkadaşlar sayesinde inşaatı Konya'dan takip edebiliyorum. Teşekkür ederim.
  • ekrem abi eline emeğine sağlık ama videoları açamadım bide link verirsen daha iyi olur
  • mustafaabjk kullanıcısına yanıt
    youtubea giremiyorsan ondan izleyememişindir mustafa zenmate indir aç onu izlersin yada dns degiştir
  • o3 kullanıcısına yanıt
    *Sen Beşiktaşlısın Vodafone'da çalışıyorsun. Canlı yayın gecikti diye vodafone'a laf etseler oturup ağlar mısın? üzülür müsün? yok.*

Bu nasil bir cumledir arkadasim, bir konuya bu kadar mi yuzeysel yaklasilir?
    (Tanidigin bazi kisiler insaat yapimi esnasinda canini vermis olsaydi dedigimi daha kolay anlardin. Calisanin olmesi icin dusmesine gerek yok, ayagi bile kaysa bu yeterli olabilir.

Elimde kanit yokken obitasi asagilamam, bilmeyerek bir seye vesile olmak istemem. Siz asagilayabilirsiniz, ben kendimce ustume dusen gorevi yaptim. (Suan mutlaka Obitas icin calisan Besiktas taraftari olan isci vardir, biraz empati lutfen.)
    Elestiri yapacaklardan elestirisini yaparken mutlaka *obitas yonetimi / patronu* seklinde belirtsin rica ediyorum.

Bak Necmi bey ne yazmis > *burası stadın en aktif şekilde
    tartışıldığı forum stadı yapan şirket sahiplerinden tut yönetime kadar herkes burayı takip ediyor
    ve burda yazılanlar boşa gitmiyor *

• 1903ToLgA1903 kullanıcısına yanıt
    link olsa yeter başına ss koyup videoyu indirme sayfası çıkıyo ordan izleyebiliyorum bi el şuna bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaabjk

ekrem abi eline emeğine sağlık ama videoları açamadım bide link verirsen daha iyi olur

http://www.youtube.com/watch?v=y0_Ppin640Q videonun altına eklemeyi unutmuşum mustafa
    sağol abi emeğine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComeOn_GiveMeaBreak

Ellerine sağlık, fotolar ve video çok güzel hocam.

Bu arada video nereden? Kim yapmış çekimleri?

hocam ilk videoyu skorertv'den buldum . ikincisi kendi çekimim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuz

Obitaş sosyal medyada eleman tutacağına sahada adam tutsaymış keşke :(

Buyuk ihtimal muslumansindir ve dedigimi kolay anlarsin.
    Ustumden baya yuk kalkti
    Bkz. Gunahini almak
  • Şampiyonlar ligine direk katılırsak extra sıcak para inşaatta fazladan bir vardiya olurmu???

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan krnfl

Necmi hocam siz hiç obitaş yetkilisi yada mühendislerinden birisiye görüştünüzmü şu açıdan soruyorum hakim bile sanığa suçlamalar karşısında söyliceğin varmı diye sorar. Ilk fırsatta mümkün olursa tabi karşı taraftanda konu hakkında bilgi alırsanız olaya iki taraflı vâkıf oluruz. Saygılarımla

dostum çalışan insanın işi yavaşlatma hızlandırma gibi lüksü yokturki
    onlar işlerini yapıp ekmeklerini kazanmanın derdinde sorun planlayanda bile değil
    ilk işe başlarken 120 işçi girişi yapacaklardı buda mabetin o günkü yazılarıyla sabit
    sonra takviye ederek 150 -160 işçiyle işi bitirmeyi planlıyordu bu rakam yeterli olmamakla
    birlikte iyi bir planlamayla olabilirdi ama bu güne kadar sürelerinin yarısını yedikleri halde 45 in
    üstünde çalışan görmedim ilk defa bu gün sahada 60-65 çalışanı var iki aydır kalıpçıları olmadan
    çalışıyorlar ordaki mühendis ne yapsın ara ara kalıpçı geldi gelmedi değil ama bırakıp gittiler
    burda işin yürümemesinin sorununun kalıpçı olmaması olduğunu görmek için yetkililerle
    görüşmeye gerek varmı şartları biliyorum sana şu kadarını söyleyeyim obitaşa sunulan imkan
    çiçeklere sunulandan daha iyi demirciler sürekli çalışıyor kolon bağlıyor şantiye kolonla doldu
    senin kalıpçın demircine iş veremezse nereye kadar sürer iki ay sonra süreleri doluyor
    ama obitaş malesef daha temelden çıkamamış olacak ama getirir 300 tane adam tam gaz
    işi süresinde bitirebilirmi olabilir ama bana pek inandırıcı gelmiyor birde benim sıkıntım bitirememesinde değilki
    hangi iş zamanında bitmiş bitmeyebilir ama ben firmada bitirmeye dönük iyi niyet görmüyorum
    çabayı göstersin nasıl çiçekler kapalı üstte 20 gündür kalıp bekliyor diye Beşiktaşa veryansın ediyorsak
    obitaşın önü kesildiğindede gerekli tepkiyi burdan koyarız. sonuçta firmanın kim olduğu önemli değil
    önemli olan Beşiktaşımız için emek harcıyor olması

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem86

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaabjk

ekrem abi eline emeğine sağlık ama videoları açamadım bide link verirsen daha iyi olur

http://www.youtube.com/watch?v=y0_Ppin640Q videonun altına eklemeyi unutmuşum mustafa

ekrem emeğine sağlık

benim mabete mini helikopterimi goturup ona verdiğimde yapmasını isticeğim sey işte bu 245ten sonrasıydı ama bu calısmalar varmıs gerek kalmadı o zaman sevindim:))
  • 17:30 civarı
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• Arkadaşlar arı gibi çalışıyorlardı
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• 
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.