Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suanda yapılmakda olan çoğu STADYUMU takip ediyorum
    bizim stadda kullanılan demir kadar başka stadda kullanıldıgını görmedim kolonları
    karsılastırınca bile anlaşılıyor yanılmıyorsam ahmet nur çebi sağlıyor demiri
    çok sağlam oluyor çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Karşımda kocaman inşaat alanı var harıl harıl çalışıyorlar. (Tepe inşaat - Kozyatağı Anadolu Grubu) Vodafone Arena'da çalışma yoksa hoş değil. Anladım 1 Mayıs ama zaman ilerliyorlar.

Zaman ilerlesin bugün 1 mayıs işçi bayramı. 1 günlük kayıp orada gece gündüz çalışan emekçilerden önemli değil.
  • Merak edenlere toplu stad bilgileri için site..

http://stadimiz.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: n.tun

quote:

Orijinalden alıntı: sahinnd

Necmi abi fark ettiyesen konya stadında prekastlar açık yeşile boyanıyor. Bizde de böyle bir boyama işlemi olur mu?

yeşilemi boyayalım

Yok abi hani beyaz koltukların konulacağı tribünler bembeyaz siyah koltukların konulacağı tribünler ise daha koyu bir renk olur mu diye sordum. koltukların daha bir bütün gözükmesi için.
  • quote:

quote:

quote:

Necmi abi fark ettiyesen konya stadında prekastlar açık yeşile boyanıyor. Bizde de böyle bir boyama işlemi olur mu?

yeşilemi boyayalım

Yok abi hani beyaz koltukların konulacağı tribünler bembeyaz siyah koltukların konulacağı tribünler ise daha koyu bir renk olur mu diye sordum. koltukların daha bir bütün gözükmesi için.

koltuklar konduktan sonra zemin görünmeyecekki zaten prakstların rengi çok açık beyaz koltuklar belli bile olmuyor
    keşke biraz daha koyu olsaydı koltuklar daha fazla belli olsaydı

• quote:

quote:

quote:

quote:

yeşilemi boyayalım

koltuklar konduktan sonra zemin görünmeyecekki zaten prakstların rengi çok açık beyaz koltuklar belli bile olmuyor
    keşke biraz daha koyu olsaydı koltuklar daha fazla belli olsaydı

tesekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

• Bugün bile stad dan fotoğraf bekleyenler var...

1. Bugün Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Alınteri ile çalışan tüm emekçilerin bayramı...
    2. Stadımızda çalışan emekçiler tabi ki bugün çalışmayacak... Polis stadın yer yanını abluka altına almış nasıl gidip resim çekeceksin...
    3- Dün resim çekip paylaştım hangi biriniz bir teşekkür etti...
    4- Bir günde ne değişiklik bekliyorsunuz imalattan...

Çocuk çocuk yorum yapmayın...
  • n.tun kullanıcısına yanıt
    var mı önerebileceğin site?
  • Konya Stadyumu ve TT Arena stadyumu koltukları :))

• C.Chaplin kullanıcısına yanıt
    Çocuklukla ne alakası var yusuf abi. Fotoğraf bekledim niye beklediğimi de yazdım dün geceki tır larda ne vardı acaba diye yoksa bizde biliyoruz bugünün işçi bayramı olduğunu ve işçilerin çalışmadığını...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmler

Konya Stadında çalışmalar tüm hızıyla Bugünde devam ediyor.Vodafone arenada neden çalışma yok????

Bizim klüp emekçiymiş cart mış curtmuş.Yıl 2014 oldu hala antikapitalist takılanlar var.antikapitalistsen futbolla ilgilenme kardeş futbolun ruhu kapitalist.bundan bi yerlere gelemiyor besiktas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ask olsun yaa herzamn demıyomuyuz eleerıne saglık hocamm kuruların yanında yaslarıda attın atesee
    Tesekkurler yusuf abi

• psikozg kullanıcısına yanıt
    söylediğin her şeye katılıyorum, fakat bu sayfada böyle konulara girmemize haklı olarak kızıyorlar. "Beşiktaşın vizyonu misyonu" konulu bir sayfa açılmış. Orada bu "vizyon" kelimesini ağızlarına pelesenk eden çapsız adalı fanatiklerine cevap verebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtcglr

Çocuklukla ne alakası var yusuf abi. Fotoğraf bekledim niye beklediğimi de yazdım dün geceki tır larda ne vardı acaba diye yoksa bizde biliyoruz bugünün işçi bayramı olduğunu ve işçilerin çalışmadığını...

Benim sözüm sana değil üstüne alınma... Bak bugün tatil ilan edildi benim evim kulüp binasının arka sokağında evimin önünde bir sürü polis yığmışlar sokağa kimseyi bırakmadılar akşama kadar sinir küpüyüm... O yüzden kimse kusura bakmasın... Markete gidicem yasak hemşerim gidersen geri alamam seni bu tarafa diyo ulan evim orada...

Nasıl bir mantık lan bu... Kimden neyi koruyosunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wearetheasdfghjkl

quote:

Orijinalden alıntı: slmler

Konya Stadında çalışmalar tüm hızıyla Bugünde devam ediyor.Vodafone arenada neden çalışma yok????

Bizim klüp emekçiymiş cart mış curtmuş.Yıl 2014 oldu hala antikapitalist takılanlar var.antikapitalistsen futbolla ilgilenme kardeş futbolun ruhu kapitalist.bundan bi yerlere gelemiyor besiktas

O senin dediğinin diğer bir versiyonu orman kanunu oda ''yaşamak için öldürmek zorundayız ''

• Şöyle olaylar olunca, taban tabana zıt düştüğüm insanların varlığını hatırlıyorum hevesim kaçıyor.

Bugün stadda çalışma olmaması normal, kafasında kasket gördüklerini indirir güzide emniyet mensuplarımız, kimmiş kimlerdenmiş önemi yok.. Vatan haini damgası yememek için, çalışmamak en iyisiydi.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_91293780/f_//tm.htm#91293780 arkadaşlar bu başlıgı ben açtım
    beşitaşın başarılı olması için care birlik beraberlik gelip fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim
    ve bugun foto yok çalışma yok uzatmanın bir anlamı olmadıgını düşünüyorum
  • REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN DOSTLAR :-)

• 
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.