Şimdi Ara

Beşiktaş Galip Gelmiyor, Sahadan Siliyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cevap verdiğim adamın " bir tarafının solu bile etmez" lafı çok normal benim lafım ağır yani.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    :) Hoş değil tabii, ama senin "şahsen" üstüne alınacağın bir durum değil bu. Sen ise direkt adama hitaben yazmışsın. Sorun orada başlamış. Neyse, uzatmayalım. Hakim değilim, olmaya da niyetim yok. Kapansın mevzu lütfen, çok uzamasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

:) Hoş değil tabii, ama senin "şahsen" üstüne alınacağın bir durum değil bu. Sen ise direkt adama hitaben yazmışsın. Sorun orada başlamış. Neyse, uzatmayalım. Hakim değilim, olmaya da niyetim yok. Kapansın mevzu lütfen, çok uzamasın.

dostum, herkes ne elektrikle gelirse, karşısında o şekilde bi cevap alır.
    konuya yorum yapmak yerine, aklı sıra dalga geçmeye çalışan tescilli ****olüne verilen cevap ta aynı onun üslubu ile.. ondan sonrasında da konu zincirleme uzayıp gitmiş.

Zaten en başta trollüğü yapanın amacı da bu. herkes de buna alet oldu. sonucuna bakarsan, Beşiktaş'ın durumuna sevinen ve paylaşım yapan birinin konusunu dinamitleyen birkaç hazımsız rakip takım taraftarından daha büyük bişey değil. keşke eskisi gibi herkes sadece kendi bölümüne yazabilse.

• quote:

Yine sen :) Takılıyorum, eğleniyorum diyorsun ama senin eğlenme şeklin karınca yuvasına çomak sokma şeklinde. Yapma bunu. Yapıyorsan da karıncalar seni ısırınca ağlama. Kocaman adamsın, git başka yerde eğlen. Buralara gelip, millete laf atıp sonra da efendi pozu takınma sağda solda. Efendi isen, galibiyetini ve güzel oyununu kutlayan taraftara sataşma, bırak sevincini yaşasın. Ayıp.

Yahu burası forum, forum kurallarına aykırı bir şey yazmadıkça spor kurallarında da dediği gibi "Futbol doğası gereği sataşmaların olması normaldir.", böyle şeylere takılma, hoşuna gitmediyse okuma, at block geç kardeşim, hayır yanlış bir şey de söylemedim, trajikomik bir yanıdır futbolun başarılı takımda kötü oyuncunun elmas olması başarısız takımda yıldızın bile yerden yere vurulması, bunu dile getirdim, bu sefer cidden neye alınıyorsunuz anlam veremedim, zaten Beşiktaşlı da olsa haklı olduğumu söyleyenler var, bu yüzden yanlış bir şy demediğime eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

Yine sen :) Takılıyorum, eğleniyorum diyorsun ama senin eğlenme şeklin karınca yuvasına çomak sokma şeklinde. Yapma bunu. Yapıyorsan da karıncalar seni ısırınca ağlama. Kocaman adamsın, git başka yerde eğlen. Buralara gelip, millete laf atıp sonra da efendi pozu takınma sağda solda. Efendi isen, galibiyetini ve güzel oyununu kutlayan taraftara sataşma, bırak sevincini yaşasın. Ayıp.

Yahu burası forum, forum kurallarına aykırı bir şey yazmadıkça spor kurallarında da dediği gibi "Futbol doğası gereği sataşmaların olması normaldir.", böyle şeylere takılma, hoşuna gitmediyse okuma, at block geç kardeşim, hayır yanlış bir şey de söylemedim, trajikomik bir yanıdır futbolun başarılı takımda kötü oyuncunun elmas olması başarısız takımda yıldızın bile yerden yere vurulması, bunu dile getirdim, bu sefer cidden neye alınıyorsunuz anlam veremedim, zaten Beşiktaşlı da olsa haklı olduğumu söyleyenler var, bu yüzden yanlış bir şy demediğime eminim.

Bu konu ne beşiktaşa ne başkasına özel bir durum.

çok değil 3-4 ay önce TAKTİSYEN, JOR BEY, JOR DÜŞMANLARINI ÖLDÜRECEĞİZ ciler, şimdi takımı bu hale getirdi lanet olsun JOR falan diyorlar. Ciğerci Xaviydi 2 maç koştu diye, şimdi ne diyorlar.
    Aynı şekilde, RVP ye lanet okuyup iki gol atınca DÜNYA YILDIZI, sonra haftalarca oynamayınca veya yatınca da aynı sertlikte lanet okuyabiliyor. 3-4 maç kazanan Advocat için söylenenler le şimdi söylenenler arasındaki fark da böyle... daha uzar gider bu liste.

gelip kışkırtmak konuyu trollemek adet haline gelmiş sende, herkes aynı sakinlikte cevap veremiyor demek ki.

• asdfghjkl ya ironiden kimse anlamıyor bu sözlükte boşuna kac kere bu yuzden ceza aldıgımı şimdi anlıyorum.Bakın arkadaslar bjk transfer ve genel tartışmayı acın bu konuda skjaerin yazdıgını bizde yazıyoruz adam gayet güzel espri yapmış hemen savunmaya gecmişsiniz.mac günü foruma girmiyorum mesela ben cunku sürekli negatif hava var gol gelene kadar şampiyonluk gitti bu mu yıldız biz ona sihirbaz diyoruz cunku sahadan yok oluyor gibi sürekli futbolculara karsı negatif hava var.adam özeti izledim gene sahanın en kötüsü cenk diyor ya bu adamlar yorum yapıyor işte.bu arkadasda gayet güzel ironi yaparak taraftarı eleştirmiş siz cıkmışsınız neler demişsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    Sen eğlenmene devam et kardeşim. Tavrın konusunda bir eleştiri getirdim. Bana göre hoş değil. Sen devam et. Bende gördükçe eleştireceğim. Bu böyle sürecek. Mevzu haklı haksız mevzusu değil ki :)
  • Skjaer gelmiş Hınzır Kanarya cobain de damlayınca bitirim ikili tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Ozan'a Josef'e 7 m euro bayılanlar Oğuzhan'a laf ediyor komik cidden. Orta sahalarınızın hepsini toplasak Oğuzhan'ın sol bacağı etmez.

Yalnız bir şey dicem. Ozan ile Josef ağır çöp ama Oğuzhan da çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Mehmet Demirkol : Oğuzhan avrupa'nın AA takımlarının bi altı olan spurs, arsenal, roma vb takımlarda rahat şans bulur, o şansı nasıl değerlendireceği kendine kalmış.

Rıdvan Dilmen: Oğuzhan çok net şekilde Türkiye'nin en iyi oyuncusudur, Avrupa'da oynayamayacağı takım yok. kendini her sene geliştiriyor ve henüz yaşı 24.
    Arsenal'in geçen seneden beri Oğuzhan'ı takibe aldığını sağır sultan duydu.

hee şimdi bu adamlar HİÇBİŞEY Bilmiyor. Oğuzhan'a bir futbol otoritesi kötü demiyor. AMA BİZİM FORUMDAKİ HAZIMSIZ FUTBOL PROFESORLERİ OĞUZHANI DİREK ÇÖP İLAN EDİYOR öyle mi??? HAhahahahaha .

Oğuzhan net bi şekilde, siz isteseniz de istemeseniz de, hazmetseniz de edemeseniz de, şu anda ARDA dan sonra türk futbolunun EN DEĞERLİ ismidir. Önü de bi o kadar açıktır. Genç yaşında olmasından dolayı da bütün gözler üzerindedir.
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Aynı Mehmet Demirkol Bruma için önce 40 milyon dedi sonra çöp dedi sonra tekrar 40 milyon dedi. Rıdvan'ın ne halt olduğunu zaten biliyoruz. Geçiniz.

• konuya bak yahu , ölecem gülmekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Aynı Mehmet Demirkol Bruma için önce 40 milyon dedi sonra çöp dedi sonra tekrar 40 milyon dedi. Rıdvan'ın ne halt olduğunu zaten biliyoruz. Geçiniz.

Bruma'nın çok milyon etme potansiyeli vardır bunu kimse inkar edemez. Ama biri çıkıp ÇÖP dese siz de bi ton laf edersiniz. Sadece kendinizdeki oyuuncuları ilah ilan etmekten başkasını kötülemekten vazgeçin.

Eren e sene başında neler saydınız. ne oldu nereye geldi konu..

Rıdvan da mehmet demirkol da ve sadece bunlar değil birçok futbol otoritesi de Oğuzhan konusunda hem fikir adam kendini bi renklilere beğendiremiyor.
  • fbgs kardeşler bu sene de transfer taaruzuna başlamış
    yıldızlar yağacakmış
  • quote:

Sen mi çizdirdin la adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

quote:

Sen mi çizdirdin la adamı

Prensibim değil. Ayıp ediyonuz Ben genelde çizilen taraf olurum da yaşlandığımı hissediyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.